MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як Часто Повинен Бути Секс?
OlenochkaДата: Неділя, 16.07.2017, 14:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Як Часто Повинен Бути Секс?

Коли мова заходить про ваше сексуального життя, ніхто не має права вказувати вам, що можна та чого не можна робити. Це ваше життя, і ви можете займатися сексом, дуже часто або як найменш. Робіть те що вам подобається (за умови взаємної згоди). Але коли знаходитесь в серйозних відносинах, можливо відчуваєте, що у вас є зобов'язання займатися сексом з партнером.Звісно, секс є відмінним способом для пар, для отримання ~задоволення~, але як часто у вас трапляється секс?

Згідно з дослідженням, проведеним кремом для обличчя, близько 48 відсотків жінок і 42% чоловіків вважають за краще займатися сексом Кілька разів на тиждень. Ви можете бачити статистику нижче:За ідеальних умов, чоловіки та жінки хочуть займатися сексом Кілька разів протягом семи днів. Є невеликий відсоток чоловіків і жінок, які хочуть займатися сексом Кілька разів на день, але це все особисті потреби. Але...якщо в тебе немає сексу щотижня, то це означає що у вас жахливе сексуальне життя? НІ!

За даними того ж дослідження, секс не так важливий у відносинах, як ви собі думаєте. 95% жінок і 84% чоловіків вважає, що любов є більш важливіша, ніж сам секс, коли справа доходить до їхніх відносин:Лише тому, що певний відсоток людей, які хочуть мати кілька разів секс в тиждень не означає, що ви повинні робити так само. Якщо ви і ваш партнер робите одне одного щасливим, то це чудово! Якщо секс кожного дня робить вас щасливим, то вперед. Якщо секс раз на місяць робить вас щасливим, то дотримуйтеся цього! По суті: не важливо яку кількість разів, ви повинні займатися сексом. Знаю, ви можете відчувати тиск з боку суспільства, бажання мати дивовижне сексуальне життя з кількома різними партнерами на одну ніч, але то повністю залежить від вас.

Так ось відповідь: як часто Ви повинні займатися сексом - На 100 відсотків, залежить від ваших уподобань. Немає ніяких правил, коли мова заходить про ваше сексуальну життя, так що ти можеш робити це рідко або настільки часто, як тобі подобається. Май наувазі одну річ, секс повинен бути веселим, і якщо він змушує відчувати тебе,сумною, тоді вам варто переглянути вашу ситуацію. Не важливо, чого хоче ваш партнер, Ви повинні думати про те, що краще для вас!


Що ви думаєте про це дослідження? Розкажіть нам в коментарях!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.10.2017, 09:25 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Дуже зручно, коли моя дівчина каже мені, коли треба бути ніжніше, а коли грубіше.
 
OlenochkaДата: Середа, 17.01.2018, 10:20 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4517
Хлопець.17 років .
Місяць тому лишив цноти свою кохану, після того почуття стали ще сильнішими . Коли я в неї і її батьки дома, ми техенько перед теликом єбкаємося, зтягую з її зьопки штани з трусиками і робимо своє діло ( звісно трохи стрьомно, якщо попалять biggrin ), але це зовсім не ті відчуття коли ми з нею в пориві пристрасті цілуємося, зриваємо одяг один з одного, я обціловую її кожен см.тіла, зтягую повільно з неї трусики ( її це ще більше заводить ),роблю їй не забутній куні від якого з її пісі тіче, як з відра, потім починаємо трахатися в різних позах ... Боже, як же це класно - відчувати таке задоволення,відчувати голенькі тіла один одного , зливатися з нею в одне ціле, рухатися з коханою в унісон, коли вона дряпає спину і одночасно стоне від задоволення, її ніжні солодкі стони ще більше заводят і ти хочеш швидше, швидше її трахати !!! 
Але ж секс не головне в відносинах, секс - це частина відносин, частина вашого щирого, палкого кохання . Якщо ти зустрічаєшся з дівчиною, не потрібно зациклюватися тільки на сексі, ( так ви скажете, секс - це ж так класно, що ще потрібно, можна цілодобово трахатися) відчуття складеться наче вам тільки від вашої дівчини секс потрібенм . Дівчатам хочеться, щоб їх по-справжньому кохали, турбувалися про них, приємно здивовували, підтримували . Ось наприклад мої відносини з моєю дівчиною почалися з дружби, після нашого першого знайомства ми дружили 2 роки, потім у мене до неї з’явилися почуття, вона мені почала все більшей більше подобатися, я не витримав і розпові все, ми почали зустрічатися, спочатку наші відносини були таким соромязливими, з часом ми зближалися і все більше й більше закохувалися, наші почуття з кожною зустріччю все сильнішими, ми доповнюємо один одного, відкрили свої дверці в рай . Щодо сексу, то в нас 4 рази не виходило, і ось в березні ми перейшли ще на один етап наших відносин . У нас 2 травня річниця . Знаєте кохання це така штука , що без коханої людини ти в’янеш, гниєш, а з нею розцвітаєш від щасття, моя кохана для мене - це як повітря, без неї я задихаюся, це найдорощий скарб в моєму житті, та людина з якою я готовий прожити все життя . Так хочеться бачити її гарненькі оченята і ніжну,добру посмішку все життя ! 
Отже, секс - зближає вас, робить сильнішими ваші відносини, палкішими почуття 

Прикріплення: 1321044.jpg (48.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 15.09.2018, 01:01 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4517
Ну де ж справедливість? Сексу хочеться аж в одному місці свербить. Вже 4-й рік з хронічним недотрахом. Здавалося б в чому проблема? Але ж ні. Кожен раз, коли я розумію, що зараз у мене буде секс, або він вже починається, трапляється, то якась хрень! І як на зло моя одногрупниця дуже часто говорить про те, який у неї шикарний і частий секс. І у всіх навколо потрахушкі є, тільки не в мене. А так хочеться влаштувати гарне трахелово. Щоб хлопець моє волосся на кулак намотав, по дупі шльопав, кусав соски, дер мене як сучку, робити йому міне і дряпати спину. Тільки хрен мені а не трах.....
 
OlenochkaДата: Пятниця, 08.02.2019, 20:25 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4517
Займатись коханням і займатись сексом - це для вас чимось відрізняється?

Прикріплення: 6980158.jpg (25.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 22.02.2020, 13:44 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4517
Цитата
При длительном воздержании от секса, замечаю за собой как обостряются чувства. Разговаривая с девушкой, смотрю не навязчиво ей на губы, потом в глаза, шею, грудь,и опять на губы, через минуту у меня уже эрекция. Все что она говорила, пролетело мимо ушей.
У некоторых в глазах вижу то же самое, даже щеки розовеют, смущаются. Сам стараюсь не спалится, делаю вид будто не выспался, но от хищниц не проморозишься... Не знаю что делать, не люблю беспредельные половые связи.
Через 6 дней весна, а там рукой подать до лета! Всем хорошего секса со своим постоянным, надёжным партнёром. Берегите отношения, любовь,семью.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом