MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 13 з 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Вірші для душі,вірші настрою.
Вірші для душі,вірші настрою.
OlenochkaДата: Середа, 03.02.2021, 11:57 | Повідомлення # 181
Повідомлень: 4511
ahoy yul.bro

ти смачний наче диня у спеку
і зволожуєш солодом тіло

ти найбільша моя небезпека
ще нікого я так не хотіла

твої губи налиті бажанням
оживились мурашки на шиї

може все те було востаннє
якщо так
то хай краще б наснилось
 
OlenochkaДата: Вівторок, 09.02.2021, 17:52 | Повідомлення # 182
Повідомлень: 4511
Цитата
Найважливіше, оглядаючись зрозуміти, що все це було не дарма. а у тебе всередині, як і раніше вогні, а не глухі обриви. і щоб він з розуму сходив на тебе дивлячись, будив вранці, щоб разом зустрічати нові хвилі вашого моря. цілував тебе жадібно, підриваючи в голові феєрверки, гладив по волоссю перед сном і намагався тебе берегти, щоб у тебе в грудях від нього окріп, і на світі немає потрібніших плечей. п'ять або десять, п'ятнадцять недовгих років, щоб усвідомлення приналежності робило все смачнішим, і він розумів, що поруч з тобою доб'ється будь-яких перемог, забуваючи про все клав голову на твої коліна. щоб він хотів тебе єством, душею, серцем і мізками
якщо ж ні, тікай, стрибай в безодню, рятуй себе, моя дівчинко. ти варта всього. або нічого  Вульгарний Блог
 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.01.2023, 14:47 | Повідомлення # 183
Повідомлень: 4511
А що , брати , проспали волю ?Вже ваше жито інші жнуть .А ви чекаєте , що долю пани вам в хату принесуть .Пан м'ягко стелить - твердо спати .Лукаво грає на словах .Собі збудує він палати , а ви – у найми по світах .Щастя в байдужості не буде .Скажу вам слово Золоте . - Коли від сну прозріють люди , то й Україна розцвіте !
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Вірші для душі,вірші настрою.
  • Сторінка 13 з 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом