MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ ... ТАК ЛАГІДНО І НЕ ПУСКАЙ
ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ ... ТАК ЛАГІДНО І НЕ ПУСКАЙ
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 20:51 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Люди обіймають по-різному. Дехто - легко, витримуючи певну відстань. Дехто - коротко і сильно. Мої улюблені - міцні і довгі. Ну не п'ятихвилинні. А може, секунд десять щоб тривали. Чи півхвилини. Ніколи не вміла визначати час "на око". Єдине, в чому впевнена - те, що цих обіймів достатньо. Ще трішки - і було б забагато, або були б коротшими на часточку секунди - було б замало. Люблю ставати навшпиньки, коли когось обіймаю.Деколи обійми недоречні. Тобто, бажання обійняти нехай і є, але обставини навколо чинять опір. Виникає зніяковіння.Але доречні обійми - завжди щастя.
 
girlorgДата: Понеділок, 22.12.2014, 15:22 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 16:29 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Мы привязались друг к другу, мы нужны друг другу – два случайных одиночества.

Эльчин Сафарли
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 01:19 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Оперный тенор Йэн Пирс, проживший со своей женой в браке почти пятьдесят лет, сказал однажды:"Много лет назад мы заключили соглашение, и мы соблюдаем его, несмотря на степень нашего гнева друг на друга. Когда один кричит, другой должен слушать, потому что если кричат два человека, то в результате мы имеем шум и вредные вибрации, а восе не общение".
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ МЕНЕ, ОБІЙМИ ... ТАК ЛАГІДНО І НЕ ПУСКАЙ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом