MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чому різні дівчата роблять абсолютно різний мінет
Чому різні дівчата роблять абсолютно різний мінет
OlenochkaДата: Четвер, 18.01.2018, 16:06 | Пост # 1
Постів: 1864
Дуже люблю коли мені роблять мінет. Але від різних дівчат виходить абсолютно різні відчуття. Іноді начебто дівчина намагається і досвіду у неї начебто є а мінет не той, задоволення не приносить, кінчити довго не можеш, навіть неприємно часом. А інша дівчина робить теж саме і відчуття просто надзвичайні, так офігенно що ще хвилин 15 в себе прийти не можеш) Намагався випитувати у дівчат що і як вони роблять, рухи якісь ітд. Але ніяких зрозумілих відповідей так і не отримав. Зараз нова подруга, дуже мені подобається але мінет взагалі не в кайф. Видно що намагається дуже і сама любить його робити, але відчуття неприємні. Хочеться якось пояснити їй як правильно, але справа в тому що я і сам не знаю) Є якісь думки з цього приводу?

Просто одна тебе заводить і збуджує більше,а інша ні

Я думаю тут все залежить від того, наскільки глибоко бере, але це особисті уподобання))
Вона робила потрібну дію в потрібний час, відчувала ситуацію і робила це з ентузіазмом.
Прикол в тому, що якісний мінет не може бути одноманітним. Завжди різний. І якщо дівчина не відчуває, а придумує "як треба" - буде жахливо.

Цитата
Мінет-це насправді мистецтво і всі дівчата роблять по різному. Як ти пишеш, що начебто одне і теж роблять, насправді це все різні рухи, рівно так, як писемність (почерк). Можна старанно, можна швидко,дрібно, грубо, розмашисто, на відчепись (лише б написати, а там самі розберуть) і так далі. Розумієш? Однаково ніхто не пише! І не перевчити, можна лише "наблизити" до свого бажаного оригіналу. Підсумок: у всіх по різному і навіть кожен раз у однієї і тієї ж і завжди так буде. Крапка! Якщо мої дівчата роблять мінет якось не так (по моїх відчуттях), я прошу трохи послабити натиск і розслабити губи (і все, що всередині рота). І попрошу робити повільно і ніжніше немов тане на спеці морозиво (але ні в якому разі, як твердий чупа-чупс!) злизуючи його так, щоб жодна крапля не пролилася і не зламалося морозиво і не потекло ні з яких сторін і не забруднитися самій їй навіть свої губи. Не вчити їх треба, а попросити ввічливо і акуратно. Спілкуватися звичайно можна і потрібно на такі теми з ними, адже тільки від них і дізнаєшся всі нюанси і тонкощі. І самому тобі, автор, думаю, що треба більш уважно ставитися до своїх відчуттів і розуміти їх. Розуміти що саме тобі подобається (ну тобі вже написали про це). А ще у мережі так багато інформації про мінет і не тільки. Набери в гуглі потрібні слова і тобі прийде купа подробиць від різних гейш, та інших оральних чарівниць ))
Прикрепления: 1845263.jpg(59.6 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Чому різні дівчата роблять абсолютно різний мінет
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::