MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відносини на відстані з іноземцем
OlenochkaДата: Пятниця, 01.06.2018, 00:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Безумовно, спроби підтримувати відносини і працювати, перебуваючи кожному у себе вдома в різних країнах, значно ускладнюють життя. Але іноді періоди загострення пристрастей, коли ви проводите час разом, і періоди спаду, коли ви живете нарізно, допомагають підтримувати вогонь любові навіть більше, ніж щоденна стабільність.

Також, це значною мірою дозволяє вам залишатися індивідуальністю. Мері Вішнескі з міста Ашвілла, штат Північна Кароліна, змушена проводити багато часу далеко від свого коханого з Ірландії. Однак, вона бачить у цій ситуації певні переваги: "Дуже приємно знати, що десь є людина, яка любить тебе, але при цьому не обмежує твою свободу. Я розумію, що не хочу бути ні з ким іншим, і отримую задоволення від того, що відбувається зараз.
Через кожні кілька місяців ми проводимо з моїм коханим разом пару тижнів в якій-небудь країні ". Це, так чи інакше, ламає стереотипи. Думаєте, всі французи чудові коханці? Чи все американки вимагають до себе занадто багато уваги і перебувають в захваті від журналу US Weekly? Завести відносини з іноземцем або іноземкою, це стовідсотковий спосіб дізнатися, які стереотипи є правдою, а які навряд чи відповідають реальності. Вам доводиться спілкуватися більш відкрито, без натяків? У своїй книзі "Глобальна душа" Піко Айер пише , що відкрите і чесне спілкування з японською знайомої дозволило йому більшою мірою звільнитися від підтексту, натяків і таємного сенсу, який часом несуть у собі слова.

"Вона не розуміє моїх каламбурів, двозначних виразів, дотепних вивертів, вона не може обміркувати мої слова, щоб зрозуміти, що вони означають або не означають, яку завуальовану небезпеку вони приховують чи навпаки видають ", - пише Айер." Спроби подолати мовний бар'єр, як правило, більше націлені на спілкування, а не на любовні перемоги ".


Це підвищує самооцінку Наприклад, ваше життя в американському місті Пафкіпсі не радує різноманітністю. Однак, вражає те, наскільки може підвищити ваше его інтерес іноземця до вашої персони. Давайте реально подивимося на речі, ваша істинно американська любов до арахісове масло і сандвіча з джемом в очах коханого з іншої країни стає чимось екстравагантним і милим. І цього цілком достатньо, щоб відчути себе особливим. Будинку ваше дивовижне дотепність, можливо, ледве дотягує до середніх висот.

Але, раптово поруч зі своєю коханою чеської ви стаєте визнаним авторитетом в англійській мові, і буквально кожна вимовлена ??вами фраза викликає у неї захоплення. Як сказав один мандрівник: "Вдома ви знову будете замкнутим трудоголіком, який пасує перед жінками. А тут ви король світу, сексуальний мачо, танцюючий на данс-полі в Любляні з симпатичною дівчиною словенської ".

Ви почуєте ніжні слова, які приведуть вас у екстаз. Звичайно, такі слова, як" дитинка "," мила "," дорога "і" клишоногий мій ведмедик "присутні у всіх любовних лексиконах. Однак, ви будете здивовані, наскільки ніжно можуть звучати такі різкі мови, як, наприклад, німецька та арабська, коли на них спілкуються закохані"
Прикріплення: 2649821.jpg (132.2 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом