MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту
OlenochkaДата: Пятниця, 14.07.2023, 15:25 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 4515
Так тепер країни які прийняли українців мають і будуть мати дешеву робочу силу та підйом своєї економіки .Ціни на житло моментально піднялися вверх ,на продукти ростуть також ,так що роблять заміс добрий .Більше працюйте щоб оплатити все і прохарчуватись і щоб не було часу думати про щось інше .Pokaż mniej
 
OlenochkaДата: Пятниця, 14.07.2023, 17:37 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 4515
Ми так звикли до матеріального, соціального рабства, що вже не бачимо ланцюгів...Життя - це коротка подорож, живіть а не проживайте!
 
АнонімноДата: Понеділок, 17.07.2023, 10:20 | Повідомлення # 78





Хоч закордоном 5 років і не наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...
Тут людським почуттям місця нема, нескінченний рух, як видимість ґрандіозних планів без сенсу реалізації. Мчимо, та недвижні

Тут складно. Всі зайняті роботою + немає свого куточка (житла). І всі багато багато працюють. А як кажеш що ти плануєш повертатися в Україну на майбутнє то не дуже хочуть продовжувати знайомство
Всі хочуть тут залишитися. А я навпаки трактував закордон як заробітки. Щоб купити житло ітд
Тому, де бути вирішимо разом. Як буде дівчина...
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 10:57 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 4515
Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці? Я не хочу вростати корінням в чужу країну, не хочу вкорінювати дітей на чужому ґрунті
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 11:23 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 4515
Кращі люди країни: вмирають щоденно в окопах, захищаючи існування самої країни і українців як нації.
Українська канадьщина: ми вас туди не посилали, ми звалюємо і вимикаємо світло А країну нехай відбудовують ті три бабки і дід, що залишаться. ну і ми може щось задонатимо з «барського плеча»
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 11:26 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 4515
Кращі люди країни: вмирають щоденно в окопах, захищаючи існування самої країни і українців як нації.
Українська канадьщина: ми вас туди не посилали, ми звалюємо і вимикаємо світло А країну нехай відбудовують ті три бабки і дід, що залишаться. ну і ми може щось задонатимо з «барського плеча»
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 11:33 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 4515
Читаєш тут й вже не дивуєшся.На готове,в ту державу де вже все відбудоване то ми аж бігом,а ось самим,свою державу розбудувати,то...Які ж ми ще совки грьобані.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 12:31 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 4515
Just works — це про кнопочну Nokia, купив та в перед, і ще і заряджати треба раз на 2-3 дні (хлопці в окопи рекомендують саме такий). Так само можна придбати окремо фотоапарат та плеєр, для навігації взяти пристрій типу Garmin. Та і Део Ланос чи яка небудь шніва теж, just works. Сучасний маркетинг, в дечому геніальний, на цьому збудовано — продаж емоцій. Особливо в політиці та ЗМІ широко використовується, тому в нас часто в сучасному ЗМІ дуже багато негативу. Для первинної людини, негативна інформація була суттєво більше пріоритетною за позитивну. Я взагалі це не лаю, це впровадження наукового дослідів із : біології, соціалогії та психології як підходу який допомагає заробити. Дає наприклад розуміння — якщо ви хочете проштовхнути свій продукт на ринку, дбайте про впізнаваність (наприклад через унікальний дизайн) та маркетинг іноді навіть по типу «Я мак, а я ПС», де в якості власних переваг та недоліків конкурентів можуть нести нісенітницями, по типу що для маку не існує вірусів, але на цільову аудиторію чудово подіють бо це саме те, що не подобається покупцеві в конкурентному товарі. Далі технології масс медія, зокрема прихована реклама в кіно (рекламні інтеграції в простонародії джинса) може продвинути бренд через асоціації. Скажімо конкретну марку мотоцикла із пригодами та мото мандрами. Алкогольний напій із операціями британської розвитки. Модель комп’ютера із креативною роботою, дизайнера чи бізнесмена вищого рангу тощо.
 
АнонімноДата: Понеділок, 17.07.2023, 13:16 | Повідомлення # 84





Я просто простий та без понтів...:)
Є люди хлопці, які ведуть себе так:
'ееей, мацьоня, ти така солодка булочка у батьків, збирайся,б поїхали, я пригощу тебе вином та любов'ю, то це не проканає:)'
Для мене важливіше інше...
партнер повинен брати розумом, бути цікавим і приємним співрозмовником, ну і також зовнішньо подобатися
А інтернет, дає змогу спочатку поспілкуватися, а потім вже вирішити, потрібно тобі продовжувати це знайомство в житті, чи ні

Але, переписки не варто затягувати місяцями. Одразу зустріч і все зрозуміло
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 13:23 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 4515
У Вас можливо барьєром стає те що Ви теж шукаєте не людину а функціональний інструмент для задоволення Ваших потреб.
Ось приміром, я особа жіночоі статі. До мене підходить знайомитись чоловік і каже (випадковий набір побажань): мені потрібна людина для дозвілля, щоб любила мою душу, потрібні діти, і через 5 років повернутися разом в Украіну«.
І у мене перша реакція «а де в цій схемі я? моі життєві цілі, прагення, мріі, зрештою просто моя особистість?»Відносини це взаємність і здатність/згода домовлятися щоб інтереси обох людей реалізувалися. Ви прямо заявляєте про відмову шукати компроміси і домовлятися, але очікуєте від дівчини що вона повністю і радикально змінить своі життєві плани заради Вас.Ви не пропонуєте *взаємо*-відносини, а це необхідна вимога для людських почуттів. Ви також не пропонуєте достатньоі фінансовоі компенсаціі для формування «товарно-грошових» відносин (товар в даному контексті це не жінка а побутові послуги які вона може виконувати- іжа, прибирання, і тд).
Плюс окремий нюанс що в Украіні до жінок досі більш дискримінаційне ставлення ніж в західних краінах. Щоб іхати в Украінц жити жінці із західноі краіни, треба мати дуже сильну мотивацію тому що такий переізд сильно погіршує якість життя. А зараз ще й після війни, то взагалі.Але є підстави для оптимізму: зараз серед біженців є немало дівчат і жінок у котрих вдома в Украіні все добре, є житло, була гарна робота, і вони хотіли б повернутися. Тому варто спробувати якісь масові заходи і зустрічі украінців.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 13:29 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 4515
Грек Стефанос Циципас поделился философским высказыванием."Все хотят есть, но мало кто - охотиться", - написал он в соцсетях, опубликовав портретное фото.https://static.gotennis.ru/uploads/catsubcat/news/stefanos_tsitsipas_vse_hotyat_est_no_malo_kto_-_ohotitsya/tsitsi.jpg.jpg
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 13:30 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 4515
Гарна пара (woow//)
https://www.gotennis.ru/read....de.html
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 13:50 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 4515
Taras Terletsky (@el_troppie) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.07.2023, 15:34 | Повідомлення # 89
Повідомлень: 4515
Чим далі українець від України — тим більш токсична форма патріотизму в нього.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.07.2023, 11:25 | Повідомлення # 90
Повідомлень: 4515
  • - Зай, у тебя фетиши есть какие-нибудь? wink
    - Нуу... Да.. :rolleyes:
    - Какие? biggrin
    - Я хочу что бы меня изнасиловали... happy
    - :blink: Я в качестве насильника подхожу ведь? :ph34r:
    - Вполне :wub: )))
    - smile )))
  • Начни смотреть с ней какой-нибудь мультик приятный... А потом в процессе резко подрываешься, с безумными глазами начинаешь жестко ее раздевать, срываешь с нее одежду небрежно и грубо, но не всю, например, блузку можно расстегнуть наполовину, ливчик просто поднять, оголить грудь, штаны спустить с нее до колен (так заводит круче).. Хватаешь за волосы.. Она может, по-началу немножко офигеет от твоей резкости, на это даешь ей пару пощечин и говоришь типа "Заткнись, тварь!" А потом уже грубо ставишь ее в позу, заламываешь руки и жаришь! Можешь ее тяжелый металл на компе для фона включить!))) Тут же классно работает: 1) связать ей руки ремнем от своих джинсов 2) завязать ей глаза 3) засунуть ей её же трусики в ротик, как кляп 4) порка само собой 5) немного мата 6) чтобы это было не в комнате на кровати, а на кухне, или даже просто на полу (ток не в ванной, а то поскользнетесь))) 7) попробуй небрежно взять ее за личико рукой, грубо заставь открыть ее рот и плюнь туда ( не харкни только, а именно плюнь), потом дай ей пощечину 8) если не связаваешь ее, то по-любому ты должен держать ее руки, ограничивая свободу, держать за волосы очень круто
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Чому я не хочу залишитися закордоном. Та як мігрантам влашту (Роздуми заробітчанина)
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом