MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
OlenkaДата: Неділя, 13.11.2016, 22:16 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Місяці з 2 не було куні. Сьогодні снилося як роблю його сама собі. Це було найдивніше з того, що снилося за все життя.
 
OlenkaДата: Вівторок, 15.11.2016, 17:25 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 3285
Завжди мріяв зробити дівчині кунs і завжди хотів wе більше сексу. Зараз зустрічаюся з однією дівчиною. Дуже люблю її. Вона дуже гарна, добра, розумна, але що саме головне - вона дуже добре стежить за собою. Ходить в душ по 2-3 рази на день і, відповідно, вона завжди чистенька і немає ніакіх неприємних запахів. І найдивніше те, що її кицька пахне дуже приємно і виділення теж. Її запах мене сильно збуджує. Але є одне "але" - вона різко проти кунs. Вона вважає це противним і жахливим. Вона не дозволяє мені зробити їй куні і запевняє, що цього ніколи не станеться. А я про це мрію ... Люблю її і кинути не можу. Закохався в ту дівчину, яка проти куны .. Їх же так мало, а я потрапив прямо в ціль. У світі переважна більшість дівчат, які мріють про куні, а я зустрічаюся саме з тією, якій це не потрібно. За що ?!
 
OlenkaДата: Субота, 24.12.2016, 23:56 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
Сьогодні мій хлопець сказав , що куні робити - це те саме що цілуватись зі мною , тільки губи вертикально
Анон
 
OlenkaДата: Середа, 18.01.2017, 12:22 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
Я люблю куні. Але дуже дуже ніжно......Щоб язичок у партнера був мякий і розслаблений. І повільно, повільно рухався з низу вверх. Особливо люблю коли язичок проникає в середину мене....тоді я , зазавичай, кінчаю.. соски мої твердіють, я хочу продовження....... Хто так вміє??? АА?
 
OlenkaДата: Понеділок, 23.01.2017, 20:39 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
Я не фригідна, але я терпіти не можу куні ... Я не отримую задоволення і вважаю, що це тьху, противно !! Я люблю жорсткий трах зі своїм чоловіком. А він обожнює куні робити. Лежу і терплю .... і чекаю коли нормально раком поставить. Зустрічаємося рік. До цього з хлопцем зустрічалася 1,5 року така ж історія.не люблю я цю справу ... і вважаю це протівним.хотя сама можу зробити мінет коханому. Наліво не ходила і не піду. Але через це гармонії в сексі немає.
 
OlenkaДата: Неділя, 29.01.2017, 16:55 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 3285
Вчора, в перший раз, мій перший раз, хлопець робив куні. Я спершу всіляко намагалася відмазатися, але він був наполегливий.
Ооо, це було прекрасно)) до оргазму не довів, але було до божевілля прекрасно. Та й секс після куні ще краще, відчуття яскравіші ..
Весь день збуджуюся лише від однієї думки про куні ...
 
OlenkaДата: Субота, 04.02.2017, 18:17 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 3285
А зі мною хлопці вперше пробують куні. Перший хлопець мені у
відкриту відразу після орального сексу зізнався про це, а другий
через деякий час. Я в шоці від таких збігів. Хоча з іншого боку мені
дуже приємно, що саме я стала у них першою в цьому плані.
Приємно усвідомлювати, цілуючись з хлопцем, що він цим своїм
ротом не чіпав кицьки інших дівчат smile
 
OlenkaДата: Середа, 22.02.2017, 01:09 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 3285
Це потрібно захотіти!я наприклад люблю зробити дівчині куні!але бували такі випадки, що деяким дівчатам не хотілось робити!ось не хочу їй робити і все
 
OlenkaДата: Четвер, 02.03.2017, 10:17 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 3285
Тиждень тому їхав в купе з незнайомою дівчиною.Завели розмову.Коли почали говорити про вподобання, вона прямим текстом сказала, що дуже любить куні.Вже через декілька хвилин мій язичок почав працювати.Добре що бувають такі сміливі дівчата.Дзвони, повторимо.анонім
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.03.2017, 10:31 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 3285
Я шалено хотіла куні, але хлопець мені ніколи його не робив, та я й не просила. Одного разу, він все таки вирішив допомогти меніво збудитися і зробив. Після хвилини сього дії він сказав, що у нього болить язик як ніби він цілий день говорив. Природно на цьому закінчили і секс продовжився. Так ось. Одного разу, я його про це попросила. Він відповів відмовою. Я образилася. Так хочеться тепер
 
OlenkaДата: Середа, 08.03.2017, 10:48 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 3285
Мені абсолютно не подобається куні. І, думаю, справа не в тому, що його якось не так мені молодий чоловік робить. Мене просто по ідеї не збуджує думка про те, що він це робить. Ну от не чоловіча це справа, як на мене. Мужик домінувати повинен. Коли роблю мінет, збуджуюся до межі, а від куні тільки навпаки.
 
OlenkaДата: Четвер, 23.03.2017, 10:19 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 3285
Завжди сильно хотів зробити своїй дівчині приємне. І ось я нарешті умовив її на куні, вона соромиться , але видно, що хоче. Прочитавши купу статей про куні, про підготовку та інше, я почав предвкушати момент. Навіть зробив собі мінітренажер у вигляді невеликої вагіни (што ?! прим. ред.), але не суть. Возбудивши її, я добрався до таємного. Я випробував техніку латинського алфавіту. Як же вона стогнала, це було щось, вона була на піку, на сьомому небі, потім обняла мене, ми довго-довго лежали разом. Потім вона, тремтячи, пішла готувати мені поїсти. Я не відчував себе ще ніколи більше задоволено, вона так себе не вела до цього.
 
OlenkaДата: Понеділок, 03.04.2017, 16:50 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 3285
Мужикі,питання до вас.Тема про куні:
чи практикуєте ви позу,коли ви лежите,а дівчина сідає своєю піпіською вам на лице?
Коли я сідала свому хлопаку на лице,він каже,шо йому не було чим дихати,шо чуть не сдох,мол я йому піською нос затулила! Чи можливо таке?Хто з пациків такпозволяв ??
 
OlenkaДата: Середа, 03.05.2017, 11:09 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 3285
Як намікнути на куні. (Картинкою).
Прикріплення: 7358418.jpg (38.1 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 24.05.2017, 09:28 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 3285
Ніколи не дозволяю своїм хлопцям робити мені куні. Ну не знаю, для мене це дуже інтимно, я соромлюся, що в мене там зайве волосся, або що занадто багато виділень і проче. Моєму останньому хлопцю доводиться годинами просити, щоб зробити мені куні (він це дуже любить). Прям відчуваю себе тираном!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом