MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Гарна чи розумна???
Гарна чи розумна???
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 12:00 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Взагалі-то гадаю , що розум від краси не залежить але частково. Частіше всього ця залежність виражається в штучній красі. Що я маю на увазі?? А ось що. Інколи коли людина багато віддає часу для науки і самовдосконалення вона забуває про свою зовнішність, одяг, прикраси,парфуми, вона зациклюється на навчанні чи якихось інших дрібницях. 

Дуже часто помічаю в університеті,  іде дівчина така змучена, з книжками з зошитами з папками, погано виспана , інколи з синцями під очима, не накрашена майже зовсім або тільки губи і ті уже розмазюкалися. А потім глянеш іде інша дівчина більш простіша не дуже заучена гарно приодіта , на лиці гарний макіяж все чікі-пікі так сказать. І тут постає питання на яку хлопець більше зверне увагу. Хм. ?? 

Відповідь думаю зрозуміла.  

Просто багато ще залежить від того скільки людина приділяє часу своїй красі а скільки іншим справам наприклад навчанню чи якому самовираженню чи ще чомусь не обов'язково науці. Адже не всі народжуються супер красунями.
 
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 12:00 | Сообщение # 2
Постів: 3286
взагалі-то найчастіше так буває: якщо красива, то вже дбає лише про свою красу і для розуму якось часу не вистачає... а якщо розумна, то вчиться, працює, реалізує свої ідеї розумні, і вже на красу якось часу не вистачає... це ПЕРЕВАЖНА бльшість дівчат)) є ще звісно невеликий відсоток і красивих, і розумних одночасно, а також трохи більший відсуток страшних і тупих в одній))
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Гарна чи розумна???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом