MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Як не встидатись хлопця якого любиш?????який подобається????
Як не встидатись хлопця якого любиш?????який подобається????
OlenochkaДата: Неділя, 07.04.2019, 11:06 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Ти просто невпевнена в собі,боїшся безглуздо виглядати, страх спілкування з людьми, страх соціуму. Скромність деколи перешкоджає, заважає тобі розкритися.Підніми свою самооцінку.Якщо причиною невпевненості в собі є комплекси щодо зовнішності, тоді слід визначитися, що саме тебе не влаштовує в собі.

Можливо, змінити скромний стиль в одязі і підібрати більш яскравий, але не викликає, який підійшов би вам. Чи ж варто кардинально змінити імідж: змінити зачіску, колір волосся, гардероб, знайти нові інтереси і захоплення. Часто дівчата виявляються незадоволені своїм тілом, в такому випадку варто записатися на танці або тренажерний зал. Гарантовано, що навіть через пару занять кожна дівчина вже буде почуватися більш впевнено, навіть якщо істотних змін у фігурі ще поки не спостерігається. Доглянута і красива дівчина завжди буде задоволена своєю зовнішністю, а значить, буде випромінювати впевненість, яку не зможуть не помітити оточуючі. Якщо ти соромишся перед хлопцем говорити,губишся,то знай,що хлопець той самий хлопець ,як і твої друзі,тому тобі не варто заморочуватися.

Веди себе природньо і вільно.Посміхайся.Не бійся ризукувати.Не закривайся в собі.Спочатку це може здаватися важко і викликати внутрішній дискомфорт, але ж увагу вподобаного хлопця, як результат стількох зусиль і роботи над собою, цього варто?


Прикрепления: 7894044.jpg(38.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Як не встидатись хлопця якого любиш?????який подобається????
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом