MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Я весь час думаю тільки про секс!
OlenochkaДата: Понеділок, 30.07.2018, 19:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
„Я весь час думаю про секс! Допоможіть, тому що, напевно, зійду з розуму! Ці думки переслідують мене весь час, в школі, під час перегляду фільму, я вже не кажу про зустрічі з друзями – в тому числі і з дівчатами. Це починає дуже заважати, тим більше, що часто в думками не закінчується, і я повинен помастурбувати. Чи це Нормально, і як допомогти собі?" Валерій, 15р.Те, що в підлітковому віці думки про секс виникають частіше, ніж зазвичай, це цілком "нормальний" симптом – дозрівання. Але, в деяких випадках, як у Валерія, такі думки починають "правити" всім, тим що ми робимо. І це вже починає втомлювати. Ми підкажемо, як з цим боротися.

Звідки ці думки?

Ну, напевно, не будете здивовані, якщо ми скажемо вам, що ваші нав'язливі думки про секс, це просто гормони. І так воно і є. Це вони відповідають за нічне сім'явиверження, неконтрольована ерекція, яку ви можете мати, навіть під час нудного уроку фізики, врешті-решт, за сни, в яких нон-стоп, ви займаєтеся сексом.

Відразу заспокоюємо – тут немає нічого поганого! Не турбуйтеся про те, що ви станете, збоченцем в парку . Звичайно, так не буде! Це лише певний етап, який вже дуже скоро пройде. А перш ніж це станеться, спробуйте кілька наших способів освоєння нав'язливих думок.

Мастурбація – не пробували?

Може здатися дивним, що ми закликаємо вас до мастурбації. Але, по-перше – це нічого поганого, а по – друге, ми радимо насправді тільки тому, що постійні думки про секс заважають вам нормально функціонувати.

Звичайно, ніхто не змушує вас мастурбувати по кілька разів на день – роблячи собі приємно, навпаки це не має так виглядати, тому що можете самі собі нашкодити. Але, звісно, ви будете почувати себе краще, коли вранці просто випустите все назовні, – ймовірно, це допоможе вам позбавитися від нав'язливих думок і мимовільної ерекції, принаймні до кінця дня.

Якщо ви все ще почуваєте себе невпевнено, варто сказати, що за статистикою регулярній мастурбації піддаються близько 90% чоловіків. І, як повідомляється, решта 10% брешуть.

Відволікти думки – хороша справа

А насправді це... робота рук. Вже не обов'язково мастурбацією, але заняття фізичною активністю – дійсно допомагає. Ви, звичайно, можете записатися на практичні заняття по математиці, але важко позбутися від постійних думок про секс, сидячи за столом.
Гарною ідеєю є спорт, в чому переконався 16-річний Михайло:

– Я не міг впоратися з тим, щоб перестати думаю про секс, постійно і постійно. На щастя, у мене є старший брат, з яким в кінці кінців поговорив. Він порадив мені, аби я просто записався в тренажерний зал або футбол. Я вибрав перше, тому що і так хотів трохи "підкачатися". Ну і насправді спрацювало – по кількох годинах в тренажерці, я так втомився, що навіть не хотілося мені думати про дівчат. Ну і тепер, після року, я виглядаю трохи краще, в тренажерному залі, я зустрів теж Аню – можливо, скоро я почну діяти, а не думати? – додає, сміючись, Михайло.

Як бачите, це дійсно ефективно, і до речі, корисний спосіб. Працює він, не тільки на "ці" думки, але і у випадку боротьби з депресією або іншими небажаними думками.

Не хвилюйтеся – це дійсно пройде!

В кінці маленька втіха – повір, в те що переважна більшість чоловіків має за плечима такий досвід. "Подібні", тобто такі, в яких думки про секс з'являються майже постійно. Через рік або два ситуація обов'язково зміниться, і звичайно, це станеться, коли ви почнете вже сексуальне життя. Отже, голову догори, та поки що - знайдіть собі заняття, і незабаром "справи" будуть виправляти самі.
Прикріплення: 0010139.jpg (13.5 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом