MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » ---->Підкажіть хоббі-----> Мені сумно,голова забита іншими т
---->Підкажіть хоббі-----> Мені сумно,голова забита іншими т
OlenkaДата: Середа, 07.12.2016, 14:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
---->Підкажіть хоббі----->Мені сумно,голова забита іншими тараканами,так от підкажіть чим займатись.(але щоб вдома)

Вдома можна робити все що забажаєш, було би бажання.
Я наприклад почала цікавитися танцями ще давно. В інтернеті зараз дуже багато різних уроків по танцях і т.п.
Вчусь так вже років 4, танцюю майже найкраще у школі, стою на рівні з тими хто танцює професійно, за деких рухаюсь навіть краще.
Маю чудову фігуру, гарне тіло, спортивну форму, ростяжку і прихильність до мене.=)
Раджу й тобі цим зайнятись, удачі!
Прикріплення: 7034048.jpg (22.3 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 20.12.2016, 21:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Теніс великий...
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » ---->Підкажіть хоббі-----> Мені сумно,голова забита іншими т
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом