MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenkaДата: Субота, 15.04.2017, 12:38 | Повідомлення # 61
Повідомлень: 3285
Сонце моє
 
OlenkaДата: Пятниця, 21.04.2017, 09:43 | Повідомлення # 62
Повідомлень: 3285
Вітаю з днем народженням ! Нехай збуваються усі твої мрії. Нехай життя приносить побільше світлих моментів і радості. Нехай кожен день буде сповнений сонячними посмішками. Бажаю всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!
 
OlenkaДата: Субота, 06.05.2017, 19:22 | Повідомлення # 63
Повідомлень: 3285
Вітаю тебе,моя хороша,з днюшкою)))) щастічка, здоров'ячка, і головне великого взаємного кохання))))*
 
OlenkaДата: Понеділок, 15.05.2017, 10:58 | Повідомлення # 64
Повідомлень: 3285
Вітаю З Днем Народження
 
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 09:44 | Повідомлення # 65
Повідомлень: 4514
Сьогодні своє повноліття гратулює один з моїх найкращих друзів - XXXXX! Вітаю,люблю, цьомаю і міцно обіймаю smile
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.08.2017, 20:46 | Повідомлення # 66
Повідомлень: 4514
Маріченько, вітаю тебе з днем народження, золоте моє сонечко!!! Хай твої очі сяють від щастя, поруч будуть надійні і люди, життя хай буде легким
і натхненним, як теплий осінній вітер. Бережи своє щире велике серце,
позитивчику мій... залишайся такою найкращою! Пам'ятай, що ти неймовірна
і, що все в тебе буде на висоті.

Сорі, що так пізно... Сподіваюсь, скоро побачимося**)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 28.08.2017, 21:56 | Повідомлення # 67
Повідомлень: 4514
Ну що ж, прийшло врємя ахуїтєльних паздравлєній)
Дорогий мій малий! Сьогодні тобі вже 18!
і навіть, якби тобі сьогодні виповнювалось 81, для мене ти все одно
назавжди залишаєшся малим,я знаю, що тобі впадло буде перечитувати
довжелезний пост, тому буду максимально лаконічною
бажаю тобі :
здоров"я ! і міцних нервів, да, ну і міцної, стресостійкої печінки щастя ! Щоб
завжди і в усьому ти почував себе максимально комфортно і отримував
задоволення від життя
щирих людей поруч,ну тут навіть не пояснюватиму, ти всьо шариш,здійснення всіх твоїх мрій !
Сил і енергії, аби все заплановане втілити в реальність. Максимальних
досягнень та мінімальних перешкод на шляху до своєї мети ,позитивних
вражень та карколомних подій
хай кожен твій день буде наповнений усмішками, приємними несподіванками і яскравими моментами
любові тобі.

Залишайся завжди таким життєрадісним, усміхненим, веселою і просто рідною людиною.
люблю тебе, малий
 
OlenochkaДата: Середа, 30.08.2017, 14:03 | Повідомлення # 68
Повідомлень: 4514
дненький тату — дорога моя людина! Вітаю з Днем народження і зізнаюся, що ти для мене — найкращий. Наймудріший і наймужніший у всьому білому
світі! Бажаю тобі бути здоровим, молодим, гарним і дуже щасливим! Успіхи
хай супроводжують тебе кожну творчу хвилину, багатством хай будуть
не тільки гроші, але й духовне зростання та творча наснага! Поваги тобі і
любові від колег та друзів і справжнього великого кохання від мами!
Тепла і затишку, добра і миру на довгії роки!

Вітаю тебе моя сама любима дівчинко з Днем Народження  
За недовгий час нашого з тобою знайомства ти стала для мене дуже дорогою мені людиною, і це я дуже ціню . Дякую тобі за підтримку, розуміння, за те що завжди підтримуєш мене, принимаєш мене такою яка є .
Сьогодні ти почуєш різних побажань, але ти знаєш, що я тобі бажаю ще більше , саме головне тобі міцного та кріпкого здоровя   . Знаю ти знайшла свою людину яку ти шукала, я вам бажаю ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ( це саме головне ), бо без нього нічого не получиться, підримуйте оден одного незважаючи які би були ситуації, будь для нього не лише дружиною ( будущою), а і вірним другом.
Дуже - дуже за тобою скучаю
Гарно тобі відсвяткувати моя крихітко ( скоро побачимочь і ми відсвяткуємо з тобою )

Сьогодні 30 серпня, але 16 років тому, народилась, моя красотка, моє натхнення, мій талісман, любима подруга)
Я тебе вітаю З Днем Народження, бажаю тобі щастя, здоров'я, неземного кохання, щоб усі твої мрії збулися по твоєму велінню. Для мене цей день став особливим, тим, що подарував мені тебе таку рідну, і безмежно хорошуЗнаю,шо це звучить дуже громко,але ти мені як меншенька*сестричка(на 7 місяцій й 15 днів) Сьогодні твої найкращі #16_років. Бажаю тобі всіх земних благ, і неземних радостей. Квітнути все життя, як твоя любима ромашка
Je t'aime infiniment
Щоб усе написати, що я хочу не вистачить кілька місяців так, що я прискорюю темп знай, що у тебе завжди є Я, на яку ти можеш покластися, яка покритикує, але це піде на користь. Я черговий раз хочу нагадати, що ти дивовижна людина. Знаєш як добре знати, що є ще хтось менший за тебе. Да-да це про тебе
Знай цей вечір я проведу з тобою, цілииий вечір так що держись, крошка нас чекають далекі дорогиахахах ще раз зі святом любима
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.09.2017, 18:03 | Повідомлення # 69
Повідомлень: 4514
Кохана моя, ну ось нарешті настав один з найсвітліший і найкращих днів, ДЕНЬ ТВОГО НАРОДЖЕННЯ. Я щиро вдячна Богу, що ти є у моєму житті. І в
цей теплий осінній день я від всього серця бажаю тобі щастя, такого
справднього, жіночого, знайди ті двері за якими буде чекати тебе те
ніжне, тепле, щире і рідне почуття - Кохання!!! 
Нехай, тебе оточували тільки близькі та дорогі для тебе люди, а я в свою чергу
постараюсь бути поруч, і підтримуватиму в любій ситуації. Ми з тобою
знайомі уже майже рік, і за цей насправді короткий час ти стала для мене
однією з найдорощих людей. Ми багато пережили разом, було море
приємний, афігєнних і крутих емоцій, навіть сльози, не без цього ж,
правда?! Але всі ці емоції були найкращими. Я люблю тебе як рідну
сестричку, якою ти справді мені стала. І тепер я вже не уявляю свого
життя без твого існування в ньому. Без твоїх жартів, твоїх життєвих
історій, без твоєї щирої посмішки.І я не знаю куди нас далі
занесе життя, але я сподіваюсь що ми завжди будемо разом, навіть і на
відстані!! Я хочу щоб всі твої побажання і мрії обов'язкого
здійснились. Далі тебе чекає новий етап твого життя, нова сторінка.
Пиши сторінки своєї книги життя не розумом, а так як диктує тобі твоє
сердечко, ну звичайно про розум забувати не потрібновін завжди має
бути десь не далеко! 
Знаєш, писати можна багато, але краще ж говорити. Тому, я з нетерпінням чекаю ту хвилину, коли я скажу тобі все
те чого ще не написала. Запам'ятай цей день як САМИЙ НАЙКРАЩИЙ!!! 
Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!!! ЗІ СВЯТОМ КРАСУНЯ!
 
OlenochkaДата: Субота, 16.09.2017, 15:53 | Повідомлення # 70
Повідомлень: 4514
Вітаю тебе моя Дорогенька
З Днем Народження
Сьогодні ти святкуєш свій маленький ювілей. Тож хочу побажати тобі всього,
всього найкращого того що й собі би хотіла. Я дуже вдячна долі що
подарувала мені тебе, ти для мене стала не просто подругою. Ти моя найкраща, найрідніша, найдорожча. Я тебе щиро вітаю будь красива, елегантна, розкішна, успішна, яскрава, граціозна, бездоганна, ніжна. Хай кохання серце гріє та виповнює надії.
 
knopaДата: Пятниця, 22.09.2017, 16:51 | Повідомлення # 71
Повідомлень: 763
Дорогенька моя Іруська!!! Вітаю тебе рідненька з днем народження!!! Хочу побажати тобі завжди залишатися красивою, щасливою, доброю і щирою. Нехай для твого щастя ніколи не буде перешкод! Нехай тобі зустрічаються тільки хороші друзі, удача підстерігає тебе на кожному кроці. Нехай кожен день цвіте твоя усмішка, а в душі звучить мелодія весни. Дякую, що ти в мене є така турботлива, красива, мудра, дивовижна Людина! Люблю Цілую тебе
 
knopaДата: Понеділок, 25.09.2017, 16:16 | Повідомлення # 72
Повідомлень: 763
Дорогенький мій кумцю!!!!щиро вітаю тебе з днем народження,хочу побажати в першу чергу це здоров'я, сімейного благополуччя, кохання, терпіння, взаєморозуміння, витримки,хороших друзів, багато діток,та щоб ви ніколи не знали біди....ти мені став як старший брат, хороший друг,та самий прикольний кум у світі....залишайся завжди таким усміхненим та веселим)))))ще раз зі святом!!!!

Дорогенька моя Іруська!!! Вітаю тебе рідненька з днем народження!!! Хочу побажати тобі завжди залишатися красивою, щасливою, доброю і щирою. Нехай для твого щастя ніколи не буде перешкод! Нехай тобі зустрічаються тільки хороші друзі, удача підстерігає тебе на кожному кроці. Нехай кожен день цвіте твоя усмішка, а в душі звучить мелодія весни. Дякую, що ти в мене є така турботлива, красива, мудра, дивовижна Людина! Люблю Цілую тебе
 
knopaДата: Середа, 27.09.2017, 09:57 | Повідомлення # 73
Повідомлень: 763
Дорогенька моя вітаю тебе з Днем Народження Я дуже рада,що ми з тобою стільки часу разом ,ти найкраща на світі,ти розумієш мене з півслова ,і навіть з одного погляду знаєш,що я відчуваю в цей момент У нас немає секретів один від одного ,тому я знаю,про що ти мрієш і чого прагнеш Я бажаю,щоб кожну годину кожну хвилину наближали тебе до заповітної мрії,щоб ти відчувала,що щастя близько, що воно неминуче прийде і простягне тобі руки Я так щаслива що в мене є ти Я бажаю тобі тільки радісних моментів в житті , нехай кожен день приносить у твоє життя тільки хорош Всього тобі найкращого,будь ЩАСЛИВА
 
OlenochkaДата: Середа, 04.10.2017, 17:08 | Повідомлення # 74
Повідомлень: 4514
Ну що ж, моя рідна, настала і моя черга бажати тобі всього самого найкращого!!! Моя рідна,дорога, найдорожча, сама-сама найкраща я вітаю тебе з твоїм ПОВНОЛІТТЯМ!!! Всі слова,які б я хотіла тобі сказати, напевно, сюди не помістяться, і не вистачить навіть і тижня, щоб я писала їх, тому постараюся коротко! Я бажаю тобі насамперед здоров'ячка, щоб ти знайшла свою другу половинку, щоб ви підтримували і завжди розуміли один одного! Щастя, щоб ти була моя дорогенька дівчинка сама-сама найщасливіша!! Здійснення усіх твоїх мрій і бажань, а з твоїм характером ти точно досягнеш усіх поставлених перед собою цілей!!! Я знаю тебе всього 3 роки, ніби і небагато, але в мене таке відчуття, що знаю тебе все життя!! Ти для мене сама найдорожча,найкраща,найгарніша,найвеселіша,найпозитивніша людинка!!! Короче,я бажаю тобі того всього, чого бажаю сама собі!!! Вірних друзів, мирного неба над головою, здорових батьків, багато грошей...короче..пишу і аж плачу....РІДНЕСЕНЬКА,НАЙКРАЩА Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ ДУЖЕ СИЛЬНО!!!! Дуже хочу, щоб ти завжди була поряд зі мною....ВІТАЮ ЩЕ РАЗ!!!! ЛЮБЛЮ, МОЯ НАТАЛОЧКА!!!!!!

Моя любімка сьогодні постаріла на рік)з чим я її вітаю) моя дорогенька, будь здоровенька, щасливенька, кохана і нехай всі твої мрії збуваються  з тобою ми пережили чимало цікавих і , можливо, не дуже, моментів , та ти для мене залишаєшся найкращою)ти ж КАРАЛЄВА, і цього я не забуду ніколи ти класна, з тобою завжди комфортно, ти весела, щира і хороша людина, такою і залишайся)я тебе люблю з днем народження
 
OlenochkaДата: Середа, 04.10.2017, 17:09 | Повідомлення # 75
Повідомлень: 4514
Сонце моє вітаю з твоїм днем народження! Я приєднаюсь до всіх сьогоднішніх побажань)а особисто від себе хочу побажати тобі: бурю незабутніх емоцій, здоров’я міцного, жіночого щастя, тепла в оселі,щирих посмішок, кохання неземного, здійснення найзаповітнішої мрії у цьому році)))Я дякую твоїм батькам за те , що в мене є така подруга) Ми вже багато разом пройшли були в нас сльози , розчарування, були і веселощі, радість. А попереду нас ще багато чого чекає головне щоб все це відбувалось разом))Я хочу щоб ти завжди залишалась життєрадісною, в деякій мірі психічкою, ніжною, душевною, завжди готова до бою ( особливо коли треба писати диплом )знай я тебе дуже люблю і ціную нашу дружбу Бажаю тобі досягти всіх висот і цілей які ти поставила перед собою , всіх благ..... ще раз мої вітаннячка дорогенька
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом