MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
knopaДата: Пятниця, 23.06.2017, 15:27 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 763
Трохи більше місяця зустрічаюся з дівчиною, до неї у мене ніколи не було такого дикого бажання зробити дівчині куні. При чому це бажання взагалі
ніколи не пропадає ... Я готовий робити стільки, скільки вона захоче,
абсолютно без якихось корисливих, взаємовигідних спонукань
 
knopaДата: Пятниця, 23.06.2017, 15:27 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 763
На Maxim була стаття, де говорилось, що куні приносить задоволення обом партнерам. В чоловіків в цей момент також позитивні процеси в організмі
відбуваються.
Моя думка, що ти довгий час не хотів так часто робити це дівчатам; ти щось такого унікального не відчував до минулих дівчат. А
до цієї в тебе більше справжніх почуттів. Тому хочеш бути таким
ідеальним для неї.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 21.07.2017, 21:49 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 4514
Я хлопець 21 рік ,люблю робити куні ,не розумію пацанів які говорять що це фу бридко , дівчата люблять коли їм роблять куні,ви пацани не
говорите фу це бридко коли хочите щоб дівчина зробила вам мінет ,для
чого себе в сексі обмежувати . Я люблю куні робити робив би його вічно
,це так кайфово коли ти лижеш а дівчина стогне і кінчає її всю трусить
,кайф !
 
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 09:37 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 4514
Моя подруга розповіла мені про інтимне життя з чоловіком. І каже, що їй не подобається коли він робить їй куні, а йому не подобається, коли вона
йому робить мінет. І обидва вони це роблять, тільки для того, щоб
возбудити самих себе.
 
OlenochkaДата: Середа, 06.09.2017, 11:38 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4514
Познайомився з дівчиною,яка на другому побаченні почала натякати на куні.Планував зустрічатися з нею,але тепер не знаю,що робити.Куні зробити не проблема,але все дуже швидко відбувається.Вона працює в чоловічому колективі,таке відчуття,що їй вже робили куні

Прикріплення: 0837488.jpg (58.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 15:17 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 4514
Обожнюю після того як мій хлопець зробив мені куні його цілувати ... Дуже заводить!

Прикріплення: 6078519.jpg (6.8 Kb)
 
knopaДата: Четвер, 21.09.2017, 09:36 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 763
Днями попросила хлопця зробити куні. тільки я лягаю і чую: "ти будеш не проти, якщо я буду слухати музику в навушниках в процесі?". Я не слабо афігела. Робив в навушниках
 
OlenochkaДата: Середа, 04.10.2017, 13:01 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 4514
А мій чоловік стогне тільки тоді, коли робить мені куні
 
OlenochkaДата: Субота, 14.10.2017, 17:53 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 4514
Вчора хотів зробити дівчині куні ... Знали б ви як вона впирається! "Не хочу!", "Не треба!", "Я не хочу і все!" ... Так от ... Вона мене в кінець вибісила і я в нахабну поліз ... І знаєте що?) Вона сказала, що краще вона ще нічого не відчувала ...
 
OlenochkaДата: Понеділок, 13.11.2017, 10:31 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 4514
Іноді хочеться самій собі відлизати 
Ось воно, самолюбство 
Дівчина 21 рік
 
OlenochkaДата: Вівторок, 28.11.2017, 11:07 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 4514
Сьогодні зрозуміла, що таке куні. Хлопець робив його в перший раз. Боялася що мені не сподобається, але це було афігєнно приємно. І коли хочеться чогось більшого, і дуже приємного, хапаюся (як це не дивно) за його шикарне кучеряве волосся. Від цього стає ваще ахрєнєнно
 
OlenochkaДата: Субота, 24.02.2018, 23:24 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 4514
Треба зосередитись на кліторі...і там ше є така точка G всередині...такий пухирець, як простата в мужиків, тільки менше, якшо пам'ять мені не зраджує, то на верхній стінці вагінального отвору, то ти його найди і масажуй, і не забувай про клітор...во, якось та
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.03.2018, 16:30 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 4514
Куні це найбільший кайф який я відчуваю у сексі з партнеркою. Дивлюся як я її доводжу до оргазму і як вона нестримно поводиться і я свідомий що це все я, вона не може отримати такого від когось іншого. Кінчає мені на язичок і нестримно видає дикі звуки своєї ненаситної природи. Але це все мій гарячий язичок і це мене також заходить, ще особливо коли підчас куні ввожду пальчика в її попу
 
OlenochkaДата: Середа, 02.05.2018, 09:30 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 4514
Скажіть мені, це нормально? Мій паца лізе цілувати мою пісю після того як кінче в неї!Потім ще й в губи мене цілує!Каже, що так проявляє свою любов і відданість мені!Ідіота кусок
 
OlenochkaДата: Пятниця, 08.06.2018, 14:42 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 4514
Змусила улюбленого робити куні під час місячних, ще примовляла: "язик всередину." Тепер почуваюся володаркою
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чи роблять ваші хлопці вам куні?*
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом