MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 20 з 20
  • «
  • 1
  • 2
  • 18
  • 19
  • 20
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 16.03.2020, 16:32 | Повідомлення # 286
Повідомлень: 4511
Вітаю я тебе з твоїм днем народження бажаю тобі здоров'я родості, вірних друзів і щоб тебе завжди дома чікали з нетерпінням і любов'ю, вітаю моя хороша
 
OlenochkaДата: Вівторок, 24.03.2020, 16:10 | Повідомлення # 287
Повідомлень: 4511
Мій коханий! Я вітаю тебе з днем народження та хочу побажати не втрачати своєї впевненості, сміливості, доброти душі та любові серця і залишатися надійним щитом нашою сім’ї, переможцем у будь-якій боротьбі. Будь міцний на здоров’я та щасливий усе життя

Вітаю Тебе з днем народженням сонечко!Будь щасливою,а головне здоровою!
 
OlenochkaДата: Середа, 15.04.2020, 15:29 | Повідомлення # 288
Повідомлень: 4511
Цитата
Єдиний мій! Я вітаю тебе з Днем Народження, від усього свого палаючого серця любов'ю і бажаю тобі кожну мить бути найщасливішим чоловіком на землі! Будь завжди таким, як зараз... Ласкавим, як сонечко. Безмежним у своїй доброті і великодушності, як океан! Але якщо побажаєш змінитися, ставай ще краще, адже немає межі досконалості - а ти і є моя досконалість
P. S. Люблю тебе, ти найкраще, що є в мені
 
OlenochkaДата: Середа, 24.06.2020, 13:31 | Повідомлення # 289
Повідомлень: 4511
Мур вітаю з Днем народження! Бажаю подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем і посміхатися!
Помічаю, як з кожним роком змінюється твій характер, зовнішність, ти стаєш більш розумною і впевненою в собі. Дуже приємно спостерігати за тобою. І хоч я не кажу це часто, але я люблю тебе. Я довіряю тобі так, як собі. В першу чергу я хочу побажати сили, щастя в усьому, енергії в справах. А ще, крім цього, міцного здоров’я. Пам’ятай, ти прекрасна. Зі святом!
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.09.2020, 10:35 | Повідомлення # 290
Повідомлень: 4511
Вітаю з днем народження і бажаю залишатися завжди такою доброю, розважливою, справедливою, турботливою, ніжною, жіночною, красивою, енергійною, веселою, як зараз.
Гармонії з собою та щастя

Ну і стандартно

Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя. Міцного здоров'я та нехай поруч будуть лише віддані друзі і завжди оточують лише найкращі люди!
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.06.2021, 11:34 | Повідомлення # 291
Повідомлень: 4511
Супер привітання!!!
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.06.2021, 11:34 | Повідомлення # 292
Повідомлень: 4511
Цитата
Сердечно вітаю з Днем Народження!!!
Бажаю здоров*я, щастя, благополуччя і здійснення усіх бажань і задумів. Хай щастить!!!
 
knopaДата: Неділя, 24.04.2022, 17:07 | Повідомлення # 293
Повідомлень: 763
Привіт, вітаю тебе з днем народження! Нехай кожен день життя буде наповненим яскравими емоціями та приємними сюрпризами. Нехай тільки біла смуга буде на твоєму шляху. Всіх благ тобі, достатку і благополуччя, а головне, мирного неба
 
knopaДата: Понеділок, 09.05.2022, 00:09 | Повідомлення # 294
Повідомлень: 763
Дякую за привітання.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 31.10.2022, 14:52 | Повідомлення # 295
Повідомлень: 4511
вітаю з Днем народження!
З ювілеєм тебе!
Шастя звичайного, неба мирного, мрій здійсненних та всього самого найкращого Alias
 
LamajanceДата: Вівторок, 02.04.2024, 04:51 | Повідомлення # 296





I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (04.04.2024, 11:23)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
  • Сторінка 20 з 20
  • «
  • 1
  • 2
  • 18
  • 19
  • 20
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом