MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Яка поведінка хлопців відлякує дівчат?
Яка поведінка хлопців відлякує дівчат?
OlenochkaДата: Субота, 14.03.2020, 15:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
У цьому пості ви знайдете 6 видів поведінки хлопців, які відштовхують дівчат.

Вам цікаво, яка поведінка відштовхує дівчат і псує взаємність? У цьому пості ви знайдете 6 прикладів, через які ви можете втратити шанс звабити дівчину своєї мрії.




Цитата
Яка поведінка хлопців відлякує дівчат?

1. Лайка
У цьому випадку навряд чи хтось святий, і кожен може викрикнути, але хлопець, який час від часу лається, навряд чи матиме занадто багато шансів у більшості дівчат.

2. Плювання
Я не думаю, що в світі є дівчина, яку це вражає, і більшість вважають це огидним. Це, безумовно, не додасть вам мужності, так що ви можете собі зрозуміти.

3. Настирливий підбір
Жодна дівчина не любить, коли її дражнять напористо, але ще гірше, коли хлопець починає зустрічатися з кількома дівчатами одночасно, сподіваючись, що з кимось йому вдасться. Така поведінка відлякає будь-якого потенційного кандидата.

4. Брехня
У брехні короткі ноги, і хлопчик, спійманий на тому, що говорить неправду, не матиме ні в однієї дівчини ні найменшого шансу.

5. Прийом стимуляторів
Сигарети, алкоголь, наркотики не додадуть вам мужності, а прийом стимуляторів негативно позначиться не тільки на вашому здоров'ї, але і на тому, як вас сприймають дівчата. Перш ніж ви знову запилюєтеся або "вдарите" дві пивоварні, подумайте, чи дійсно це того варте…

6. Надмірні хвастощі
Багато хлопців люблять хвалитися різними речами, особливо в колі своїх колег. Однак на дівчат це діє як Плахта на бика, тому іноді краще прикусити язика

Джерело: dlanastolatek
Прикріплення: 3294924.jpg (49.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Яка поведінка хлопців відлякує дівчат?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом