MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Боюсь людей чоловічої статі.
Боюсь людей чоловічої статі.
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 23:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Коли зі мною говорить хлопець, я починаю замикатись в собі настільки, що можу просто взяти і встекти. Я розумію що в подальшому я буду вимушена спілкуватись з лопцем, тому я б хотіла позбавитись цього страху. Надіюсь ви мені допоможете.
І ще я хочу поступати на психолога скажіть це важка робота? І взагалі яка вона?



Робота зі страхами не діло одного дня, хоча це ефективно. Так як в листі для мене звучать 2 теми, то і відповідь я постараюсь побудувати за таким самим принципом.
Розкажи мені будь ласка, що саме з тобою відбувається, коли трапляється спілкуватися з хлопцями? Які емоції переживаєш? Чи так було завжди? Можливо щось сталося після чого ти почала їх боятися? Скажи будь ласка, які в тебе відносини з батьком?

Про психологію. Легка та робота, яка подобається. Подумай про те, чому саме тобі подобається бути психологом і яке значення ти вкладаєш в це поняття? Наприклад для мене психологія — це улюблене хобі, тому для мене це точно не складно, навіть тоді коли виникають труднощі. Чи цікаво тобі слухати інших, запитувати питання? Чи готова ти до того, що шлях психолога — це шлях змін розвитку навчання? І ще одне: навчання тільки у ВУЗі на превеликий жаль не забезпечує достатньої кількості практичних знань у професії, тому треба бути готовій отримувати знання додатково. Відчуй на скільки тобі хочеться цим займатися насправді.
Прикріплення: 6828735.jpg (64.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Боюсь людей чоловічої статі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом