MENU
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
А як це збити целку?
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 08:57 | Пост # 46
Постів: 2244
В мене така проблема. Двічі пробували з хлопцем зайнятись сексом, він в мене перший, і кожен раз боляче, і неважливо це член чи пальці його. Помітила що м'язи внизу різко скорочуються при вході, і незнаю як розслабитись, вино теж не допомагало

OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 09:04 | Пост # 47
Д. 19. я незаймана. більшість чоловіків навіть подумати про це не можуть. і багато хто пропонує мені секс. а я сама жах його як хочу, вовком вию та на стіну лізу, хоча повного уявлення і не маю, як це відчувати оргазм. вже не знаю, що робити. хотілося позбутися своєї невинності по любові. але з цим проблематично, тому все ось так.

OlenochkaДата: Пятниця, 02.11.2018, 23:14 | Пост # 48
Пам'ятаю, як я хотіла, мріяла і чекала свій перший секс. Оргазм я вже вміла отримувати сама, часто був сквірт. І я думала, що якщо мені одній так класно, то з хлопцем буде нереальний кайф. Трапився секс, боляче мені взагалі не було, після того як він увійшов, я думала: "Де, де ж мій нереальний оргазм", а після сексу подумала: "ММДА, і заради цього я епіляцію робила: '(" Шукати іншого хлопця не хотіла, зустрічалася з першим рік, трахав мене, бувало, й по три рази на день, але з ним до оргазму я так і не наблизилася. Було вже 8 хлопців, ні з ким не кінчила, все сама, все сама. Правда, був один досвідчений чоловік, 38 років, і він за дві години абияк дотягнув мене до оргазму, але оргазм був такий слабенький, що не вартував витраченого часу, я сама себе за 10-15 хвилин в сто разів краще трахну і закінчу.

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::