MENU
  • Сторінка 13 з 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Вірші для душі,вірші настрою.
Вірші для душі,вірші настрою.
OlenochkaДата: Середа, 03.02.2021, 11:57 | Сообщение # 181
Постів: 4141
ahoy yul.bro

ти смачний наче диня у спеку
і зволожуєш солодом тіло

ти найбільша моя небезпека
ще нікого я так не хотіла

твої губи налиті бажанням
оживились мурашки на шиї

може все те було востаннє
якщо так
то хай краще б наснилось

OlenochkaДата: Вівторок, 09.02.2021, 17:52 | Сообщение # 182
Постів: 4141
Цитата
Найважливіше, оглядаючись зрозуміти, що все це було не дарма. а у тебе всередині, як і раніше вогні, а не глухі обриви. і щоб він з розуму сходив на тебе дивлячись, будив вранці, щоб разом зустрічати нові хвилі вашого моря. цілував тебе жадібно, підриваючи в голові феєрверки, гладив по волоссю перед сном і намагався тебе берегти, щоб у тебе в грудях від нього окріп, і на світі немає потрібніших плечей. п'ять або десять, п'ятнадцять недовгих років, щоб усвідомлення приналежності робило все смачнішим, і він розумів, що поруч з тобою доб'ється будь-яких перемог, забуваючи про все клав голову на твої коліна. щоб він хотів тебе єством, душею, серцем і мізками
якщо ж ні, тікай, стрибай в безодню, рятуй себе, моя дівчинко. ти варта всього. або нічого  Вульгарний Блог

Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Вірші для душі,вірші настрою.
  • Сторінка 13 з 13
  • «
  • 1
  • 2
  • 11
  • 12
  • 13
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом