MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Жіночий презерватив вставляється в вагіну.
OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 18:44 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ви знаєте про існування жіночого презервативу? Гаразд, можливо, ви чуєте про них вперше.  Ось те, що потрібно знати про жіночі презервативи.
Жіночий презерватив відео !!!

Справді є жіночий презерватив? І як він діє?


Жіночий презерватив-це мішечок, який вставляється в піхву перед статевим актом як спосіб запобігання вагітності та інших не бажаних  хвороб. Він за формою нагадує циліндр з гнучкими кільцями на обох кінцях. Закритий кінець презерватива вставляється у вагіну в той час як зовнішнє кільце для вашого партнера. До речі, він також може бути використаний анально якщо що.

Як вставити?
Як тільки ви знаходитеся в зручному положенні-на спині, одна нога на стільці, стисніть кільце і вставити його в піхву, ніби ви запихаєте тампон. (вставляти  його як можна глибше, до матки.) Також, ви повинні відчувати себе комфортно з вашим другом внизу. Як тільки ви вставите його , просто переконайтеся, що відкритий кінець презерватива бовтається поза піхву. Коли ви щось робите, це досить непривично, що презерватив бовтається навколо, але вам не треба турбуватися. Якщо вам стане неприємно під час сексу то зніміть презерватив, додайте ще змазки або сперміциду і потім знову вставте назад.
Ніколи, я підкреслюю, ніколи-нехай ваш партнер не використовує презерватив, поки ви носите в собі "свій жіночий презерватив". Якщо одягати два презервативи одночасно то за рахунок тертя він рветься, знаєте? Так, те ж саме відбувається, коли користуєтесь жіночим презервативом.
Знімати дуже просто. Після того, як справу зроблено, тягніть його за кільце-так щоб сперма не вилилась і обережно вийміть презерватив. Потім просто викиньте. Це простіше простого!


Які плюси і мінуси?
Це відмінна альтернатива для тих , у кого алергія на латекс! Також, це не залежить від ерекції, щоб залишатися на місці. Поки він вставлений правильно, то забеспечує 95 відсотковий ефект безпеки.
Мінуси дійсно плаваючі, може бути натерання "піхви або подразнення вульви" після використання жіночого презерватива. Деякі також кажуть  що зменшуються  відчуттях, але це говорять і про традиційних презервативи, також. Звук під час такого сексу ніби сендвіч у пластиковому мішечку треться. Це не так сексуально, так? Але його конструкція значною мірою усуває цю проблему.
Як і у всіх надійних методів контрацепції, існує невелика ймовірність щось піде неправильно, що звичайно зможе привести до незапланованої вагітності, тому завжди будьте готові мати запасний план та протизаплідні таблетки.

Чому немає ніяких роликів про них? Вони не користуються популярністю?
Хороше питання. Чесно, якщо Ви не знаєте про жіночі презервативи то знайте ви не відсталі від світу. Навіть вузів ледь знають, для чого вони є. Вони досить нові протизаплідні в свої групі і довго не були доступні. Чому вони ще не зовсім прижилися, сказати важко, однак жінки, які мають піхву заслуговують на негормональні варіанти регулювання народжуваності.!

Де я можу їх купити?
Більшість аптек і магазинів повинні мати їх. Але якщо ви хочете купляти конфіденційно,то завжди є інтернет!
Прикріплення: 4628440.gif (670.7 Kb) · 4667642.gif (492.2 Kb) · 2640795.gif (244.3 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 19:26 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285


Жіночий презерватив є негормональною формою контролю над народжуваністю, котрий може використовувати жінка. Затверджено два види жіночих презервативів: FC1 (з поліуретану і більше не виробляються) та FC2 (з синтетичного латексу, мають силіконову змазку).
Ось деякі важливі факти про жіночі презервативи, які ви повинні знати.
Вони трохи менш ефективні, ніж чоловічі презервативиСтверджується, що ефективність жіночих презервативів коливається в межах від 75 до 82 відсотків. Для порівняння, чоловічий презерватив повинен бути ефективним у 97 відсотках випадків, але його фактична ефективність коливається в діапазонах від 80 до 90 відсотків, відповідно до MedlinePlus.
Але причини, за яких жіночий презерватив не буде ефективним, такі ж, як і для чоловічого презерватива. Наприклад, жіночий презерватив не захищає жінку від небажаної вагітності, якщо презерватив знявся, змістився в піхві жінки після контакту з статевим членом, або, якщо сперма розлилася під час видалення засобу.
Він може захистити від вагітності і венеричних захворювань
Він може захистити від вагітності і венеричних захворювань

Крім захисту від небажаної вагітності, жіночий презерватив захищає від венеричних захворювань, або ЗПСШ. Жіночий презерватив являє собою бар'єрний метод контрацепції - бар'єр відокремлює піхву від статевого члена.
Жіночий презерватив вставляється в піхву жінки перед статевим актом. Він також може бути використаний для анального сексу, коли вставляється в анус.
Для того, щоб вставити жіночий презерватив, потрібно стиснути разом боки внутрішнього кільця на закритому кінці презерватива і вставити його в піхву як тампон. Тепер втисніть на внутрішнє кільце у піхву так далеко, як він може пройти - поки не досягне шийки матки. Витягніть палець, і нехай зовнішнє кільце звисає приблизно на дюйм з піхви.
Жіночі презервативи використовуються в кампанії у Вашингтоні (округ Колумбія) для профілактики СНІДу. «New York Times» повідомила, що програма під назвою "DC's Doin 'It!" почалася два роки тому. Жінкам було подаровано близько 500000 жіночих презервативів.
Дослідження за програмою виявили, що це дозволило запобігти 23 інфекціям вартістю $ 18,000 за запобігання інфекції. Для порівняння, витрати на медичне обслуговування для інфікованої людини становлять $ 367 000.
Він не вимагає рецептаЖінкам, зацікавленим у покупці жіночого презерватива, не потрібен рецепт. Жіночий презерватив можна купити в аптеках, а також в центрах планування сім'ї.
 
OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 19:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Жіночий презерватив відео !!!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом