MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Чи може гінеколог визначити, чи я незаймана? (гінеколог,пліва)
Чи може гінеколог визначити, чи я незаймана?
knopaДата: Понеділок, 09.03.2015, 13:07 | Пост # 1
Постів: 669
Чи може гінеколог сказати чи був у тебе секс?

Дівоча пліва, це мембрана, яка охоплює зовнішній отвір піхви, зазвичай присутня в дівчат або жінок до тих пір, поки в неї не відбудеться статевий акт,мастурбація,механічні травми при яких вона порветься.

При гінекологічному огляді лікар зможе побачити, чи дійсно у дівчини є дівоча пліва. Але відсутність дівочої пліви у дівчини не обов'язкова умова, що статевий акт відбувся. Деякі дівчата рвуть свою незайману пліву під час спорту, наприклад:  катання на конях.

А ще можливо, що дівчина просто народилась без пліви!!!


Ви можете приховати той факт, що у вас був секс та попросити гінеколога не розголошувати (але ви повинні сказати йому всю правду). Більшість дівчат, практикують не розголошувати про своє приватне життя. Запитайте, вашого лікаря про політику конфіденційності, але у ваших інтересах не приховувати цю інформацію.

 
nadiakovtanДата: Четвер, 21.01.2016, 20:33 | Пост # 2
Постів: 9
Здається, якщо неповнолітня, то може батькам казати.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Чи може гінеколог визначити, чи я незаймана? (гінеколог,пліва)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::