MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
OlenkaДата: Вівторок, 20.12.2016, 21:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?


Найчутливіший тест може показати можливість запліднення з 7-го дня, але це залежить від стану жінки і її особливостей. З третього дня вам тест нічого не покаже - саме запліднення не обов’язково проходить в день акту, воно може пройти і на наступний день. Далі заплідненій яйцеклітині потрібен час щоб прикріпитися до матки, і почати ділитися, а цей процес також потребує часу. Якщо запліднена яйцеклітина по різних причинах не зможе прикріпитися до стінок матки – вона вийде разом з менструальними виділеннями. Тому лікарі і вважають за краще зробити тест на 1-2 день затримки( час коли по ваших підрахунками мали би початися місячні) Ранні тести – це вірогідність 30%, максимум що можна зробити - на 7-8 день здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Ніякі ранні ознаки вагітності на таких термінах також не дають гарантованої відповіді .
Прикріплення: 8649735.png(153.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом