MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
А як це збити целку?
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 08:57 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 4511
В мене така проблема. Двічі пробували з хлопцем зайнятись сексом, він в мене перший, і кожен раз боляче, і неважливо це член чи пальці його. Помітила що м'язи внизу різко скорочуються при вході, і незнаю як розслабитись, вино теж не допомагало
 
OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 09:04 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 4511
Д. 19. я незаймана. більшість чоловіків навіть подумати про це не можуть. і багато хто пропонує мені секс. а я сама жах його як хочу, вовком вию та на стіну лізу, хоча повного уявлення і не маю, як це відчувати оргазм. вже не знаю, що робити. хотілося позбутися своєї невинності по любові. але з цим проблематично, тому все ось так.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 02.11.2018, 23:14 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 4511
Пам'ятаю, як я хотіла, мріяла і чекала свій перший секс. Оргазм я вже вміла отримувати сама, часто був сквірт. І я думала, що якщо мені одній так класно, то з хлопцем буде нереальний кайф. Трапився секс, боляче мені взагалі не було, після того як він увійшов, я думала: "Де, де ж мій нереальний оргазм", а після сексу подумала: "ММДА, і заради цього я епіляцію робила: '(" Шукати іншого хлопця не хотіла, зустрічалася з першим рік, трахав мене, бувало, й по три рази на день, але з ним до оргазму я так і не наблизилася. Було вже 8 хлопців, ні з ким не кінчила, все сама, все сама. Правда, був один досвідчений чоловік, 38 років, і він за дві години абияк дотягнув мене до оргазму, але оргазм був такий слабенький, що не вартував витраченого часу, я сама себе за 10-15 хвилин в сто разів краще трахну і закінчу.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 19.11.2018, 22:54 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 4511
Коли мені було 16, я думала, що ніколи не сподобаюсь ніякому хлопцю і так назавжди залишусь цнотливою. І сама себе позбавила цноти огірком. Потім в 18 зустріла хлопця, який покохав мене і коли діло дійшло до першого сексу, то мені було дуже образливо на себе, що я зробила таку дурість. Дівчата, не повторюйте моїх помилок. Кохання буде у всіх, коли прийде ваш час.
 
OlenochkaДата: Середа, 28.11.2018, 20:37 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 4511
.. Мені 17 років. Я незаймана. Мені дуже цікаво, чи це боляче втратити цноту? Чи приємно (питання до дівчат)? Чи не страшно? От я собі не уявляю як я зможу повністю роздягнутися перед кимось!? це ж стидно! я не розумію як інші до цього ставляться нормально!? 

Якщо тобі встидно і страшного,то ще не пора. Все має статись з коханою людиною,тоді буде не встидно роздітись,з ним тобі не буде страшного і він постарається зробити так щоб тобі не було боляче,або принаймні не дуже боляче
 
OlenochkaДата: Вівторок, 25.12.2018, 15:19 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 4511
Пліва розташована, среденем у 5-8 сантиметрів від входу в піхву і представляє з себе не якусь плівку або щось ще, а банальне звуження входу, тобто пальцем ти її максимум розтягнеш, хоча, знову ж таки, як кажуть "з дуру можна і..... А дискомфорт при вході пальцем вона може відчувати, як раз, через боязнь, що ти їй там все на шматки розірвеш і вона більше не буде незайманою, тобто така цікава втрата у неї вийде.., а може і правда, нігтики обрізати або ручки після бензинчика, або в лимончику сполоснути, всяке буває..... Так само, може, вона тобі просто виносить мозок, вони всі це люблять, он у народжували можеш запитати ;),
 
OlenochkaДата: Субота, 02.03.2019, 12:01 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 4511
Завжди своїм подругам розповідала що невинність потрібно зберігати, що ні-ні до весілля, потрібно довго зустрічатися і т.п (так батьки твердили) ..... загалом сама згрішила .... на підлозі ... з хлопцем якого знала 2 роки ..... люди секс це прекрасно, нафіг ламатися?))
 
OlenochkaДата: Середа, 10.04.2019, 20:35 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 4511
Цитата
Пів року тому втратила цноту. Потім почала зустрічатися з хлопцем, побачивши вперше його необрізаний член мене мало не вирвало, інтерес пропав
 
OlenochkaДата: Середа, 01.05.2019, 16:01 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 4511
Цитата
Така ситуація ((на паску напилася,і мальчік возпользуваася мною.. ну крч тепер я не цнтолива(але я цього не планувала зовсім, в мене стрес вже 3 день так як акт був не захищений(ппа),а спілкуюся з хлопцем в інтернеті... мали зустрітися (щоб саме він мене позбув цнотливості),але тепер незнаю як йому сказати про це,він мені дуже подобається...
Як думаєте , казати що я вже не цнотлива?
Чи він догадається при акті що я вже не цнотлива?
Доречі крові взагалі не було,а ж на ранок коли сходила в туалет....
Анон...
Отак от погуляла на свою голову....

 
OlenochkaДата: Середа, 12.06.2019, 09:08 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 4511
Я засунув в дівчину палець, приблизно на 1-2 см, вона не кричала, просила засунути далі, як можна дізнатися, чи вона незаймана чи ні? Чи може палець увійти в незайману на 2 см? Крові не було, не кричала від болю.

найчастіше сантиметрів 6-7 від входу, бо незаймані цілком можуть користуватися тампонами без проблем.

Але кожен випадок індивідуальний, у близько 10% взагалі немає пліви, не кажучи про тих, хто занадто активно займався спортом.
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.06.2019, 10:25 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 4511
До вище сказаного
Спробувати в позах по типу "чоловік ззаду", наприклад, коли вона лежить на животі, а ти зверху.
Якщо пліва жорстка, то біль все одно може відчувати, але в такій позі кут введення відрізняється від того, який при місіонерській, і увійти може бути легше.
 
OlenochkaДата: Середа, 26.06.2019, 09:13 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 4511
Деякі по необережності тампоном збивають(а може і спеціально) ще при інтенсивній мастурбації, запихаючи чужорідні предмети і т.д.
Ну на мою думку, краще коли все відбувається природньо, ніж за допомогою тампона
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.07.2019, 11:36 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 4511
Цитата
Кров і незайманість

А ще треба дивитися фактори, якщо перед цим був менструальний цикл, то теж може і не бути крові.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.08.2019, 22:39 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 4511
Цитата
1. Алкоголь перед сексом в помірних кількостях може піти на користь, а може зрубати нахуй 2. А воно саме буває без крові і болю. Чпок - і все. Поки не всунешь - не зрозумієш. Одне скажу - сам не пий, стояк повинен бути відмінний
 
lubovnikДата: Вівторок, 07.01.2020, 00:45 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 2
Дівчата хто хоче збити Целку?
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом