MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
О да брутальна темкО...
girlorgДата: Четвер, 26.06.2014, 15:43 | Повідомлення # 61
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Четвер, 23.10.2014, 19:24 | Повідомлення # 62
Повідомлень: 1717
бери пиво, і ходи до мене валитися в танки.
- ти точно дівчинка?
 
girlorgДата: Пятниця, 24.10.2014, 16:05 | Повідомлення # 63
Повідомлень: 1717
Не можу стриматись щоб не розказати)))))) Сьогодні вранці у нас в будинку пропало світло. Я ледь виповзла з тепленького ліжка і зробивши собі кави, вийшла на балкон глянути на погоду. І тут переводжу погляд на сусідній балкон і бачу сусіда який бриє свої яйця!!!! Бля, він реально брив яйця!
 
girlorgДата: Субота, 08.11.2014, 11:16 | Повідомлення # 64
Повідомлень: 1717
Сьогодні бавилась у хованки з молодшим братиком(5 років). Він мені сказав де сховатись, я звісно сховалась в другому місці. Сижу тихо не рипаюсь.Пройшло пів години, я виходжу і бачу як батик бавиться у пісочку.Підходжу, запитую чому він мене не шукає а він відповідає :" Я тобі де казав ховатись, а ти куди попіздувала?"- я була в шоці
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 23:54 | Повідомлення # 65
Повідомлень: 1717
давай історію на тему"Кава.Осінб.Кохання.Секс."

Одного разу восени я познайомився з тупою пиздою. Вона була тупа, як пробка, пам'ятаю, я її виїбав через 4 години після знайомства. Одного разу прийшов до неї в гості на каву, де обхуярився пивом, що йобнутий. Своїй наливав небагато, бо заторчала вона вже піздєц як. Потім захотіли їбатися. Короче роздів я її і насадив на хуй. Все було охуєнно, поки вона не захотіла влаштувати пожежу на шоколадній фабриці. Вона встала раком, почала терти пизду, люто так, і закричала "Їби мене в сраку!". Треба сказати, що це повинен був бути мій перший похід в пердачелло, і я розгубився. Плюнув на сраку - хуй не лізе. Мала вже не могла стримуватись, і майже заволала, щоб я збігав (дослівно) "в ванну за яким-небудь вазеліном". Ні би мені, долбойобу, збігати на кухню, за олією...
Я вломився в ванну - п'яний в гівно, хуй стоїть, як йобнутий, і шалено став ритися на полицях. Хуй я там знайшов вазелін, і тому майже впав у відчай, але тут мій погляд впав на тюбик з написом "Гель для душу "Ніжний " з полуницею". Ну хулі, ніжний, подумав я, піде, і бігом назад у кімнату з цією хуйньою. Мала стояла раком і люто надрочувала сраку пальцем. Я охуїв від цього видовища, і не розрахувавши сили, видавив їй в сраку пів-тюбика цього "ніжного". Почав засувати. Коли пройшла голівка, я зрозумів, що переміг. АОТХУЙ! А от хуй! Мала завякала, як йобаний віслюк під грузином.
"СРАКУ ПЕЧЕ", це мабуть був так би мовити, натуральний батхьорт, але мені було похуй. Я висунув хуй і знову засунув. Краще б я цього не робив... Виконавши цю дію, я закачав малій в сраку порцію повітря, додайте ще до цього пекучу різь в сраці, думаю, ви її зрозумієте. Мала скажено пробелькотіла "ПЕЧЕ БЛЯ" і ломанулася у ванну. І на бігу перданула... Я охуїв, народ, охуїв так, як ніколи до цього... З дупеля у неї полетіли бульбашки, наче дитина дмухнула в паличку з кільцем на кінці, вмочивши її в шампунь... Як тепер бачу - мала, що біжить до ванної, розкорячивши ноги, і шлейф бульбашок з її сракотана
 
girlorgДата: Вівторок, 18.11.2014, 22:49 | Повідомлення # 66
Повідомлень: 1717
Напевно, в кожного буває такий настрій, коли чіпляється дурка) вчора був сам вдома, включаю я на повну гучність на колонках такий жорстокий метал і без трусів бігаю по квартирі і лабаю на уявній гітарі)) десь хвилин так 10, у вікні я помічаю як з будинку напроти, поверхом вище, за мною дивіться дівчинка 6-8 років)) я, напевно, вбив її дитячу психіку...
 
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 20:09 | Повідомлення # 67
Повідомлень: 1717
Я дівчина, 20 р., вчора попробувала мжмм з елементами бдсм... Який то кайф! Три члени у три дирки. Відшльопали мене, виїбали, обкінчали і ми роз'їхалися по домах. Таке відчуття, що я вже не зможу займатися норм.сексом, навіть зі своїм хлопцем, який про вчора нічого не знає) хаха)
 
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 18:10 | Повідомлення # 68
Повідомлень: 1717
Дівчата, вам новий лайфхак. Батько спішив на роботу і орав мені шоб я молоток достала з ящика для інструментів бо на роботі десь проїбав робочий.
поки я шукала то він і забув про молоток і вилетів на роботу, бахнувши дверима.. Ну я собі покрутила у виска і сіла за комп. Тут через мин 15 чую в двері стук. Батько відать вспомнив про молоток і примчав. Беру молоток, закидаю собі вольяжно на плече откриваю двері з словами "я тебе ждала.." а там з брошуркой стояла якась бабка. Невпевненим шагом вона одступила назад, розвернулась і похуярила з швидкістю світла од моїх дверей по сходах, заббувши про ліфт і свій ревматізм.
Відать про Бога поговорити їй сразу розхотілося. анон
 
girlorgДата: Середа, 26.11.2014, 19:54 | Повідомлення # 69
Повідомлень: 1717
якось раз подумала. що якщо зібрати докупи всіх родичів родичів, знайомих знайомих, їхніх домашніх тварин і сусідів, то вийде просто чудова збірна, готова представити країну на світовому чемпіонаті по Долбоєбізму.
 
girlorgДата: Четвер, 11.12.2014, 15:25 | Повідомлення # 70
Повідомлень: 1717
я дівчина і можу по собі сказати, що ця фраза - правда "Я бы трахала тебя каждый день и ночь но. Но я же тип стесняюсь, я же тип воспитанная. А так бы если что, то оттрахала бы." Приходиться вилядати скромною і вишуканою, а це часто не легко
 
girlorgДата: Пятниця, 19.12.2014, 19:21 | Повідомлення # 71
Повідомлень: 1717
Новорічний настрій такий, що хоч ялинку вбирай, хоч на гірлянді вішайся
 
girlorgДата: Субота, 20.12.2014, 17:13 | Повідомлення # 72
Повідомлень: 1717
Пішов ти нахуй сука блять
Не хочу бачить тебе більше
Та йди ти баб своїх їбать
Бо потім буде сука гірше

Зайобував мене ти все життя
А я терпіла ,сука ,не здавалась
А ти не знав ніколи де я є
Поки в кущах я з пацаном їбалась

Переглядала твої фото в інстаграм
Бо не казав ніколи з ким ти спиш
Пішов ти сука підар по бабам
Увєрєний, шо стяне твій малиш?

А я любила як той хуй залупу
Я убівалась сука соком "Rich"
А потім взяла і послала тебе в дупу
І терабонькала на Маріо всю ніч

Ганяти лисого - то є твій сенс життя
Їбати шлюх - ось це є твоя доля
"Приношу свої щирі співчуття" -
Сказала прастітутка Оля

"Махала твоїм "віником" я по землі
Я в рот їбала таке нахуй щастя
І після того заливалась ше три дні"
Сказала прастітутка Настя

І тут твоє життя пішло вже по пизді
І час твій прастітутський вже пройшов
Залишишся навіки ти в гамні
Бо результат аналізу прийшов.

А імпотенція - складна є штука
І лікування всі їбали в рот
Ось це - заслужена тобою мука
І то внатурі аканчатєльний зальот

Тепер ти блять варись в тому гамні
Зроби шоб пєночка була файненька
Нуждайся вічність ти в мені
А я як завжди ахуєнна!
 
girlorgДата: Субота, 27.12.2014, 00:27 | Повідомлення # 73
Повідомлень: 1717
Я така маленька в порівнянні з тобою...
- зате важиш так само.
 
girlorgДата: Четвер, 01.01.2015, 12:06 | Повідомлення # 74
Повідомлень: 1717
Я деградую, як поет, бухаю, як скаженний,
Я нікудишній друг, і аж ніяк не наречений.
А ще є зайва вага, харчуюсь не по формулі,
Та я ваще «мудак», так пишуть бл*ді на
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 00:23 | Повідомлення # 75
Повідомлень: 1717
Мене батьки в шість років віддали на гімнастику, у спорті не досягнув високих результатів, але тепер можу зробити собі мінєт і полизати яйця)) Ніхто нас не зрозуміє краще ніж ми самі..
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом