MENU
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
А як це збити целку?
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 08:57 | Пост # 46
Постів: 2461
В мене така проблема. Двічі пробували з хлопцем зайнятись сексом, він в мене перший, і кожен раз боляче, і неважливо це член чи пальці його. Помітила що м'язи внизу різко скорочуються при вході, і незнаю як розслабитись, вино теж не допомагало

OlenochkaДата: Середа, 10.10.2018, 09:04 | Пост # 47
Д. 19. я незаймана. більшість чоловіків навіть подумати про це не можуть. і багато хто пропонує мені секс. а я сама жах його як хочу, вовком вию та на стіну лізу, хоча повного уявлення і не маю, як це відчувати оргазм. вже не знаю, що робити. хотілося позбутися своєї невинності по любові. але з цим проблематично, тому все ось так.

OlenochkaДата: Пятниця, 02.11.2018, 23:14 | Пост # 48
Пам'ятаю, як я хотіла, мріяла і чекала свій перший секс. Оргазм я вже вміла отримувати сама, часто був сквірт. І я думала, що якщо мені одній так класно, то з хлопцем буде нереальний кайф. Трапився секс, боляче мені взагалі не було, після того як він увійшов, я думала: "Де, де ж мій нереальний оргазм", а після сексу подумала: "ММДА, і заради цього я епіляцію робила: '(" Шукати іншого хлопця не хотіла, зустрічалася з першим рік, трахав мене, бувало, й по три рази на день, але з ним до оргазму я так і не наблизилася. Було вже 8 хлопців, ні з ким не кінчила, все сама, все сама. Правда, був один досвідчений чоловік, 38 років, і він за дві години абияк дотягнув мене до оргазму, але оргазм був такий слабенький, що не вартував витраченого часу, я сама себе за 10-15 хвилин в сто разів краще трахну і закінчу.

OlenochkaДата: Понеділок, 19.11.2018, 22:54 | Пост # 49
Коли мені було 16, я думала, що ніколи не сподобаюсь ніякому хлопцю і так назавжди залишусь цнотливою. І сама себе позбавила цноти огірком. Потім в 18 зустріла хлопця, який покохав мене і коли діло дійшло до першого сексу, то мені було дуже образливо на себе, що я зробила таку дурість. Дівчата, не повторюйте моїх помилок. Кохання буде у всіх, коли прийде ваш час.

OlenochkaДата: Середа, 28.11.2018, 20:37 | Пост # 50
.. Мені 17 років. Я незаймана. Мені дуже цікаво, чи це боляче втратити цноту? Чи приємно (питання до дівчат)? Чи не страшно? От я собі не уявляю як я зможу повністю роздягнутися перед кимось!? це ж стидно! я не розумію як інші до цього ставляться нормально!? 

Якщо тобі встидно і страшного,то ще не пора. Все має статись з коханою людиною,тоді буде не встидно роздітись,з ним тобі не буде страшного і він постарається зробити так щоб тобі не було боляче,або принаймні не дуже боляче

OlenochkaДата: Вівторок, 25.12.2018, 15:19 | Пост # 51
Пліва розташована, среденем у 5-8 сантиметрів від входу в піхву і представляє з себе не якусь плівку або щось ще, а банальне звуження входу, тобто пальцем ти її максимум розтягнеш, хоча, знову ж таки, як кажуть "з дуру можна і..... А дискомфорт при вході пальцем вона може відчувати, як раз, через боязнь, що ти їй там все на шматки розірвеш і вона більше не буде незайманою, тобто така цікава втрата у неї вийде.., а може і правда, нігтики обрізати або ручки після бензинчика, або в лимончику сполоснути, всяке буває..... Так само, може, вона тобі просто виносить мозок, вони всі це люблять, он у народжували можеш запитати ;),

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » А як це збити целку?
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::