MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Субота, 21.10.2017, 11:23 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 4515
Дорогеньке моє сонечко,дорога моя подруга,я тебе дуже ціную.Ти та людина яка ніколи не залише нікого в біді.Ти завжди мене підтримувала в складній ситуації.Ти дуже гарна дівчина. Ти дуже добра подруга.Я люблю тебе моє сонечко.Вітаю тебе з Днем Народження бажаю тобі всього всього найкращого і щоб ти була завжди такою яка ти є доброю і радісною людиною.Ми провели разом з тобою дуже багато часу веселого та сумного.Рости велика- велика.Я люблю тебе!
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.10.2017, 11:26 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 4515
Дорогенька моя людинка .... Я вітаю тебе З Днем народження Хочу побажати тобі безмежного щастя, міцного здоров'я, палкого кохання Кохай і будь коханою Ти дуже добра, весела, щира, красива і залишайся такою назавжиЗдійснення найзаповітніших мрійВсього тобі самого найкращогоЛюблю тебе безмежно
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.10.2017, 19:00 | Повідомлення # 78
Повідомлень: 4515
Моя дорогенька Катюська ,вітаю тебе з твоїм довгоочікуваним шістнадцятиліттям. Бажаю тобі всього найкращого, що є в цьому світі, адже ти цього заслуговуєш. Хочу щоб люди яких любиш ти, любили тебе і завжди були поруч. Щоб ніякі негаразди незавадили на шляху до твоєї мрії. Бажаю любові і тепла, щирих почуттів і незабутніх емоцій. Ти моя маленька дівчинка, яка завжди поруч, яка завжди розвеселить . Хочу щоб наше божевілля тривало вічність Адже коли ти поруч, світ наповнюється яскравими кольорами. Одна душа на двох, в нас тільки так. Завжди вислухаєш і підтримаєш, ти саме та людина, яка потрібна всім.
Знаю я тебе не довго, більше двох років, но за цих два роки я ніколи навіть на секунду не пошкодувала про нашу дружбу. Вже перші дні нашого спілкування ми почали обговорювати наших спільних ворогів, коли я з тобою веселіше ніколи не буває ,ти завжди допоможеш і підкажеш. З тобою я можу поділитися тим, що не можу розповісти більше нікому ,ми навіть міняємось паролями, щоб не пересилати одне одному кілометрові переписки,коли я закидаю якесь фото з тобою в сторіс,а воно тобі не подобається ти починаєш угрожати що всі прп прочитаєш які я збираю,потім я тобі доказую що ти там дуже гарна ,бо так і є ,а потім ти заходиш на мою ст і сама видаляєш ,прошарена короч, інколи ти мене бісиш, але я більше бісю,я іздіваюсь якщо що,але люблю КатюсьДуже жаль що не зможу відсвяткувати його з тобою .
Я дякую тобі за дружбу, моя рідна, і щиро вітаю з днем народження.Здоров’я і щастя тобі, мила!
Безмежно 
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.11.2017, 10:40 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 4515
Сьогодні гарне свято - День народження моєї єдиної сестричкиДорогенька, Сердечно вітаю тебе!!! Бажаю доброго і світлого сьогодення, самого найкращого завтра, віри, спокою та гармонії душі, радості і завзяття на серці, бадьорості і пружності тіла! Хай буде вдача у всіх твоїх справах, хай збуваються мрії і стануть реальністю бажання! Щастя тобі, моя найкраща!!!

Дорогенька ....! Вітаю з днем народження! 
Нехай на твоєму обличчі завжди сяє неповторна посмішка, душу переповнюють позитивні емоції, а настрій буде на висоті! 
Бажаю здійснення усіх заповітних бажань, казкової та взаємної любові, успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, достатку! А також реалізуватися себе й займатися тим, що приносить задоволення! 
Нехай тобі посміхається фортуна! 
Хай рідні та близькі підтримують і допомагають! А життя дарує лише справжніх, вірних і щирих друзів! 
Живи, радіючи! І пам'ятай - попереду щасливе майбутнє!

Моє ясне сонечко! Я вітаю тебе з твоїм днем народження Хочу в першу чергу побажати тобі міцного при міцного здоров'я Маючи здоров'я будеш мати все інше! Такого шаленого неповторного жіночого щасття! Нескінченно любовіПобільше яскравих моментів в твоєму чудовому не дивлячись ні нащо житті !тебе дуже люблю будь мені сама щаслива щоб в цей День хоть одна з твоїх мрій здійснилася я тобі бажаю йти до свої мети Маленькими НО впевнинеми кроками! дорогенька моя з твоїм святом!
Будь така яка ти є 
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.11.2017, 14:46 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 4515
Дорогенький мій  ..  І ось тобі вже 18 Тому я хочу привітати тебе з твоїм повноліттям... я бажаю тобі всього самого найкращого. А саме: хочу тобі побажати побільше радості в життіморе щастябезмежної любовіміцного здоров'ящоб кохаві був коханимщоб всі твої найпотаємніші мріїнеодмінно збувалисязавжди усміхайсянавіть коли поганонехай кожен день буде сповнений радісними і яскравими моментамизалишайся завжди таким гарнимдобримвеселимпривітнимфантастичнимодним словом таким який ти є зараз коханий мій дуже дякую тобі за те що ти є в моєму житті Я тебе безмежно люблю і сумую, але надіюся що ти скоро приїдеш до додому... 
Нехай на твоєму шляху тобі зустрічаються тільки добрі,чесні і вірні друзі  . Мені з тобою дійсно НІКОЛИ не буває скучно ,ти така людина...ну блінн це словами дійсно не передати.  
Кароч,з хепіком тебе вітаю любимий мій . 
Всього зе бест тобі бажаю. 
Вітаю Коханий мій . Скучаю дуже  
Відсвяткуй на всі ....
 
OlenochkaДата: Четвер, 09.11.2017, 13:33 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 4515
 Сьогодні день народження у дуже дорогої для мене людини ціную її і хочу привітати )))))  
Так мала Вітаю з повноліттям  
Можеш ходити по вулиці і небоятися ментів
Хотя тися і небояв фраєнятко моє
Я бажаю тобі безмежного кохання  
Я дуже рада що в мене є ти така хороша добра 
Мила і найкраща  
За всі ці 6 місяців які ми з тобою ти стала для мене як рідненька сестра і я тобі дякую за це 
Хочу щоб ти завжди залишалася такою гарною з усмішкою на обличчі(позитивчику мій )
І саме головне побажання 
Яке я хочу тобі побажати щоб ти ніколи незабувала свою подругу  
І всіх моментів повязаних знами а внас їх ой Дуже багато (Володя)
Я дуже хочу щоб йшли роки, але наша дружба залишилася назавжди, і передалася нашим діткам. Я хочу повернути той час, коли ми лише познайомилися, я хочу знову пережити ті емоції. Але нажаль час не повернеться. (посиденьки в 4-рьох які так і незбулися)
Нас зв'язала робота на якій ми і познайомилмсь яка дала пережити Дуже много радості і болі....но вто всьо проходіме
Щоб хто не казав, але наша дружба еліт 
Моя любима Яночка (минька), я хочу щоб ти залишилася такою красивою, доброю, щирою у цьому злому світі. Скільки б часу не пройшло, я завжди буду пам'ятати тебе. Ніхто не може знати, що нас чекає у цьому світі. Але я дуже хочу, щоб ти зайняла у суспільстві саме своє місце. Но щоби завжди залишалася собою! 
Моє життя без тебе було б не таким веселим і цікавим.  
Всі цікаві моменти тільки з тобою,ти для мене сама-сама,і я тебе сильно люблю.)) 
Ти ж знаєш, що не тільки в день народження, але і в будь-який інший день.. 
Ще раз вітаю 
І помни не будет щастя купим дурь
(та вто я пофутив)
Ненапитися главне а то небудеш помнити Своє Повноліття

Дорогенька моя дівчинка  
Я Тебе Вітаю сьогодні з цим Чудовим днем, П'ятнадцятим днем Твого Народження 
Згадайте усі наші чудові спогади, хоч ми дружимо не довго, але все одно є що згадати, і за цей короткий час ти мені стала, як сестра 
Так-от цего дня нехай наплинуть Тобі чудові спогади  
І від цього Щира усмішка нехай зігріває твоє любляче серденько  
В цей день я хочу подарувати тобі величезний букет компліментів, при чому всі вони будуть істинною правдою.
 Нехай усі мрії здійснюються  
 Нехай всі негаразди обминають Тебе! 
 Нехай чудові дні продовжуються, а погані не починаються 
 Успіху в твоїх починаннях  
 Палкого кохання  
 Море радості  
 Купу  
 Найвищих перемог  
 Міцного здоров'я  
 Найкращих друзів  
 Неймовірної удачі 
 Незабутніх моментів 
 Відкритою до змін, які б вони не були, завжди сприймай їх з посмішкою
 Щоб на твоєму гарному, світлому личку ніколи не крутилися сльози, хіба що від радості
І пам'ятай, все що відбувається, все на краще
 Щоб все своє життя ти крокувала тільки по білій лінії 
Але навіть, якшо будуть перешкоди, долай їх з легкістю 
Рідненька залишайся такою щирою, доброю, радісною, люблячою Людинкою  
Та всего що можна тільки побажати  
Я дуже рада, що в важкий час я маю на кого покластися, Ви у мене Найкращі  
І не забувай за будь-яких обставин ти з легкістю можеш на мене покластися, я впевнена, що моя допомога буде доречна  
Гарно тобі відсвяткувати, але без  та .
Дуже скучила за тобоююю.
Цьомаю любаю
Чекай я мене
Ще раз вітаю, сонечко
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.11.2017, 15:39 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 4515
З днем народження дорога моя рідненька Мама!Вітаю Тебе з цим днем ,і зичу від душі здоров'я і довгих довгих літ життя.Щоб не знала більше смутку,а посмішка не зникала з твого обличчя.Дякую,рідна моя за те ,що завжли підтримуєш в усьому,за Те що навчила Мене долати життєві перешкоди,навчила Бути сильною.Вітаю рідна,бережи Себе.ти в світі Мама. -НАЙДОРОЖЧА!!!!
 
OlenochkaДата: Неділя, 12.11.2017, 00:32 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 4515
Найрідніша, найчуттєвіша, найкраща подруга,нєєє певно вже давно сестричка!!!❤ Машенькааа
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.11.2017, 10:56 | Повідомлення # 84
Повідомлень: 4515
Вітаю тебе з днем народження  ти на рідніша для мене людина, залишайся завжди такою як ти є зараз  З Днем Народження 
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.11.2017, 17:54 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 4515
Сестричко рідненька, вітаю тебе! Сьогодні у тебе вже свято - Сьогодні настав твій народження День, Спішу я тебе привітати! Бажаю тобі тільки гарного настрою, Здоров'я міцного на довгії роки! Нехай промінь сонця ніжною ласкою Завжди зігріває твої перші кроки! Щоб серце тремтіло лише від любові, Щоб дні були тільки безхмарними! Бажаю, сестричко, щоб всі починання, Твої не залишились марними! Хай мрії й бажання збуваються вчасно, Хай погляд твій нас зігріває! Я дякую щиро тобі, моя сестро, Цілую тебе й обіймаю!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 01.12.2017, 15:58 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 4515
Дорогенька моя вітаю тебе з сооолодкими 18я рада що наші життєві шляхи переплелись..хоча рідко бачимось я завжди поручбажаю тобі міцного здоров'я шаленого успіху кохання до потєрі пульсащирих емоційщоб кожен новий день приносив тобі нові враженнязалишайся такою ж неймовірною неповторною радісною посміхненою позитивною впевненою та шикарною
 
OlenochkaДата: Середа, 06.12.2017, 10:51 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 4515
Моя дорогенька, любіма, найкраща кумася, Вітаю тебе з твоїм днем народження, бажаю тобі міцного здоров'я, справжнього жіночого щастя, палкого кохання, вірних друзів та поваги від рідних, щоб твій синочок ніколи не хворів і радував тебе з кожним днем все більше
Я знаю в нас було багато хорошого і поганого, але попри все ми досі дружимо я дякую Богу що ти в мене є
А ще дякую за твого синочка!!!! За це маленьке щастя
Вибачте що рідко прихожу до вас, але я обіцяю виправитись!!!
Люблю вас дуже мої найдорощі
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.12.2017, 10:47 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 4515
Моя дорогенька,моя найкраща сонечко я тебе дуже люблю вітаю тебе моя мила з цим чудовим днем твого народження коли на світ появилась маленька принцеса ти вже доросла і тобі бажаю щоб ти обирала тільки правильні рішення, щоб у
твоєму житті були тільки і тільки приємні моменти, щоб на твоєму
чудовому обличчі завжди сіяла посмішка така як зараз щира та відверта
,будь завжди такою веселункою та ніколи не забувай про своїх друзів та
рідних ,кохання тобі палкого та гарячого,щоб твоє серденько завжди відчувало тепло та радістьВітаю тебе малюк !!!!!

Прикріплення: 5148204.jpg (83.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 08.12.2017, 12:53 | Повідомлення # 89
Повідомлень: 4515
Моя дорогенька,моя найкраща сонечко я тебе дуже люблю вітаю тебе моя мила з цим чудовим днем твого народження коли на світ появилась маленька принцеса ти вже доросла і тобі бажаю щоб ти обирала тільки правильні рішення, щоб у
твоєму житті були тільки і тільки приємні моменти, щоб на твоєму
чудовому обличчі завжди сіяла посмішка така як зараз щира та відверта
,будь завжди такою веселункою та ніколи не забувай про своїх друзів та
рідних ,кохання тобі палкого та гарячого,щоб твоє серденько завжди відчувало тепло та радістьВітаю тебе малюк !!!!!

Прикріплення: 9165904.jpg (19.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 11.12.2017, 11:12 | Повідомлення # 90
Повідомлень: 4515
Моя дорога і улюблена подруга! Ось і пролетив ще один рік нашої дружби. Ти стала ще немовби мудришою, красивішою, добришою. Багато є слів в
людському лексиконі, але жодне не передасть тих почуттів що у мене зараз
всередині. Вітаю тебе з днем народженням і бажаю від глибини душі, щоб у тебе все склалося немов у казці і печалям
щоб небуло місця у твоїй долі. Я вдясна Господу за те що подарував мені
таку подругу. Яка завжди прийде на допомогу і не кине в важкій ситуації Вітаю моя дорогенька   
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом