MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 17:59 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 3285
Любіма кицічка, крошечка, малишка, заюлічка, маленька, малиха моя ВІТАЮ тебе з твої 20-ти річчям Ти вже така доросла в мене, стала старшою, мудрішою, розумнішою на цілий рік)))) Хочу побажати в цей день на самперед міцного здоровячка, щоб було ще багато сил пити за нього щастя, удачки, шаленного та взаємного коханнячка тобі з твою другою половинкоюБажаю досягти тобі успіхів у навчанні, і щоб в майбутньому тобі твоя робата приносила лише задоволенні, но ніяк не розчарування Залишайся в мене такою такою абалденною красоткою як ти є всігда Ти знаєш як сильно я тебе люблю і шо ти для мене значиш в моєму житті, дякую тобі що ти в мене є, ти просто НАЙКРАЩА
Гарно тобі вісвяткувати, жалко канєшно шо без менеале я обовязково приїду і ми так відсвяткуємо шо ти запямятаєш на все житття

Родное сердце с Днем Рождения
 
OlenkaДата: Понеділок, 14.11.2016, 23:31 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 3285
Хай щастя сьогодні зорею світить, 18 - найкраща пора, Для Тебе - усі найчарівніші квіти, Ласкаві, ніжні і добрі слова. Хай юність й краса Твої процвітають, А доля успіх безцінний несе, Теплом і любов'ю завжди очі сяють, Й задумане здійсниться все!
 
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 04:07 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 3285
Вітаю з днем народженням ! Нехай збуваються усі твої мрії. Нехай життя приносить побільше світлих моментів і радості. Нехай кожен день буде сповнений сонячними посмішками. Здоров'ячка тобі міцного, ну і звісно бажаю щоб твоє серце було переповнене любов'ю, тому що вона веде до щастя.            
 
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 18:36 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 3285
квіточко,вітаю тебез днем народженням!!
Бажаю тобі щася,удачі,радості ,любові,успіху у житті бо без нього ніяк))
Нехай збуваються твої надії й плани,вірних друзів,море позитиву і здійснення мрій,
Бажаю тобі все те ,що сама хочеш!!
Люблююю,цьомаю
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 02:07 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 3285
Вітаю тебе моя кіця з твоїм повноліттям
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 02:12 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 3285
І знову я приєднуюсь до свого привітання)) моє миле і кохане чудо, ти знаєш, що я завжди з тобою і бажаю тобі всього самого найкращого)) кохаю тебе, жучок ти наш
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 02:17 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 3285
Cамому милому, бажаному, коханому, самому головному чоловіку в моєму житті!!!❤
 
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 02:00 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 3285
Кохана! Ніжна! Мила і найкрасивіша!Єдина і неповторна, ласкава і чуттєва, сексуально приваблива, жіночна і приваблива!
Я міг би багато слів сказати в цей особливий день, ти сама досконалість! Вітаютебе моє променисте сонечко, мій пролісок, з Днем твого народження!
Хоч я і не ідеальний, але я спробую зробити для тебе все, що ти побажаєш, це не просто слова, я кажу від усього люблячого тебе серця!Ти для мене сама бажана зусіх жінок на світі, я люблю твої очі, хай ці два вогники світяться завжди, коли ти зі мною поряд, я дуже радий, що ти в мене є. Я тебе люблю!

Моє маленьке сонечко я тебе вітаю з твоїм днем народженням бажаю тобі щастячкаааа здоров*ячкааааа гарно вчитися бути чемним і всього тобі самого кращого безмежно любимо тебе маленькийхоча інколи вреднота ти малаале ти в нас сама маленька любима вреднотаскучаю безмежно за тобою

В цей морозний сонячний день, коли всіх Шерлокоманів бомблять не по-дитячому, багато(!) років тому народилось малесеньке милесеньке сонечко. Назвали його Ірочкою і з того дня вона радувала кожну людину своєю присутністю
Моя хороша, я вітаю тебе з днем народження. Всього, чого тільки можна я вже набажала, але хочу повторитись. Здоров'я, кохання, успіхів, вірних друзів та здійснення всього, чого ти собі хочеш. Лишайся такою ж доброю, розумною, веселою і дуже-дуже щирою
Нехай цей день пройде так, що ти пам'ятатимеш його все життя. Тільки багато не пий!!! 
Я тебе дуже сильно люблю і чекаю зустрічі так, як чекаю появи Моріарті(!)
В І Т А Ю

Який він, справжній чоловік? Це людина, на якого можна покластися в будь-яку хвилину, якому можна довіритися, з яким можна просто поговорити по душах. Справжній чоловік – це мій улюблений. Я щаслива поруч з ним. Сьогодні, мій бажаний, відзначає свій день народження. Ти самий милий, самий бажаний, самий коханий, самий мій головний! Завжди: зараз і в майбутньому, ти мій єдиний і неповторний! Я вітаю тебе з Днем народження від усього свого палаючого серця любов’ю і бажаю тобі кожну мить бути найщасливішим чоловіком на землі! Будь завжди таким, як зараз… ласкавим, як сонечко, завжди посміхатися і залишатися таким же добрим. Будь щасливий, любий мій, нехай у твоїй душі завжди звучить музика щастя, а будь-яке бажання в ту ж мить виповнюється!
Я люблю тебе коханий!❤❤❤❤
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.02.2017, 20:48 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 3285
З Днем народження
 
OlenkaДата: Неділя, 19.02.2017, 11:18 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 3285
Дорога, мила, єдина, золота, кохана, рідненька.
 
OlenkaДата: Субота, 25.02.2017, 14:46 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 3285
Сонечко.... Вітаю тебе з таким гарним і радісним днем , днем твого народження
 
OlenkaДата: Четвер, 16.03.2017, 11:06 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 3285
Вітаю Тебе,,з Твоїм днем народження!
 
OlenkaДата: Неділя, 26.03.2017, 23:05 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 3285
Вітаю!!!
Хочу тобі побажати всього най-найкращого, що тільки може бути, міцного-міцного здоров*я, терпіння, успіхів у всьому, вірних та щирих друзів, справжнього та взаємного кохання( він має пройти кастинг у мене), море радості, океан усмішок і здійснення всіх найзаповітніших мрій )
А взагалі - бажаю тобі жити в гармонії з собою, насолоджуватися кожною хвилиною, кожним днем, отримувати від життя все, що хочеш, і навіть більше. Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі, а негаразди та непорозуміння швидко минають.;)
Чекаю зустрічі...)
Гарно відсвяткуй!
 
OlenkaДата: Середа, 29.03.2017, 09:25 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 3285
дорогенький, вітаю тебе з Днем народження!
Хочу побажати, наперше, щоб ти був щасливим і в тебе все завжди було гаразд. Як би це банально не звучало, але бажаю любові, турботи від близьких, розуміння і поваги. ☺
Бажаю душевної рівноваги, внутрішнього спокою, сили і натхення в досяганні своїх цілей) щоб ти завжди знав, чого хочеш і легко цього досягав. Щоб у житті в тебе все склалося і ти ніколи ні про що не шкодував. Не бійся ризикувати і нехай тебе оточують люди, які тебе достойні. Вірних друзів, які зможуть завжди прийти на допомогу)
Океан позитивних емоцій і радості
 
OlenkaДата: Субота, 15.04.2017, 12:36 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 3285
Сонце моє
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом