MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту
Модератор форумуДата: Неділя, 18.09.2022, 13:50 | Повідомлення # 1





Європа побудована таким чином, що всі зп більш-менш урівняні, тож в рамках ціни на житло немає великої різниці скільки ви заробляєте, всі будуть платити кредит досить довго.
Якщо взяти умовну фінансову незалежність, коли не потрібно працювати, а просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Штатах є інвестиції в фонди + володіння нерухомістю, в Україні преславути однушки біля метро, які можуть спокійно гарантувати дохід для життя.
Так ось в Європі це НЕМОЖЛИВО, бо система побудована так, що їй потрібні люди, які будуть працювати ЗАВЖДИ. І так і буде, подивіться на оточуючих, в Європі немає теми ЯК СТАТИ НЕЗАЛЕЖНИМ, зато є теми як взяти кредити і працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років) і полікують хвороби (якщо серйозна, бо якщо щось мале, то ідіть домой пийте аспірин).
Як європейці зробили так, що слухняні люди їдуть до них і погоджуються з контрактом (ти мені працювати завжди завжди, я тобі їжа, медицина і житло (але на найближчу треть життя воно не твоє))

А на рахунок особистого життя :

Я закордоном 5 років і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...
Тут людським почуттям місця нема, нескінченний рух, як видимість ґрандіозних планів без сенсу реалізації. Мчимо, та недвижні

Тут складно. Всі зайняті роботою + немає свого куточка (житла). І всі багато багато працюють. А як кажеш що ти плануєш повертатися в Україну на майбутнє то не дуже хочуть продовжувати знайомство
Всі хочуть тут залишитися. А я навпаки трактував закордон як заробітки. Щоб купити житло ітд
 
knopaДата: Неділя, 18.09.2022, 13:50 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Європа побудована таким чином, що всі зп більш-менш урівняні, тож в рамках ціни на житло немає великої різниці скільки ви заробляєте, всі будуть платити кредит досить довго.
Якщо взяти умовну фінансову незалежність, коли не потрібно працювати, а просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Штатах є інвестиції в фонди + володіння нерухомістю, в Україні преславути однушки біля метро, які можуть спокійно гарантувати дохід для життя.
Так ось в Європі це НЕМОЖЛИВО, бо система побудована так, що їй потрібні люди, які будуть працювати ЗАВЖДИ. І так і буде, подивіться на оточуючих, в Європі немає теми ЯК СТАТИ НЕЗАЛЕЖНИМ, зато є теми як взяти кредити і працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років) і полікують хвороби (якщо серйозна, бо якщо щось мале, то ідіть домой пийте аспірин).
Як європейці зробили так, що слухняні люди їдуть до них і погоджуються з контрактом (ти мені працювати завжди завжди, я тобі їжа, медицина і житло (але на найближчу треть життя воно не твоє))

А на рахунок особистого життя :

Я закордоном 5 років і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...
Тут людським почуттям місця нема, нескінченний рух, як видимість ґрандіозних планів без сенсу реалізації. Мчимо, та недвижні
 
Olga BaziukДата: Середа, 28.09.2022, 23:20 | Повідомлення # 3





Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.
Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.
Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б'юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.
Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?
Тільки у нас!
Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.
Продовжимо?
Найдешевший мобільний зв'язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.
Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.
Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!
І ще багато іншого...
А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.
І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п'ять кроків попереду.
Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.
Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні

Автор з фейсбуку. Нагадайте хто??
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.10.2022, 14:08 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Зробили так, що слухняні люди їдуть до них і погоджуються з контрактом (ти мені працювати завжди завжди, я тобі їжа, медицина і житло (але на найближчу треть життя воно не твоє)) країна побудована таким чином, що всі зп більш-менш урівняні, тож в рамках ціни на житло немає великої різниці скільки ви заробляєте, всі будуть платити кредит досить довго. Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...Тут людським почуттям місця нема, нескінченний рух, як видимість ґрандіозних планів без сенсу реалізації. Мчимо, та недвижні
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.10.2022, 16:52 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
https://www.youtube.com/watch?v=No8gOKQgz1E
https://www.youtube.com/watch?v=TbWDBVo9DeM
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.11.2022, 14:19 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
США, як вони кажуть, «вільна країна», але тільки на перший погляд. Насправді до цієї гарної картинки — стрижених газончиків, фонтанчиків, клумбочок, — можна «торкатися» лише очима. Кругом стоять таблички no trespassing («не заходити на територію»). Земля розділена і завжди чиясь. У лісочок ходити не можна, бо там койоти, змії чи щось зарегульовано. Багато пляжів з виходом до океану є приватними. Тобто ти не можеш туди навіть зайти, бо це чиясь територія. Приїдеш в якесь місто — там найближчі до пляжу парковки будуть суто для місцевих жителів.
Рабство нікуди не зникло — воно просто змінило свою форму. Якщо раніше людина була рабом іншої людини, то нині — страхової компанії або банку. Якщо у тебе немає кредитної історії, кредитної картки — ти лузер. Тобі треба або постійно знімати готівку, бо платити з дебетової картки ще та історія: наприклад, ти платиш за щось, твої гроші «заморожуються» на картці, минає два дні — ще одна транзакція, і списується така ж сума, а ця перша транзакція висить, доки не спливе її термін. Потім за тиждень гроші повернуться, але виглядає дивно. Легально, але геть не чесно.

Був стереотип, що США — найкраща країна зі свободою вибору. Так, у центрі Бостона можна зустріти людину, яка курить траву — і їй нічого ніхто не зробить. Але там немає справжньої свободи, усе зарегульовано. Нам розказують, якою має бути правильна демократія, але у них її немає. В Україні, попри корупцію і му*аків, яких часто зустрічаєш (а їх не менше і в Штатах, і в Європі), ця свобода є.
Ще з дитинства навʼязували думку переїхати в США, бо «там багато грошей і можливостей», але ж ніхто нічого не «насипає» просто за те, що ти в країні, а платять за роботу. Ти гвинтик у великому механізмі, якого привезли для виконання задач.
У Штатах насправді велика дискримінація, расизм нікуди не зник. Звідси випливають рухи на кшталт Black Lives Matter. Це сильно відчувається. Як і негатив від афроамериканців до людей з білою шкірою. Але це не повсюдно. Ти можеш прийти до установи, де персонал — афроамериканці, і взагалі не відчуваєш упередженості, люди привітні.У Штатах велика сегрегація не тільки за кольором шкіри, а й класова. Їдеш містом, бачиш квартал з гарними будиночками, скошеною травою, красивими фонтанчиками та клумбочками, а через пів кілометра тією самою вулицею — трейлерні парки з вагончиками 6 на 10 метрів, поруч валяється мотлох.Так само існує сегрегація за територіями. Є загальні закони для всієї країни, а є закони й порядки для конкретного штату. Як і податки. При цьому у селищі або місті, де ти проживаєш, будуть свої правила, податки, штрафи.До того ж у Штатах поширені «клуби за інтересами»: гольф-клуби, яхт-клуби, «фейсконтроль» за одягом (голубенькі футболочки, білі кепочки, білі шортики)... Там такого дуже багато. І ще спробуй туди потрапити! Можливо, воно тобі й не треба, але абсолютно весь бізнес ходить у такі клуби.Загалом США — це країна лицемірних і егоїстичних людей. Певно, звучить грубо, але це моя думка. Хоча в цьому є і плюси, наприклад, дотримання особистої дистанції. У нас ти стоїш у черзі, і обов’язково хтось встане за 30 сантиметрів від тебе і дихатиме вчорашніми котлетами в потилицю — це дратує. Там цього немає: ближче, ніж на півтора метра, до тебе ніхто не наближається. Якщо ж так випадково сталося, то людина перепросить за вторгнення у приватний простір.
 
OlenochkaДата: Середа, 23.11.2022, 15:53 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Цитата
Крім того, що старшою стаю, то більше розумію, що не хочу присвячувати своє життя суто роботі й нецікавим проєктам. У мене є подорожі, кохана людина, ютуб-канал зрештою — навіщо жити, щоб працювати? Тож влітку цього року я облишила найману роботу й вирішила запустити власний бізнес — компанію Artenko.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 13.12.2022, 12:38 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
 
OlenochkaДата: Четвер, 22.12.2022, 17:01 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
Я розмірковував над тим, "що може запропонувати Німеччина пересічному німцю". Так от: тільки тимчасову соц підтримку щоб він не здох з голоду якщо залишиться без роботи. Все.

Але ще важливо поставити питання, що ті ж самі країни будуть вимагати від своїх громадян. У тих же самих німців це десь 40+% від зп. Плюс додаткові податки на авто, на собаку, страхування електросамоката і.д.

Тому усе просто: у нас ти розраховуєш сам на себе, але ти вільний і ніхто нічого від тебе не вимагає. У німців ти по дефолту винен державі, але якщо що - з голоду не помреш.
 
АнонімноДата: Неділя, 25.12.2022, 11:07 | Повідомлення # 10





Що мені може дати закордон?

Маю свої куточки та не один. Два сади, городи та поле.

Річка риба безкоштовно, з поля картопля,з власного винограду робили вино,з яблук сік ітд. Грибів та ягодів повно в сезон. Молочну продукцію, купляю по сусідству за дешево.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 10.01.2023, 12:58 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4511
У цю країну важко було потрапити, а ще важче — звідти поїхати. Причому там ніхто насильно не утримуватиме — ти робитимеш це сам, перебуваючи в полоні ілюзій та бажань.
 
OlenochkaДата: Середа, 18.01.2023, 14:11 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4511
я переїхав із міста до села, бо виникло бажання сповільнитися. захотілося більш збалансованого життя, ближче до природи з меншою кількістю людей навколо.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 13.02.2023, 12:56 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
Цитата
Щодня близько тисячі українців подають документи на еміграціюЩодня близько п'ятисот українців ступають на чужу землю у пошуках кращого життяЗ метою залишитись тамЦі люди відмовляються від своєї культури і своїх звичаїв, своєї віриБільшість з них до кінця життя працює чорноробочимиТак і не діставши статусу громадянина чужої країниА, можливо, їхня біда полягала в тому, що відповідь треба було шукати в собіА не в підручнику географіїТи сам собі країнаЗроби порядок в своїй голові
up
 
OlenochkaДата: Середа, 15.02.2023, 11:38 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4511
Перша реакція на незручну правду-заперечення. Саме так реагують мрійники про Канадський рай на подібні ролики. Набагато простіше переконувати себе кліше"у мене особисто все буде по-іншому, дорогу подужає той, хто йде, Канада не для слабаків"... Бажаючі випробувати на своєму досвіді будуть завжди, але таких бажаючих мудре прислів'я не називає розумними.

Найбільша ілюзія емігрантів в тому, що вони бачать розкішне життя везунчиків і впевнені, що їм так само пощастить) багатий і ситий світ Америки існує і буде паралельно з світом емігранта.
 
OlenochkaДата: Четвер, 16.02.2023, 18:31 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4511
Я б хотів себе побавити смачненьким. Але стейк з мармурової яловичини — не з дешевих. Віддавати пару тисяч гривень за шматок м’яса — це для дуже багатих.
А звичайну шаурму, піцу чи шашлик брати не хочеться. Отак і живемо. Мівіна форева!
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом