MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenkaДата: Середа, 16.03.2016, 03:19 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 3285
Зайчику вітаю тебе з Днем Народження (вибачай шо так пізно вітаю руки замерзли) бажаю тобі шоб ти любила і тебе любили хоть у тебе це і так є алеж всетаки ти трошки підросла кохай чистим серцем як ти це робиш ми тебе завжди піддержим миж твої вірні друзі бажаю тобі шоб твій коханий тебе розбудив поцілунком а як ти розкрила очі перед тобою була 101 троянда всі червоні а одна біла . Тому що ти одна така для мене ти біла троянда ти із ізюминкою ніколи не сумуй (в тебе це погано виходить ) будь собою щасливою і життерадісною шераз з Днем Народження твій
 
OlenkaДата: Пятниця, 24.06.2016, 20:27 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 3285
Найрідніша подружка на планеті Земля
 
OlenkaДата: Неділя, 07.08.2016, 07:33 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 3285
Сонце моє)* Вітаю з Днем твого народження)
Рівно 17 років назад народилось отаке маленьке чудо* Криклива мацьопа, яка не давала мамі з татом спати..Але з якої виросла розумна, неймовірно красива, щира, вірна, життєрадісна, скромна і просто дуууууже хороша дівчинка) Яку я дуууууже сильно люблю)
Не знаю, яка буде доля в нас всіх, але надіюсь, що ми і надалі будемо разом)
Хочу тобі побажати всього най-найкращого, що тільки може бути, міцного-міцного здоров*я, терпіння, успіхів у всьому, вірних та щирих друзів, справжнього та взаємного кохання( хлоп має пройти кастинг у мене), море радості, океан усмішок і здійснення всіх найзаповітніших мрій )
Залишайся такою, як ти є)
Не повіриш, але я не змогла знайти фотку разом з тобою(нас двох)..Тому згадуй так)
З нетерпінням чекаю зустрічі, шалено сумую ,сильно-сильно люблю і обнімаю)**
 
OlenkaДата: Понеділок, 15.08.2016, 07:35 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 3285
Вітаю з днем народження, сонечко)
 
OlenkaДата: Понеділок, 22.08.2016, 18:20 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 3285
Вітаю,з Твоїм днем народження!
 
OlenkaДата: Четвер, 25.08.2016, 09:45 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 3285
Вітаю!!!
Хочу тобі побажати всього най-найкращого, що тільки може бути, міцного-міцного здоров*я, терпіння, успіхів у всьому, вірних та щирих друзів, справжнього та взаємного кохання( він має пройти кастинг у мене), море радості, океан усмішок і здійснення всіх найзаповітніших мрій )
Залишайся такою, як ти є) Успіхів тобі у пошуку себе як особистості.
Не повіриш, але я не зміг знайти фотку разом (де ми разом)..Тому згадуй так)
Чекаю зустрічі...)
Гарно відсвяткуй!
 
OlenkaДата: Неділя, 28.08.2016, 18:39 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 3285
Щиро вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю тобі завжди бути шикарною, цвісти і пахнути,
 
OlenkaДата: Пятниця, 02.09.2016, 07:10 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 3285
Всього тобі самого-самого найкращого. Нехай всі твої мрії, задуми і побажання неодмінно збуваються. Зі святом красуне*
 
OlenkaДата: Неділя, 18.09.2016, 15:38 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 3285
Сонечко, вітаю тебе З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! 
Нехай у твоєму житті завжди панують - мир і злагода, у дружбі - вірність, у серці — доброта, у справах — мудрість та виваженість. Бажаю міцного здоров'я, щирого кохання, невичерпної сили і енергії впевнено підкорювати нові вершини та втілювати в життя всі мрії!!!
 
OlenkaДата: Неділя, 18.09.2016, 15:38 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 3285
Вітаю з днем народження! Нехай з тобою буде поряд веселий сміх і ніжний погляд, хороший друг і пісня тиха, що розганя тугу й лихо. Очей коханих два озерця, неспокій думки твого серця. Хай обмине тебе нещастя. Живи і мрій бажаю щастя)))*
 
OlenkaДата: Середа, 12.10.2016, 10:06 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 3285
Вітаю тебе, моя @ з твоїм особливим днем!!! Wishing you the happiest of birthdays!
 
OlenkaДата: Неділя, 16.10.2016, 23:23 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 3285
Вітаю Тебе з Днем народження...))))..усього тобі тільки найкращого...)))
 
OlenkaДата: Вівторок, 01.11.2016, 00:37 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 3285
Вітаю тебе з Днем народження!
Бажаю в першу чергу здоров’я, успіхів у всьому, здійснення всіх мрій і залишайся такою веселою і життєрадісною як ти є:***
Дуже рада шо знайома з тобою тому шо в нас є дуже багато спільного!
Можна довго сидіти і згадувати всі наші пріколи:D
Про Мартусю, склад, американську тоналку, медсестру,старого пірата і ром,Ігора і дурку, дерті неілс,дівчину якій треба більше читати ахах, дев’яності і багато багато іншого:DD
Завжди згадую як ми співаєм на парах ахах) 
Якшо я дійсно поїду мені буде дуже сумно без тебе(
Але ніколи не забуду тебе і ми обов’язково будемо бачитись!
Надіюсь проведемо ше дуже багато хороших днів, ти дуже хороша і хотілось шоб ми ше довго спілкувались:****
P.S. Лялічка твої 17 відсвяткуємо як треба!
 
OlenkaДата: Вівторок, 01.11.2016, 00:37 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 3285
Вітаю своє кохане сонечко з днем народженням хочу тобі по бажати щастя, здоров'я, успішної кар'єри, щоб усі задумані мрії збувалися, щоб наше кохання тривало вічно, щоб мій коханий промінчик світив кожного дня своєю усімішкую, бо іменно твоя усмішка мене веселить і кохає, я дякуб Богові що у моєму житті появився іменно ТИ 
Я безмежно тебе кохаю мій ведмедик, з твоїм 18-ти річчям , просто цвіти і пахне, кохаю і Цьомаю тебе 
 
OlenkaДата: Вівторок, 01.11.2016, 00:45 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 3285
Вітаю!!! Хочу побажати тобі, щоб ти залишався такою же щирою людиною, якою є і зараз. А життя нехай не стоїть на місці, а змінюється в кращу сторону.
Радості, веселощів, успіхів завжди і у всьому, грошей побільше, нудної роботи поменше. А взагалі - бажаю тобі жити в гармонії з собою, насолоджуватися кожною хвилиною, кожним днем, отримувати від життя все, що хочеш, і навіть більше. О, і найголовніше. Я щиро бажаю тобі щастя, любові та здоров'я, щоб на всіх життєвих дорогах тебе супроводжували заслужені успіхи. Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі, а негаразди та непорозуміння швидко минають.;)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом