MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Ти романтична натура? Чому?
Ти романтична натура? Чому?
OlenkaДата: Неділя, 20.03.2016, 18:04 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ти романтична натура? Чому?
Я дуууже романтична натура) У мене справді іноді з"являється думка,що мені потрібно було б народитись набагато раніше:де ще проводились дуелі,дівчата носили пишні довгі плаття,а лицарі добивались панянок)
Я не є прихильницею цих стосунків в 12 років і т.п.)Але ще більше я осуджую спілкування теперішніх підлітків. Я не вірю у всю цю любов до іншої людини і всяку цю ванільну бла бла бла,)
Але все ж,мені здається,що стосунки між людьми повинні розвиватись якось по-іншому.Нуу,не так ,як тепер.Тепер все стало дуже доступним і ніяким)
Навіщо добиватись дівчину тиждень-два,якщо завжди можна подзвонити якісь шлюшці,яка задовільнить твоє тіло? Навіщо дарувати квіти і т.п? Навіщо зустрітись і погуляти,якщо завжди можна попереписуватись у ВК ?Навіщо дізнаватись більше одне про одного,якщо можна пройти тест на сумісність і потім трахнути точну копію самого себе?
Я не вірю у щирість почуттів людей.Але все ж,якщо колись я когось покохаю і бла бла бла,то я хочу,щоб мої стосунки були зовсім не такі,як у теперішніх підлітків.Для мене важливо проводити час з людиною,бачити очі мого співрозмовника,важливо,щоб людина вміла мене вислухати.Я хочу сидіти о 03:00 год ночі на даху і дивитись на зорі,кататись на велосипедах,мріяти і разом створювати плани на спільне майбутнє.Мені потрібні справжні стосунки,а не :"ой,зай,я тебе так люблю.я так довго чекаю.може нарешті трахнемось?".
Ехх,з моїми пріорітетами я приречена на самотню старість,мабуть.

 
OlenochkaДата: Четвер, 04.10.2018, 08:57 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 5174430.jpg (83.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 03.09.2020, 10:44 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Дівчину потрібно завжди "добиватися" . Чоловік прям забов'язаний це робити. І вони не сприймали те ,що іноді це зайве і нічим не закінчиться.
А як тутешні чоловіки вважають?
Потрібно добиватися жінку навіть якщо вона з тобою в одному полі б не сіла....))?
---------
А я так згадала одного разу, як мене так один добивався. І це було жахливо. Він не розумів слів відвали (і т.п) та є хлопець. Носив подарунки, практично переслідував. Мене в ньому бісило усе. Дратувало усе. Реально огида була до його персони.
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Ти романтична натура? Чому?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом