MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Всі хлопці дрочуть? Як кинути дрочити.
Всі хлопці дрочуть? Як кинути дрочити.
БодяДата: Вівторок, 16.05.2017, 18:15 | Пост # 16

Мені 32 роки, я мастурбую і відчуваю огидну відразу кожного разу... дівчини нема, і я замість того щоб її шукати - п'ю алкоголь і курю сигарети... не дрочіть мужики, а то станене сором'язливим невдахою як я.

OlenkaДата: Понеділок, 29.05.2017, 09:16 | Пост # 17
Постів: 3291
Незнаю чому, але з недавніх пір, після того як спробував дрочити в презервативі, підсів на цю справу, без гуми вже не ті відчуття, збуджує сам факт того, що член в презервативі.

OlenochkaДата: Вівторок, 14.11.2017, 16:57 | Пост # 18
Постів: 1420
Хлопець 21 рік. Дав собі слова не теребонькать доти, поки вперше не займуся сексом. Минуло пів року, вже готовий на стіни лізти, нерви пустують, зриваюся на друзях періодично, але з принципу стриманість не припиню. 
не для долоні моя троянда цвіла!

OlenochkaДата: Четвер, 05.04.2018, 09:16 | Пост # 19
Дрочу свій член зубною щіткою. Видавлюю зубну пасту на член і дрочу, пече правда але кончаю феєрично.

OlenochkaДата: Субота, 07.04.2018, 19:26 | Пост # 20
Дрочу в презервативі,хтось ще так дроче?

OlenochkaДата: Понеділок, 09.04.2018, 09:51 | Пост # 21
.Як боротися з анонізмом чоловіка?Варто хоча б раз відмовити,біжить дрочить,і то навіть якщо і було в цей день кілька разів.Я так довго не витримаю,зітре себе або мене нафіг

OlenochkaДата: Неділя, 29.04.2018, 11:01 | Пост # 22
Я дівчина. Дуже часто мастурбувала. Могла по декілька разів на день. Вирішила, що треба трохи зав'язувати з цим. Два дні я не лізу до свої киці. Ви не уявляєте як це важко. А це лише два дні. Боюсь уявити, що буде далі
Може порадите чим себе відволікати від цих думок.

Потравмуйся. Ну не буквально там рани якісь роби, а начеши нігтями щоб не хотілось. Або відчайдушно займись якоюсь справою: прибиранням, тренуваннями якимись, бігом, хз що ще, придумай. 

Сам знаю що то таке. Якщо в тебе не розвинена сила волі то можеш і не кинути. 

Можеш вбити собі в голову що то погано, реальний член перестанеш відчувати/отримувати задоволення. Сам можу сказать що в один момент мені наприклад стало настільки противно від себе що вирішив зав'язати. А ще як прочитав що подруга назвала це дійство огидним то це було як ще один стимул.

Врешті решт подумай:(правду пишуть, нащо тобі хлоп якщо є кекс) хто тобі важливіший? Хлоп чи рука? Попроси нехай якийсь новий видкексу, можливо не вистачає чогось

OlenochkaДата: Середа, 02.05.2018, 09:32 | Пост # 23
Я завжди дрочив на свою знайому подружку, пока вона не напилася в хлам. Дівчати, не пийте, бо вас не те що трахать, на вас і дрочити ніхто не буде. Я вже дрочу на іншу...

OlenochkaДата: Пятниця, 15.06.2018, 09:55 | Пост # 24
Дружина запалила, як я дрочу на фотки з пошлих груп і влаштувала істерику, обізвала збоченцем і ще хуй знає ким. Пиздець! Ніякі пояснення не приймає. Третій день майже не розмовляємо. Мужики, може в когось була така ситуація? Порадьте, як бути?

Нічого поганого в принципі не бачу, просто жінка сприйняла це як не любов до себе. Ти лоханувся трохи, але це не смертельно)

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Всі хлопці дрочуть? Як кинути дрочити.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::