MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як підтримувати мотивацію на високому рівні?
Як підтримувати мотивацію на високому рівні?
OlenochkaДата: Неділя, 15.07.2018, 14:53 | Пост # 1
Постів: 3282
Чи Правильно я розумію, що ваша ситуація така: ви хочете робити щось, але для цього щось потрібно багато і досить важко працювати; але замість того, щоб працювати, ви займаєтеся  серфінгом в інтернеті або ж переглядом серіалів?Є такий надійний маркер: якщо вам подобається чимось займатися прямо зараз, швидше за все ви продовжите займатися цим в майбутньому; якщо ж вам це вже зараз некомфортно, швидше за все ви кинете.
Тобто "потерпіти і напружитися зараз, щоб потім настало щастя" не працює, це токсична ідея. "Важко працювати зараз заради майбутнього" спрацює тільки в одному випадку - якщо вам це "майбутнє" ТАК хочеться, що це перекриває весь дискомфорт і вам все одно ХОЧЕТЬСЯ працювати. Якщо ж доводиться себе примушувати - ні, це не спрацює.

Але що робити в ситуації, коли начебто хочеться досягти мети, а ось працювати заради неї - ні? (і давайте відразу домовимося, що варіанти "я і сам цього не хочу, але треба" відпадають, це зовсім інша проблема)
Секрет в тому, щоб підключити задоволення до праці. До кожного, буквально кожному "потрібного" дії, до кожного поруху руки, кожному етапу та пункту плану підключити якесь задоволення. Дуже важливо зайнятися цим на найнижчому рівні: мислити не глобально, а дуже локально.

Наприклад, ви готуєтеся до іспиту. Купіть красивих маркерів і ручок, щоб їх хотілося взяти в руки. Роздрукуйте акуратний список питань і красиво викреслюйте їх. Я ось люблю акуратність і функціональність, тому мені подобалося конспектувати лекції по суворим правилам - такі відступи від краю аркуша, спочатку таблицю креслити олівцем, а потім обводити капілярною ручкою ітд.
Організуйте зручне місце для навчання з гарним освітленням, зручним розташуванням книг і зошитів. Метод Яни Франк.
Кожне "потрібно" намагайтеся прикрасити гарними рюшечками, щоб хотілося взятися за справу заради цих витребеньок.

Дуже важливо, щоб це було не просто формальне "1. Купити красивих ручок, 2. Використовувати метод Яни", а саме якісь штуки, які викликають у вас емоційний відгук. Я називаю це відчуття "надихає" - але ви можете знайти будь-яке слово, яким вам висловитися. Суть в тому, що це має якось емоційно чіпляти, бути не просто "правильним", а чимось веселим, цікавим, захоплюючим, викликати майже дитячі бажання погратися з цим.
.
І ні в якому разі не братися за те, що "треба" через силу. Якщо воно не надихає, ви кинете.
Прикрепления: 5254840.jpg(5.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 24.08.2018, 19:10 | Пост # 2
Постів: 3282
Як перестати відчувати себе винуватою, якщо не відповідаєш очікуванням людини?
більше 1 року тому


Посунути цю людину з трону в своїй голові і посадити себе.
.
Підказка - швидше за все, це не вийде ні з першого, ні з десятого разу. Якщо у вас в голові форма правління більше схожа на "хто вбив попереднього вождя - той і вождь" (тобто хто заволодів вашою увагою і всією психікою, той нею і рулить), то шлях до справжньої демократії з розумним, політично активним народом, ретельно вибирають собі правителів у відповідності зі своїми потребами, буде сповнений кривавих революцій, криз і громадянських воєн.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 18.01.2019, 01:05 | Пост # 3
Постів: 3282
Цитата
Надо ставить себе задачи выше своих сил, во-первых, потому, что их все равно никогда не знаешь, а, во-вторых, потому, что силы и появляются по мере выполнения кажущейся недостижимой задачи.
 
OlenochkaДата: Субота, 18.05.2019, 08:25 | Пост # 4
Постів: 3282
Цитата
Всегда тяжело идти против обществоведению. Против того, что «нормально». Гомосексуальность, пирсинг, цветные волосы, отсутствие образование - все это «ненормально». Но что вы скажете о Чайковском? Разве он не один из самых выдающихся классиков? Помешал пирсинг стать Рианне знаменитой на весь мир? Может быть цветные волосы испортили карьеру Кэти Перри? Билл Гейтс не имея высшего образование занял первую строчку в Forbes. Но всех их объединяет кое-что. Они просто были самими собой. Не пытались оправдать ожидания родителей или соответствовать норме. Все эти люди просто были настоящими и следовали только своим чувствам, эмоциям и мыслям. Поэтому прошу тебя. Будь тем, кем ты хочешь быть, даже если все общество против. 
У тебя все получиться, ведь я верю в тебя.

Прикрепления: 5035148.jpg(52.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 09.10.2019, 21:16 | Пост # 5
Постів: 3282
Зібратися разом, налаштуватися на загальну хвилю, створити теплу атмосферу, де кожен може проявляти себе відкрито, вкладатися в спільні приємні переживання, концентруватися на загальних цілях - це складніше, ніж просто бути самому по собі, але саме так можна створювати щось більш глобальне, щось, що виходить за рамки тебе.
 
OlenochkaДата: Субота, 12.10.2019, 12:30 | Пост # 6
Постів: 3282
«Вы мoжете сколько угодно вкладывать в человека образование, потом он у вас с депрессией сляжет на диван, и где это ваше образование? Вы мoжете выносить ему мозг своими репетиторами, оценками и результатами. Но если он не будет уверен в себе, если его будут мучить невpозы, депрессия, то и смысл в этом всем? Психологическое здoровье, психологическое благополучие, психологическая устойчивость – то, что обозначается английским словом resilience, то есть способность выдерживать стресс, выдерживать изменения, восстанавливаться после этого – это самое важное качество человека в таком быстро меняющемся мире. Гораздо более важное, чем количество знаний или успешность в той или иной области».

Людмила Петрановская, детский психолог и педагог.

Прикрепления: 3753853.jpg(67.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як підтримувати мотивацію на високому рівні?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::