MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
5 корисних порад для тих, хто носить окуляри
OlenochkaДата: Понеділок, 07.10.2019, 21:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
У цій статті я представлю 5 порад, які знадобляться людям, які носять окуляри.

Що потрібно зробити, щоб окуляри не знищувалися так швидко і відчували себе в них добре? Прочитайте цей запис, і ви знайдете відповіді на ці та інші (не менш важливі) питання.


5 корисних порад для тих, хто носить окуляри

1. Завжди тримайте при собі м'яку тканину для протирання
Окуляри часто брудняться, що значно обмежує нам видимість. Саме тому так важливо, щоб ти завжди мала при собі щось аби повитирати. Пам'ятайте, щоб була або м'яка тканина призначена спеціально для окулярів, або вологі серветки для очищення скла. Використовуючи інші матеріали, ви можете подряпати скла, скоро доведеться їх замінити на нові. Намагайтеся не протирати лінзи гігієнічними серветками або туалетним папером. Ви також можете вимити скло водою з невеликою кількістю рідини для миття посуду.


2. Завжди знімайте окуляри двома руками
Зверніть увагу на те, щоб зняти окуляри за допомогою двох рук. В іншому випадку виправи можуть гнутися і знищитися. Відомо, що не завжди є така можливість, використовувати обидві руки, але в такій ситуації, постарайтеся робити це акуратно.

3. Контролюйте свій зір і технічний стан окулярів
Контроль над окулярами і нашим зором-дві з найважливіших речей. Систематично дивіться свої окуляри.Якщо ви помітили, що починаєте бачити гірше, то також не відкладайте візит до фахівця. Ще одним важливим аспектом є те, щоб окуляри були правильно підібрані для Вашої голови. Носові упори повинні прилягати, а окуляри не можуть падати з носа.

4. Знімай окуляри, поки лежиш.
Ви можете заснути в окулярах, але намагайтеся по можливості цього не допускати. Крім того, що лежання в окулярах незручно, вони можуть Вам послати державки або послабте гвинти, що окуляри будуть вимагати ремонту.

5. Подбайте про запасну пару
Можуть бути дешевше, але важливо, щоб вони були. Якщо перша пара зламається, ви не будете нервувати, що нічого не бачите, тому що у вас буде заміна під рукою. Також стане в нагоді, якщо ви віддасте Тримачі для ремонту або замініть скла.

А що б ти порадила тим, хто носить окуляри? Обов'язково дайте нам знати в коментарях!
Прикріплення: 6863506.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.10.2019, 09:29 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4518
Начебто 4 пункт це така очевидність, але мені довелося, на жаль, коли-небудь заснути в окулярах. Не рекомендую.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом