MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Гарна чи розумна???
Гарна чи розумна???
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 12:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Взагалі-то гадаю , що розум від краси не залежить але частково. Частіше всього ця залежність виражається в штучній красі. Що я маю на увазі?? А ось що. Інколи коли людина багато віддає часу для науки і самовдосконалення вона забуває про свою зовнішність, одяг, прикраси,парфуми, вона зациклюється на навчанні чи якихось інших дрібницях. 

Дуже часто помічаю в університеті,  іде дівчина така змучена, з книжками з зошитами з папками, погано виспана , інколи з синцями під очима, не накрашена майже зовсім або тільки губи і ті уже розмазюкалися. А потім глянеш іде інша дівчина більш простіша не дуже заучена гарно приодіта , на лиці гарний макіяж все чікі-пікі так сказать. І тут постає питання на яку хлопець більше зверне увагу. Хм. ?? 

Відповідь думаю зрозуміла.  

Просто багато ще залежить від того скільки людина приділяє часу своїй красі а скільки іншим справам наприклад навчанню чи якому самовираженню чи ще чомусь не обов'язково науці. Адже не всі народжуються супер красунями.
 
OlenkaДата: Вівторок, 11.04.2017, 12:00 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
взагалі-то найчастіше так буває: якщо красива, то вже дбає лише про свою красу і для розуму якось часу не вистачає... а якщо розумна, то вчиться, працює, реалізує свої ідеї розумні, і вже на красу якось часу не вистачає... це ПЕРЕВАЖНА бльшість дівчат)) є ще звісно невеликий відсоток і красивих, і розумних одночасно, а також трохи більший відсуток страшних і тупих в одній))
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Гарна чи розумна???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом