MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
OlenochkaДата: Пятниця, 08.06.2018, 14:42 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 4511
в кожної місячні проходять по різному. Та й є різні періоди(початок, середні дні і кінець ). Була у мене одна то я їй аж сам просив полизати, правда лизав тільки верхню частину кіски. А секс так в місячні у любий з днів так проходив на раз два, інколи правда доводилось міняти пози невиймаючи, або ж підставляти щось типу кльійонки ,чи невиймаючи бігти в душ і там виймати ....
Хтось скаже про запах, народ, все залежить від людини, в кожного він індивідуальний. Поки дівчини з таким жеслабким запахом під час міс. незустрічав. Це не залежить чи ви миєтесь часто чи ні, це індивідуально. Можна чистити зуби, полоскати, пшикати спреєм для свіжості, а все одно смердітиме лайном(коли проблеми з шлунком)....
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.07.2018, 00:16 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 4511
Мені 17 попросила друга зробити мені куні. Казав що не знає як, а я сказала щоб засунув язик в дирку і ворушив там. Все одно не зробив
 
OlenochkaДата: Неділя, 29.07.2018, 11:25 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 4511
Познайомилася з хлопцем, на другому побаченні вирішила, що треба його зливати .. Не моє. І раптом він показав як вмієі згортати язик в трубочку. Потім нахилився і на вухо мені каже: "Я язиком добре володію". Вирішила,що дам йому шанс
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.08.2018, 21:28 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 4511
Дівчина, 19
Не люблю коли мені роблять куні. Не знаю чому , але це не приносить мені задоволення. Але коли задовільняє коханого глибоким , хорошим мінетом , отримую шалене задоволення . Аж хочеться його ще більше... Хлопець каже , що таких дівчат ще не бачив . Чи стикався хтось з таким ?
 
OlenochkaДата: Неділя, 02.09.2018, 10:13 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 4511
Люблю лизати, робити приємно і приносити задоволення, в першу чергу партнеру ... І збуджує дуже як стогне дівчина.А почалося все з того що " ай спробую, раптом сподобається" тепер за вуха від не відтягнеш
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.09.2018, 17:02 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 4511
Робив куні своїй дівчині. Засовував їй пальці в жопку і масажував. А вона під час оргазму почала дристати. Я блюю. Потім вона почала блювати. Це канєшно піздєц, але ми все одно разом. Віднеслися до цього з юмором.
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 18:04 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 4511
Коли чоловік робить мені куні я завжди кінчиками пальців гладжу його кисті рук. У нього досить виражена текстура шкіри і від цих погладжувань я кінчаю рази в два сильніше.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 08:55 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 4511
Хлопці, чому ви коли просите мінєт, робитесь такі як кіт зі шрека, а коли просимо куні то самі з фізіономією Шрека морозитесь!!!
Буде куні, буде і мінєт) в мене все
 
OlenochkaДата: Пятниця, 09.11.2018, 22:20 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 4511
Подружка недавно видала що якщо їй зробить куні інший хлопець - це не зрада, це ж не секс а просто поцілунок. Сміюсь досі)) Думки на дівішніку розділились навпіл. А ви як думаєте?

І якщо присунув на пів шишки це також не зрада. Там же ж не на цілий, на половинку) 
Як вже тільки люди не намагаються виправдати своє бля*дство
 
OlenochkaДата: Вівторок, 11.12.2018, 21:07 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 4511
Зустрічаюся з хлопцем вже тривалий час,секс хороший,ніжний,інколи і буває більш "активніше"Ну я завжди отримаю оргазм ну завжди і це дуже круто)))Якось він мене попросив зробити Мінет,я зробила(перший раз)було круто дійсно йому сподобалося,а коли я попросила зробити мені кунік, він сказав що ніколи не буде такого робити,адже,це не попацанські,кароче тема закрита і все!Інколи як завожу за це тему то він аж біситься,цікаво як хлопці до цього відносяться! Для дівчини це великий кайф

Мені здається хлопці нормально, а пацани не дуже)
 
OlenochkaДата: Субота, 19.01.2019, 13:08 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 4511
Ой, як на мене, то дещо особливе куні таки має.
Оральний секс вважаю інтимнішим, ніж звичайний. Пропускаю лише чоловіка, котрому довіряю.
 
OlenochkaДата: Субота, 23.02.2019, 15:28 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 4511
Обожнюю робити кунілінгус дівчатам... Надзвичайно збуджеє і заводить це... Просто шаленію від красивої жіночої кіски..іі вигляду, запаху, смаку.. Кайфую вилизуючи дівчині кіску старанно ніжно і пристрасно, в різних позах.. Доводячи її до оргазму.. особливо коли вона зверху сидить на моїх губах і язичку, трахає своєю кіскою мій ротик, до тих пір поки не кінчає, кінчає прямо на лице..
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.03.2019, 00:34 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 4511
Найбільше в сексі обожнюю робити куні,ретельно все вилизувати поки дівчина не кінче і злизувати все.насолода ммм
 
OlenochkaДата: Субота, 30.03.2019, 12:59 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 4511
Прикріплення: 2285988.jpg (98.6 Kb)
 
knopaДата: Неділя, 21.04.2019, 14:32 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 763
Цитата
Обожнюю робити куні, ну хочу і всьо, деколи роблю в нічних клубах, на зупинці, в кущах, може я хворий?? деколи дівчата самі пропонують так як раз сиділи в кафе і двоє лезбіянок запропонували, а я ніколи невідмовляю
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом