MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
girlorgДата: Вівторок, 30.07.2013, 19:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Для тих то не знає....повна назва Кунілінгус.Мінет роблять хлопцям , а куні дівчатам."А"
 
girlorgДата: Субота, 15.11.2014, 14:46 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Наведу приклад:
не в кожного завжди <b> одночасно </b> полу4ається довести панянку до піку задоволення стандартним способом. Недоконтролював процес - ружжо стрільнуло. Заким на перезарядці(3-15 хв.) можна пустити в бой брата-шалунішку язичка:) Обовязковий перед цим душ і приведений в порядочок "сад" панянки - пряма дорога до екстазу. Але чомусь багатенько дівчат поводяться скуто не те що в питаннях куні а й навіть сексу взагалі.Може так і треба,бо ця легковідданість здоровенько попортила б все.Як каже народ - "мороз".Неа,не мороз!Зате самі такі монументальні сексуальні фантазії прокру4ують в голові :) Як подруг тискають і т.д. Сексуально голодні недотроги:) Куні і мінєт - хороша ознака безкомплексності та море задоволення в придачу. Якщо виникає певний дискомфорт або заважає специфічний запах виділень панянки то НЕ БІДА - обирайте комфортнішу позу та ефірні безсмакові масла вам в допомогу. Читав,що певні аромати відкривають нові відчуття,роблять нас гіперчутливими. :~
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 17:23 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Моя дівчина не хоче, аби я їй робив куні, як би не просив. Для мене це дуже важливий момент, без якого я не можу обійтись. Я не знаю як мені бути. Дівчата, в чому може бути проблема? Я намагався з нею говорити на цю тему, вона ніяк не пояснює свою відмову.
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 13:25 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
одного разу пили з подругою каву, і я згадавщо мав для неэ подарок. І сказав що хочу зробити їй приємне . Вона спиталась "що саме " я відповів в шутку "куні" . вона намене дуже дивно подивилась, встала і пішла но не геть а лягла на ліжко і розставила ножки . Отак з шутки все перейшло до діла
 
OlenkaДата: Пятниця, 23.01.2015, 15:28 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Готова вийти заміж за свого хлопця тільки заради того, як він робить куні! Якби я робила йому пропозицію, так би й запитала: "Готовий ти робити мені куні все життя?" =)
 
OlenkaДата: Четвер, 26.02.2015, 14:32 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Роблю своїй дівчині куні 5-6 разів в день. Обожнюю дивитись як вона звивається і стогне від задоволення. Але хочу нового матеріалу! Пишіть в коменти або тупо заздріть)
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.04.2015, 16:43 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
яке ж це горе коли нема кому зробити куньку((
 
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 11:46 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Обожнюю робити дівчатам куні. Це моє хобі, манія, улюблене заняття, одержимість і ще багато багато чого. Але у мене немає дівчини.Більше всього на світі я люблю робити дівчатам куні. Я готовий це робити в будь-якій обстановці в будь-який час. Я люблю коли дівчата беруть за волосся, притискають голову і так далі. І фантазії у мене досить незвичайні. Я хочу щоб мене взяла будь симпатична, незнайома дівчина за руку, відвела додому і сіла мені кицькою на обличчя. І якщо ти дівчина і зараз читаєш це, знай, я б тобі зробив такий куні що ти б 10 хвилин потім ще лежала обезсилена.
 
OlenkaДата: Четвер, 17.03.2016, 23:21 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Моя дівчина якось попросила куні: "для тебе це лизь-лизь, а для мене каааайф" і зробила очі як у кота з Шрека. І як такому чуду відмовити
 
OlenkaДата: Четвер, 24.03.2016, 01:27 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Коли хлопець робить куні, в голову приходить думка: "лиже як котик сметанку"
 
Slavik1966Дата: Середа, 29.06.2016, 20:30 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 7
Моя дівчина не любить кунілінгус на відміну від мене, постійно не підпускає мій язик до своєї вагіни. думаю заборонити їй робити мені мінет, щоб знала стерво як це коли тобі обламують весь кайф.
 
OlenkaДата: Вівторок, 12.07.2016, 12:21 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Вчора пробувала куні. Ну точніше хлопець робив. Нічого особливого, ніби мастурбація, але її робить язиком хлопець...
 
OlenkaДата: Субота, 20.08.2016, 07:35 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Спробуйте робити своїм дівчатам куні з теплим шоколадом;) це просто ахуенно, ми з моєю кицею один одному стільки задоволення принесли завдяки цьому)
 
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 18:58 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
У мене дуже скромна і сором'язлива дівчина в ліжку дуже тиха. Але ось вчора умовив її, щоб зробити їй куні, в один з моментів я трохи відсторонився, щоб перевести дух, так моя стесняшка розсовує ноги і за волосся притискає мене до своєї кицьки. Моя мала розкрилася
 
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 14:24 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
одного разу пили з подругою каву, і я згадав що мав для неї подарок. І сказав що хочу зробити їй приємне . Вона спиталась "що саме " я відповів в шутку "куні" . вона намене дуже дивно подивилась, встала і пішла но не геть а лягла на ліжко і розставила ножки . Отак з шутки все перейшло до діла .
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом