MENU

Сторінка 3 з 3«123
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
А як це збити целку?
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 13:15 | Пост # 31
Постів: 3303
Ті самі відчуття, коли ти незаймана і пишаєшся цим. Але в той же час хочеться нарешті зустрічатися з хлопцем, трахатись, дізнатися на що здатне твоє тіло, хочеться навчитися робити мінет і побільше експериментувати в ліжку. Але ти цілковитий задрот, і хлопця в тебе немає, зате в Доті НЕ ракуєш.

OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 02:21 | Пост # 32
кров буває не у всіх+ пліва в кожного інакша(розташована 3 см від малих полових губ, але в декого вона дуже еластична і рветься до кінця хіба при родах).кров теж в когось багато, в когось мало.все залежить від організму.всі так кажуть що невиносима біль і т.д. але якщо ти дійсно цього хочеш і розслабишся, припіднімеш трохи таз то біль буде набагато меншою.ну навіть не знаю з чим, памятаю хіба що зранку низом живота боліло і було відчуття вже зовсім інше.
найкраще 16-21 рік
деякі по необережності тампоном збивають(а може і спеціально) ще при інтенсивній мастурбації, запихаючи чужорідні предмети і т.д.
про те як кому краще судити не можу бо в кожного свій смак
ну на мою думку краще коли все відбувається природньо ніж за допомогою тампона

OlenkaДата: Четвер, 22.12.2016, 01:18 | Пост # 33
Хотіли з хлопцем зайнятися сексом. В мене це перший секс. Коли настав головний момент він не зміг пройти в вагіну,мене дуже боліло. Коли я пробувала то в мене заходитьь лише один палець більше ні. Що мені робити?Вибір правильної позиції при статевому акті має значення для зменшення болю до мінімуму при першому сексуальному контакті. У так званої нормальної позиції (лежачи на спині з випрямленими, злегка розсунутими ногами) сідниці жінки прогинає ложі, відкриваючи, перш за все верхню частину входу в піхві - поруч з сечівником, трохи нижче лобка. Випрямлені ноги не відкривають у достатній мірі область промежини і ускладнюють введення статевого члена в піхву. Незаймана пліва при розслаблених м'язах промежини не напружена, вільно провисає, і треба довго натискати на неї статевим членом до тих пір, поки вона, максимально розтягнутий, не розірветься. Тиск на сіно викликає, як відомо, больові відчуття, а в так званої традиційної, або нормальною, позиції цей процес затягується до моменту надриву цієї перетинки. 
Сільнозаращенние, або сіточние, пліви можуть стати перешкодою при першому статевому акті, особливо якщо в ролі партнера виступає малодосвідчений чоловік (незайманий). У тих ситуаціях, коли, незважаючи на багаторазові спроби, тільки більш підсилюють у жінок больові відчуття, не вдається розірвати пліву, необхідно звернутися до лікаря, так як наростання неприємних емоцій і страху позначається дуже негативно на наступних взаємних відносинах між молодим подружжям. 
При цьому слід звернути увагу на два моменти. По-перше, під час коїтусу чоловік повинен діяти впевнено, демонструючи певний натиск і приймаючи рішення не тільки за себе, а й за партнерку. У той же час жінка повинна не втрачати голову від страху і не відштовхувати партнера надто енергійно, тому що в її "героїчної" обороні укладена, як правило, причина хворобливих відчуттів, так як чоловікові доводиться робити певні зусилля. 
Необхідно для себе чітко усвідомити, що мова йде не про якусь нестерпного болю і страшному кровотечі, картини яких виникають у розігралася уяві, а про легке, може бути трохи неприємний, больовому відчутті, яке триває секунду, якщо ми самі, своїми необдуманими діями не ускладнимо ситуацію. Причому не слід забувати, що вибір правильної пози при коїтусу і напруга дівочої пліви значно скорочують больовий момент, зменшуючи відчуття болю до мінімуму.

OlenkaДата: Четвер, 23.02.2017, 16:45 | Пост # 34
Д20. Була 3 роки з одним хлопцем. Невинність мою вкрав на початку стосунків. Він був першим і до поки єдиним. За 3 роки спробували не все, але багато всього було. Подобалось все в інтимі з ним. Він був для мене цар і бог!)
Так і взагалі з ним почала ділити людей на три статі:
- жіноча стать людства;
- мій мужчінка;
- і якісь незрозумілі створіння, пісюнів яких я не бачила і не торкалася вживу
До чого веду. Ми розійшлися нещодавно, а я і далі не можу сприймати інших хлопців сексуально-спроможними! Хоча сексу хочеться аж кипить все. Але ні до кого окрім як колишнього не тягне. Адже в пам'яті запрограмовано що тільки в колишнього є піпірка!!!

OlenkaДата: Неділя, 26.02.2017, 14:40 | Пост # 35
В мене така проблема , я попробувала запхати собі в пізду палець ,
запхала десь на 1.5 см і дальше я відчуваю якусь кісткукістку і не
можу більше запхати. ...Шо це може бути ???
Я целка.

OlenochkaДата: Субота, 19.08.2017, 11:48 | Пост # 36
Постів: 868
Я не займана, не мастурбувала, нічого не було..недавно що була з хлопем, він мені мастурбував, спочатку потихеньку, а потім все швидше і
швидше..було і три пальці..мені було дууже приємно, болі не було, я була
збуджена так нормально, мокра, все + була напружена тобто коли це було
то я стискала свої м*язи ось там, крові не було, були такі звуки, дивні.
Потім після того прийшла додому і було там все мокро, і зватив живіт
внизу на хвилину десь так. І не було місячних десь місяць.
Тоді почала часто задумуватись чи не втратиая цноту?? Дуже боюся, так як строгі батьки і категорично проти сеску до весілля.
Порадьте. Чи могла би я лишитись цноти ось так? ЩЕРАЗ АНОНІМНО.

OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 23:24 | Пост # 37
Тема сексу завжди викликає багато емоції, страхів і осуду. Не прийняття, замовчування цієї теми виховувалось на протязі багатьох поколінь. На те напевно є свої причини, тому що перший секс це дуже вагомий вчинок, який може вплинути на все подальше життя. З іншого боку не менш важливими є власні переживання та почуття з цього приводу, тому в першу чергу прислухайся до себе, до своїх відчуттів, ні в якому разі не поспішай і довіряй собі. Маму теж так виховували, тому вона передає тобі свої знання та досвід. Не соромся своєї жіночності і стався до неї дуже ніжно і бережливо. Коли ти насолоджуєшся тим, що ти дівчина, майбутня жінка, як змінюється твоє ставлення до цього питання?

Прикрепления: 7629402.jpg(73Kb)

OlenochkaДата: Пятниця, 13.10.2017, 09:13 | Пост # 38
Начнем з того що я дівчина, 16 років) Цнотлива) Маю хлопця...йому 22) Ми з ним майже рік) Про секс мови не йшлось) Але якогось разу...ми сиділи в його в машині, все було як звичайно...розмовляли, сміялись і т.д) І коли ми прощались..він мене обійняв і почав пристрасно цілувати...такого в мене ще не було) Він почав ніжно цілувати мені шию, груди...а одну руку поставив мені між ноги) Я його так захотіла як ніколи в житті) Мої труси стали мокрі, серце шалено билось...але мені потрібно було додому) Він посміхнувся, поцілував мене і відпустив) На другий день в нас була серйозна розмова про секс...він мені говорив якщо я не готова то не буде мене змушувати...я казала що хочу але дуже боюсь і думаю що рано ще...тимбільше я комплексую через свою фігуру...хоча йому вона шалено подобається) 
Підкажіть перший раз завжди боляче? 
Чи варто мені це робити...в 16? 
Я люблю його і впевнена в ньому...але мене збивають думки про те що буде боляче...або щось піде не так( 
Хто що думає з цього приводу) 
І ще якщо не важко опишіть свої перші рази...якщо не важко))

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::