MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Бувай школа! Свято, якого немає у жодному календарі.
Бувай школа! Свято, якого немає у жодному календарі.
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 15:43 | Пост # 1
Постів: 3307
Дорогі випускники! Нарешті прикотилося те чудове свято, якого немає у жодному календарі.
Воно буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім, а також незмінні соплі радості. Це день закінчення школи. Прийшов час, коли єдина для багатьох мешканців порталу стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Віднині перед вами відкриваються тисячі доріг. Кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Ми упевнені, що про кожного з вас лунатимуть лише позитивні відгуки, переконані, що ви станете помітними та багатосторонніми особистостями. А коли виникатимуть труднощі, пригадайте, що ви є базіківцями! А для справжнього базіківця проблема — це лише зайвий шанс перевірити себе, засіб для самоствердження та досягнення успіху. Завжди тримайте марку!
Прикрепления: 6948541.png(80Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Бувай школа! Свято, якого немає у жодному календарі.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::