MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenkaДата: Субота, 21.03.2015, 19:31 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Діванінйооооо))
Вітаю тебе з Днем народження,бажаю залишатися такою хорошою людинкою)
Нехай кожен день твого життя буде незабутнім та залишає по собі приємні спогади)
Бажаю вірних та люблячих людей поруч,які зможуть підтримати,зрозуміти і допомогти))
Здійснення мрій та задумів,досягнення висот у всьому)
Знайти кохану людинку,та просто бути щасливою))
 
OlenkaДата: Вівторок, 24.03.2015, 18:27 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 3285
Ім'я Дарина означає
Силу і багатство.
І наша іменинниця
Багата і сильна.
Твоє багатство в красі,
Ніжності та пристрасті.
А сила в тому, що
Віддана, успішна і розумна.
Щастя тобі, Дарина,
Радості і ніжності.
Нехай виконуються заповітні бажання, і прийде вдале завершення розпочатих справ! Щоб твоє життя завжди було наповнене радістю і вірними друзями! Цінуй кожен день, кожну хвилинку свого життя! Всього самого найкращого! 
Вітаю

p.s будь чемна, файного чоловіка....а решта буде потімм))
 
OlenkaДата: Пятниця, 27.03.2015, 08:02 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
Коханий мій,найдорожчий.Сьогодні в твою сторону буде линути багато привітань,багато теплих і душевних слів.Але я хочу тебе привітати від щирого серці з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.
На сам перед хочу побажати тобі здоров'ячка побільше,гарної долі,та палкого кохання,і звичайно щоб ти був щасливий.Щоб поруч з тобою завжди були твої вірні друзі.
Нехай на твоєму життєвому шляху не буде ніяких перешкод та негараздів,також добробуту тобі і твоїй родині, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів!Залишайся завжди ж таким як ти є.
Нехай всі твої мрії та плани на майбутнє здійсняться.І хай у тебе все буде так,як ти того бажаєш.
Нехай тебе завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.
Але із своєї сторони я хочу побажати одне:залишайся таким який ти є.
Ти надзвичайно чудова людина,яка грає дуже важливу роль в моєму житті і заради якої я готова на все.
Бажаю щоб тобі завжди щастило в житті і на твоєму обличчі завжди була посмішка,адже вона в тебе така чудова,яка мене просто зводить з розуму.
Я дуже сильно ціную тебе і ти просто не уявляєш настільки сильно ти мені дорогий.
Хочу сказати,що ти-моє життя,ти повітря,без якого просто не можливо жити.
Бажаю тобі щоб моя любов тебе зігрівала в твоєму життєвому шляху.
Я дякую Богу,що в один чудовий день він познайомив мене з тобою)
Саме в твоїх очах я побачила сенс свого життя.
І ще хочу побажати,щоб у твоїх планах в житті,була присутня я,нехай наші шляхи ніколи не розходяться,і щоб яскраве сонце світило тільки нам двом.
Ти дуже особлива людина,не можу пояснити словами,наскільки багато ти для мене значиш,ти єдина людина,яку я боюся втратити і якого я хочу утримати у своєму житті.
Я назавжди запам'ятаю день нашої зустрічі.
Я тебе люблю.Люблю всього.Люблю твої очі,в які можна дивитися нескінченно,і бачити сенс життя.
Люблю твої руки,які так сильно притискають,що нічого більше не хвилює.
Але найбільше люблю твій погляд.Серйозний,коли ти довго мовчиш і дивишся в очі,глибоко так,всередині все аж перевертається від такого рідного погляду.
Характер твій люблю,дуже люблю.У тебе він саме той,який мені потрібен.В ньому те,що доповнює мене,то від чого залежу.
Я люблю тебе,чуєш.Для мене ти живеш і дихаєш.Ти все життя моє займаєш.
Дякую тобі за все що ти для мене зробив.
Ти мій самий добрий і самий найдорожчий,мій завжди.
Мені з тобою нескінченно добре,я пам'ятаю всі наші моменти проведені разом,до самих дрібниць.
Кожна хвилина з тобою наповнена ніжністю.
Пробач мене за мій характер,і спасибі що прощаєш мене,за мої поступки,ми багато раз сварились,і одразу мирились,адже ми не вміємо довго тримати зло один на одного.
Дякую тобі що в потрібний час,ти зміг мене зрозуміти й пробачити.
А я обіцяю:ніколи тебе не підведу,не зраджу і не залишу,я готова заради тебе на все.Я завжди буду за тебе.
Знаю,що ти любиш мене такою,яка я є.Ти робиш моє життя яскравішим і щасливішим,вже просто не уявляю свого життя без тебе.
Я дорожу тобою,і боюсь втратити.
Щиро дякую твоїм батькам,а особливо мамі,за такого найкращого сина.Я дуже вдячна їм за тебе.
Дуже хочу щоб ми завжди були разом,завжди.
Я щиро сподіваюся,що ми переживемо ще багато злетів і падінь разом,підтримуючи і допомагаючи один одному,
хочу,щоб і надалі ми трималися за руки і йшли по одному шляху життя,через всі перешкоди...
Я надзвичайно щаслива з тобою.
Люблю тебе моє золотко)З Днем Народження.
 
OlenkaДата: Субота, 28.03.2015, 11:09 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
Оленка, квіточка весняна, промінчик сонечка й тепла, вітаю тебе з цим святом. З днем народженя!!! Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Любимо тебе!

P.S

Гарно здати ЗНО і поступити туди, куди так сильно прагнеш.
 
OlenkaДата: Вівторок, 19.05.2015, 18:42 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
Сьогодні в тебе чудовий день, тобі виповнюється прекрасних 18 років  Від щирого серця хочу побажати тобі вірних друзів(таких як я   ), міцного здоров*я,щастя, благополуччя, мирного неба над головою)) хоч зараз ми майже і не бачимося  , я хочу, щоб ми більше проводили часу разом) Бажаю залишатися тобі такою,як ти є, усміхненою  , життєрадісною  , людиною,яка завжди готова допомогти) Нехай кожен день приносить тобі радість,щоб ти ніколи не сумувала) Нехай збудуться всі твої мрії і плани( а напланували ми вже багато)..
Я хочу, щоб ти пам*ятала,що в тебе є така людина, як я, яка завжди прийде тобі на допомогу  ) 
Бажаю тобі закінчити навчання з червоним дипломом, стати відмінним істориком  (колись на розкопках викопати скарб  ).. Пам*ятай, у 18 років життя тільки починається!!))тому радій і насолоджуйся життям) живи на повну  , не відмовляй собі в нічому - живем тільки один раз) З днем народження, моя люба   З повноліттям)
 
OlenkaДата: Четвер, 21.05.2015, 20:37 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 3285
Кнопка моя найріднішаа , найкраща :*
Вітаю тебе з сімнадцятиріччям
Бажаю тобі в перша чергу -здоров'я4ка
Вірних друзів -
Більше позитиву-
Море усмішок -
Побажаю тобі щоб ти гарно закінчила школу ( це вже так кінець школи )
Коханнячка тобі -

І дякую тобі за те, що ти в мене єє ;-*
Дякую за чудові моменти проведені разом :*
І кароче .. Я тебе люблю моя ти дорогаа
 
knopaДата: Понеділок, 24.08.2015, 15:00 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 763
Маріііічка :*
з днем народження тебе

Всього тобі найнайкращого, здоров'я, успіхів у всьому, любимих людей поруч, здійснення всіх-всіх мрій, багато грошееей і багато-багато щастячка тоже
 
knopaДата: Вівторок, 19.01.2016, 08:38 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 763
Від щирого серця хочу побажати тобі міцного здоров'я,щастя, хоч зараз ми майже і не бачимося , я хочу, щоб ми більше проводили часу разом) Бажаю залишатися тобі такою,як ти є людиною ,яка завжди готова допомогти іншим) Нехай кожен день приносить тобі радість,щоб ти ніколи не сумувала) Нехай збудуться всі твої мрії і плани
Я хочу, щоб ти пам*ятала,що в тебе є така людина, як я, яка завжди прийде тобі на допомогу )
Бажаю добре тобі закінчити навчання успішно!!! Пам*ятай, у 21 рік життя тільки починається!!))Тому радій і насолоджуйся життям) Живи на повну , не відмовляй собі в нічому - живем тільки один раз) З днем народження, моє сонце.
З 21-шим роком тебе)*.
Вибач що так пізно...
І дякую тобі за те, що ти в мене єє ;-*
Дякую за чудові моменти проведені разом :*
Моя Яри.
 
knopaДата: Четвер, 21.01.2016, 09:28 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 763
Сонце я щиро хочу привітати тебе з днем народження, адже Кохаю тебе!* Я кохаю тебе, навіть якщо у мене немає настрою. Я хочу бути завжди поруч з тобою,неважливо чи це чорна смуга чи біла. Я хочу тебе підтримувати і радіти разом з тобою! Ти для мене дуже важливий...❤ Я така щаслива, що ти є у мене Коханий. Хочу сказати тобі «Спасибі»,рідненький, за все! За те, що одного разу з'явився в моєму житті,і що до циих пір зімною. Спасибі за те, що розкрив для мене своє серце, впустив у свою душу. Я знаю що в мене не ідеальний характер і деколи можу тебе образити,а ти все одно мене терпиш! Спасибі тобі, коханий за все те що з нами було,знай я рада що в моєму житті зявився саме ти а не хтось інший...Ніжно ніжно обнімаю та цілую...
 
knopaДата: Пятниця, 22.01.2016, 08:28 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 763
Сооонце, хочу повітати тебе з твоїм днем народження!)
Ми дружимо з тобою вже багато років, і я ніколи навіть на секунду не пошкодувала про нашу дружбу.
 
knopaДата: Середа, 27.01.2016, 18:22 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 763
я вітаю тебе з твоїми 18, ти вже від сьогодні повнолітня)
іййоой, я хочу побажати тобі стільки всього, що навіть і не уявляю як тут все напишу
стільки всього хочеться побажати і звичайно, що тільки всього самого найкращого)
я вітаю тебе з цим чудовим днем)
день, коли ти народилась і з*явилась така чудова людина, як ти
я хочу побажати всього і побільше
насамперед - це здоров*я, лікуйся, до суботи ти повинна виздоровіти, а то сама бачиш, що є здоров*я, будуть вершини, тому поправляйся
бажаю тобі великого-великого щастя, щоб завжди і у всьому тобі щастило)
бажаю тобі творчого успіху, для тебе це теж відіграє не малу роль, тобі потрібно іти далі і розвивати свої здібності по вокалу, у тебе офігенний голос і варто так тримати завжди
бажаю тобі бути завжди у хорошому гуморі, з твоїми жартами - це нереально)
багіня, царіца, павєлітєльніца, і тд
халопи слухають, а потім поклоняються) ахахахах
море позитивних емоцій тобі, ніколи не сумувати)
залишайся такою милою і гарною завжди)
звичайно бувають моменти, що ти вредна трохи і кричиш, але ми вже звикли до цього:D
тому краще будь хорошою, милою дівчинкою
завжди добивайся того, що перед собою поставила)
праця і труд все перетруть, сьогодні неодноразово тобі це повторила, ти вмієш добиватись того, що хочеш
не втрачай віри у себе і своїх близьких
хочу, щоб ти вже знайшла своє справжнє кохання, не знаю, яке саме у нашому віці воно може бути, але реально тобі потрібен вже справжній, нормальний хлопець, який тебе любитиме та захищатиме від усього поганого
я знаю, про якого ти мрієш, тому саме такого тобі і бажаю
писати тут про це не буду, бо палєвно дуже, але ти й так шариш, який він той ідеал хлопця, який тобі потрібен
натхнення тобі та успіхів в усьому
гарно тобі вчитись, навчання, сама знаєш, багато, що значить
гарно здавати всі сесії, екзамени, і тд
отримати після закінчення червоний диплом і бути офігенним філологом, хоч можливо і не підеш по цій професії, все одно червоний диплом - це обов*язково
рости великою і здоровою, а то така маленька мишка
хочу побажати тобі здійснення всіх твоїх заповітних мрій
все, що тільки ти собі забажаєш, щоб все відразу збувалось)
надзвичайно рада, що ми тримаємось разом і дружимо)
у нас є багато спогадів, які згадуємо з посмішкою на обличчі, і навіть одне прикре горе, але ми після нього стали тільки впевненішими у собі)
у нас реально було всякого, і веселого і сумного, але я бажаю, щоб все тільки продовжувалось, у гарному сенсі цього слова і ми довго ще так були разом)
сьогодні були сказані офігенні слова, мені було приємно це чути, так як і тобі, я сподіваюсь
у суботу - це буде щось
я чекаю вже цей день з нетерпінням)
Вітаю тебе з твоїм 18-річчям, всього тобі самого найкращого:*
пупсіііііік
 
knopaДата: Вівторок, 02.02.2016, 07:08 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 763
Мала, Таня Кохно Моя дорогенька вітаю тебе з твоїми 20
 
knopaДата: Неділя, 07.02.2016, 21:58 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 763
Вітаю тебе з твоїм святом та хочу побажати тобі: Океан радості та позитиву, море квітів та поцілунків,
ясного неба над головою)
Нехай тебе завжди по житті супроводжує: міцне здоров'я, успіх у всіх починаннях, безмежне щастя та солодке-солодке та взаємне і таке шалене кохання♥
Нехай тобі завжди усміхається сонечко та переслідує гарний настрій) Щоб ти ніколи не знала біди) і пам'ятала тільки хороше) Нехай твої мрій завжди збуваються) і знай у тебе завжди є я)
 
knopaДата: Субота, 20.02.2016, 23:29 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 763
Моя дорогенька вітаю тебе з твоїми 20
 
OlenkaДата: Субота, 05.03.2016, 15:33 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 3285
Очень переживаю по поводу своего предстоящего дня рождения, ведь так много лет мне еще никогда не было.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом