MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов править світом!
Любов править світом!
OlenochkaДата: Вівторок, 30.01.2018, 15:28 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4512
Часто бачу типові записи типу "чоловіка прикрашають вчинки" і нижче картинка, де хлопець дарує купу троянд чи щось подібне.. Так ось це не вчинок, це бабки, бабки, бабки. А вчинок, привезти їй ліки, в мороз, коли вона хворіє. Бути поруч, коли це потрібно. Вчинок не пов'язаний з грошима.
 
OlenochkaДата: Субота, 19.05.2018, 11:20 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4512
Прикріплення: 3712859.jpg (188.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 11.10.2018, 19:48 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4512
Чоловіка не було тиждень дома, скучила.... Ось готувалась до зустрічі, купила гарну білизну, почала готувати смачну вечерю. А він приїхав раніше а я ще не готова. вся, ну дуже домашня. 
І без тої гарної білизни, і без вечері він мене мало не з'їв...
Оце кохання, пошляки. 15 рочків разом.
 
OlenochkaДата: Неділя, 09.12.2018, 12:44 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4512
Мій син каже, що любить дівчинку з класу, коли запитала, що він її любить? Він примруживши очі, задер голівку вгору, наче уявляючи її сказв: "бо її постійно хочеться оберігати і захищати". Питаю від кого? Відповідь :"від усіх"!
Чому люди з часом гулять цю чистоту почуттів? Мабуть таки найвищий прояв любові все ж таки ніжність і турбота, адже відчуваючи, що про тебе турбуються, готовий на все, тоді і борщі смачні і мінет горловий. Коли кожен з нас, має величезне бажання віддати, тільки тоді по максимуму отримує.
 
OlenochkaДата: Субота, 13.04.2019, 12:37 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4512
Прикріплення: 0320864.jpg (66.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 01.01.2020, 14:55 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4512
Реальна любов безкорислива. Вона не вимагає нічого натомість. Це потреба дарувати іншій людині щастя. Любов-це бути жалісливим, вміти прощати (інших і себе), не порушувати свободу волі іншого. І, звичайно, не завдавати болю. Розуміти
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов править світом!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом