MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
OlenkaДата: Вівторок, 20.12.2016, 21:28 | Пост # 1
Постів: 3294
через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?


Найчутливіший тест може показати можливість запліднення з 7-го дня, але це залежить від стану жінки і її особливостей. З третього дня вам тест нічого не покаже - саме запліднення не обов’язково проходить в день акту, воно може пройти і на наступний день. Далі заплідненій яйцеклітині потрібен час щоб прикріпитися до матки, і почати ділитися, а цей процес також потребує часу. Якщо запліднена яйцеклітина по різних причинах не зможе прикріпитися до стінок матки – вона вийде разом з менструальними виділеннями. Тому лікарі і вважають за краще зробити тест на 1-2 день затримки( час коли по ваших підрахунками мали би початися місячні) Ранні тести – це вірогідність 30%, максимум що можна зробити - на 7-8 день здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Ніякі ранні ознаки вагітності на таких термінах також не дають гарантованої відповіді .
Прикрепления: 8649735.png(154Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Через скільки днів після сексу можна дізнатися чи вагітна?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::