MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 19
  • 20
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
girlorgДата: Пятниця, 13.06.2014, 14:22 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Любима моя ... !*вітаю тебе з твоїм днем народження! В цей прекрасний радісний день-твого народження-бажаю тобі море подарунків,приємних зустрічей.чудесних хвилин.щоб на твоєму обличчі завжди була усмішка!* Злишайся такою,як ти є,не думай в собі щось міняти,будь завжди впевненою ,щирою, радісною** Моє життя без тебе було б не таким веселим і цікавим. всі цікаві моменти тільки з тобою,ти для мене сама-сама,і я тебе сильно люблю.)) 
Ти ж знаєш, що не тільки в день народження, але і в будь-який інший день..я бажаю тобі від щирого серця, всього самого прекрасного, життєрадісного ,і святкового настрою! кохання - справжнього і взаємного),здійснення всіх мрій, навіть самих-самих дурних! Я пишу це для того,щоб всі знали,що жіноча дружба існує! У всьому будь завжди першою і щасливою!**.
ВІТАЮ ТЕБЕ, СОНЕЧКО!*** Всього самого-самого і побільше! :*
 
girlorgДата: Субота, 23.08.2014, 18:55 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
вітаю тебе з Днем народження! Памятай, що добре завжди сильніше злого, Бог поруч!) насолоджуйся молодістю, будь щаслива! Бажаю тобі стати благословінням для інших! Веселого свята!!)
 
girlorgДата: Субота, 23.08.2014, 18:58 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Марічка!
З днем народження!
Сьогодні тобі 18! Ти вже така доросла як Я))) І цього року ти починаєш самостійне життя, через місяць ти вже навчатимешся у Ужгороді. Тож я бажаю тобі веселого і насиченого студентського життя, щоб тебе оточували цікаві люди і щоб у твоєму житті були лише злети! Бажаю міцного здоров'я, здійснення мрій, успіху у навчанні, натхнення, кохання, оптимізму, радості й неземного щастя!
Не забувай мене!
Люблю тебе й цілую
 
girlorgДата: Пятниця, 26.12.2014, 00:11 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1717
Моя маленька дівчинка ,щиро вітаю тебе із повноліттям ♥
не існує стільки слів ,аби описати все те ,що я бажаю тобі ...рідненька , нехай у такої доброї людини як ти все буде гаразд * нехай кожний сонячний день приносить тобі безліч позитиву ..
Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує успіх і чудовий настрій..
бажаю тобі неземного кохання від якого б паморочилась голова ^_^ успіхів у навчанні ..нехай збуваються усі твої мрії :*
залишайся такою ж милою ,життєрадісною ,сексуальною та гармонійною :*
моя красуня ,моя багіня ,моя міс ,моя крихітка дякую тобі за вірну дружбу ,за щирі розмові ,за теплу усмішку та люблячий погляд ..♥
немає на цій планеті ріднішої за тебе ,котра зрозуміє з пів слова та підмінить настрій навіть своїм дзвіночком в скайпі дякую ,тобі за переживання ,турботу та відвертість .. ..я вдячна долі за те ,що наші з тобою стежинки стали однією дорогою :*
я тебе безмежно люблю ,рідненька моя ♥♥
 
girlorgДата: Понеділок, 05.01.2015, 16:19 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 1717
Вітаю тебе друже з цим прекрасним днем...народження..хай завжди збуваються твої мрій , хай будуть завжди біля тебе кохані люди , і хай уте щастя буде цілу вічність...і посмішка на твоєму обличчі , хай вона сіяє днями та ночами..МИ ТЕБЕ ЛЮБИМО , ЦІНУЄМО ЩО ТИ У НАС ТАКИЙ Є...ДЯКУЮ..=_)
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 00:53 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 1717
ну що ж, прийшло врємя ахуїтєльних паздравлєній
дорога моя мала ! сьогодні тобі вже 17 ! ( страшна цифра
і навіть, якби тобі сьогодні виповнювалось 71, для мене ти все одно назавжди залишаєшся малою я знаю, що тобі впадло буде перечитувати довжелезний пост, тому буду максимально лаконічною
бажаю тобі :
здоров"я ! і міцних нервів, да. ну і міцної, стресостійкої печінки
щастя ! щоб завжди і в усьому ти почувала себе максимально комфортно і отримувала задоволення від життя
щирих людей поруч. ну тут навіть не пояснюватиму, ти всьо шариш
здійснення всіх твоїх мрій !
сил і енергії, аби все заплановане втілити в реальність. максимальних досягнень та мінімальних перешкод на шляху до своєї мети
позитивних вражень та карколомних подій
хай кожен твій день буде наповнений усмішками, приємними несподіванками і яскравими моментами
любові тобі, ( вам, тобто, ти шариш ;)
гарно здати ЗНО і поступити туди, куди так сильно прагнеш

залишайся завжди такою життєрадісною, усміхненою, веселою і трошки прибитою БАГІНЬОЮ
люблю тебе, красуне
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 16:04 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 1717
Дорогий шеф! У цей складний час, “повний несподіванок, криз і нестабільності” , хочу побажати тобі, щоб ти залишався такою же щирою людиною, якою є і зараз. А життя нехай не стоїть на місці, а змінюється в кращу сторону. Оскільки день народження тільки раз на рік - бажаю тобі відзначити його весело і яскраво, щоб було про що згадувати аж до наступної днюхи. По-друге, бажаю тобі класних подарунків, нехай вони будуть красивими, смішними, потрібними і дуже приємними. Ну, що ще? Радості, веселощів, успіхів завжди і у всьому, грошей побільше, нудної роботи поменше. А взагалі - бажаю тобі жити в гармонії з собою, насолоджуватися кожною хвилиною, кожним днем, отримувати від життя все, що хочеш, і навіть більше. О, і найголовніше. Я щиро бажаю тобі щастя, любові та здоров'я, щоб на всіх життєвих дорогах тебе супроводжували заслужені успіхи. Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі, а негаразди та непорозуміння швидко минають. І на кінець – шоб наш бізнес процвітав аж до того моменту , поки в нас не будуть отакі дві штучки ;)
 
OlenkaДата: Вівторок, 20.01.2015, 23:18 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
ВІТАЮ ТЕБЕ З ДНЮХОЮ!
Вип*єм махом чарку чаю,
З днем народження вітаю,
За вуха тебе тягаю
І всього-всього бажаю:

Багато років і грошей багато,
І гостей біля порога,
І здоров'я довго жити, Решта - докупити!
а ще сексу в карколомних позах,
Острів та яхту
діамантову шахту
костюмів Версаче
Штук сто, не інакше.
Міцніших напоїв,
Похмілля легкого,
Попутних вітрів,
Ну все, будь здорова!
 
OlenkaДата: Субота, 24.01.2015, 19:07 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Оксанко,вітаю тебе з твоїм Днем Народження! Бажаю тобі всього-всього самого найкращого! Здійснення усіх планів та мрій! І ніколи не переставай мріяти та радіти дрібницям..!)))
Незважаючи на те,що ми бачимося дуже рідко,наше спілкування не змінюється жодним чином! Я дуже рада, що маю в своєму оточенні таку людину!..Завжди згадую наші посиденьки,особливо зимові(коли незважаючи на те,що опалення було-відчуття були,що його не було..насправді)..)))і,взагалі Дякую Тобі за те, що ти така є і за твою справжність! Знай,що ти чудова Людина!..таких як ти,насправді,не багато!
Happy Birthday!)))
П.с.:..подарунок залишається за мною!)))..якось приїду в гості-і відсвяткуємо!;)))
 
OlenkaДата: Неділя, 25.01.2015, 01:11 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Танюха. Вітаю з Днем Вилуплення
 
OlenkaДата: Середа, 28.01.2015, 16:57 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Маленька моя,вітаю тебе з твоїм повноліттям..Тобі вже 18 рочків навіть не віриться,яка ти в мене вже доросла,пам'ятаю як ми були ще в 9 класі,як святкували твої 16*)...О да є що згадати...А то вже тобі 18,як швидко пройшов час)...
Я дуже рада що з тобою познайомилася ще в школі в 8 класі,від тоді ми з тобою дружимо вже майже 5 років).....В нас з тобою багато спогадів які можна згадувати і згадувати,особено школа,наші фотосесії,прогулянки,як ми ходили в школі на каток...О да...Як ми з тобою весело проводимо час*)....
Пантера моя,хороша,найкраща вітаю тебе зайчення моє,бажаю тобі щоб твої мрії збувалися,щоб ти вийшла замуж..щоб я в тебе була дружка....щоб мала багато дітей,і наші діти дружили..)....Щоб ти ніколи не сумувала,а завжди посміхалася,щоб ти ніколи не сварилася з своїм Юрою,щоб у вас все було добре...)....Щастя,багато грошей,гарної тобі роботи.Щоб ти була позітівчиком таким..Щоб ми ще святували твої днюхи,і щб ми дальше з тобою дружили.....Всього тобі найкращого)....О да завтра буде двіж*)....
Вітаю Вітаю.....Щоб цей день тобі запамятався*)Люблю тебе*) Твоя Віруся*)
 
OlenkaДата: Середа, 28.01.2015, 16:59 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Машка,вітаю тебе з днюхою всетаки тобі 14     років , велика кубіта ахаха  
Бажаю тобі всього найкращого,а саме найголовніше щоб мене слухалася...А якщо серйозно то бажаю взаємного кохання ух таке щоб було, щоб одружилися і жили разом до самої старості....
Здоров*яка побільше, щастя,ніколи несумий будь завжди весела....
Дуже ми з тобою дружемо і неможе один без одного як сваримося то тільки на 5 хв...
Залишайся такою як ти є і неміняйся     
НАдіюся що ми будемо дружити до старості)**) 
Дуже багато спогадів в нас є з тобою........
Цю днюху я надіюся незабуду ніколи 
   
Я тебе дуже сильно люблю))*І скоріше хочу привітати тебе , ахаха твої вушка будуть червоненькі хіхіх....
ТИ в мене трошки дурочка але я ще гірша.Ну так шо вітаю я тебе щераз пацика знайти такого як я тобі говорила ну ти знаєш про кого я...
Щастя,здоров*я, многая літа,всі ми бажаєм щастя і любові!!
Щастя,здоров*я,многая літа, щоб була весел вічно молода!!
наша любима пісенька,буду сьогодні співати її цілий день ахаха 
ВІТАЮ!!!!!      
 
OlenkaДата: Вівторок, 10.03.2015, 16:16 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
Сьогодні той найкращий день, коли на світ з'явилося таке чудо як ти, Даночко!!! Сонечко моє, вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю тобі сил, здоров'я, багато щастя і не розгубити всі ті якості, які в тебе є на даний момент! Нехай любов і удача не покидають тебе, а творче натхнення завжди приносить ті плоди, які ти чекаєш.
 
OlenkaДата: Четвер, 19.03.2015, 20:39 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
Життя така дивна штука, що не завжди вдається вчасно отримати те, що хочеться. Ось і сьогодні я хотів привітати тебе першим, а роблю це, напевно, останнім. Але, сподіваюся, від цього тобі не буде менш приємно.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
  • Сторінка 1 з 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 19
  • 20
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом