MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Четвер, 06.06.2019, 13:26 | Повідомлення # 271
Повідомлень: 4503
Моя ....... вітаю тебе з днем народження!) Бажаю тобі великого щастя, справжньої любові і безмірної Божої милості!)
Люблю, цілую, скучаю, обіймаю!)))
 
OlenochkaДата: Пятниця, 07.06.2019, 08:49 | Повідомлення # 272
Повідомлень: 4503
вітаю тебе з днем твого народження і бажаю тобі залишатися завжди такою доброю, розважливою, справедливою, турботливою, ніжною, жіночною, красивою, енергійною, веселою, як зараз. Міцного здоров’я тобі і всім твоїм рідним і близьким, успіхів у всіх починаннях, любові великої і справжньої, а головне взаємною! Нехай усе хороше, що ти робиш, повертається тобі з трійцею, нехай оточуючі люди відчувають до тебе повагу і симпатію. Нехай тільки найкращі супроводжує твій життєвий шлях. І нехай не буде більше негативних емоцій, а тільки щастя і радість. Я тобі щиро цього бажаю, адже так хочу, щоб ти була щаслива. З днем народження!!!Ну і звісно , гарно відсвяткувати
 
OlenochkaДата: Середа, 12.06.2019, 08:45 | Повідомлення # 273
Повідомлень: 4503
Вітаю тебе з Днем Народження,нехай у твоє життя приходять чим побільше радісних,позитивних моментів.Ангел охоронець оберігає і супроводжує твій світлий шлях.Здійснення всього задуманого.Я тебе #люблю
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.06.2019, 08:37 | Повідомлення # 274
Повідомлень: 4503
Цитата
Вітаю з днем народження, сонечко моє Бажаю яскравих посмішок та радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить у цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровою, життєрадісною та щасливою дитиною, і нехай у тебе завжди буде солодкий та чудовий, немов цукерка, настрій!

Олька Олексик
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.07.2019, 08:53 | Повідомлення # 275
Повідомлень: 4503
Цитата
Вітаю тебе з днем народження! Бажаю погожих тобі днів. Щасливої долі, радості стільки, як квітів у полі. Усмішок глибоких , як дно океану. Великого щастя. без зла й обману. Хай матір божа тебе охороняє. А Господь щастя і сили посилає. Хай завжди ведеться з легкої руки. На добрі і довгі безхмарні роки.

 
OlenochkaДата: Неділя, 07.07.2019, 10:21 | Повідомлення # 276
Повідомлень: 4503
Цитата
Єдиний мій!Любов моя, вітаю з Днем Народження! Будь щасливий по-справжньому, сміливо дивися вперед і виконуй мрії!Я завжди буду поруч!Коханий мій, мій найдорожчий чоловік, я хочу побажати тобі здоров’я. А все інше ми зтобою разом наживем. Ти можеш навіть не сумніватися в тому, що у нас буде все так, як ми хочемо, тому що ми обидва прикладаємо всі зусилля для того, щоб у нас все вийшло!Знай, що ти найсильніший чоловік, самий відповідальний і серйозний, який нічого не боїться.Люблю,ціную і дорожу тобою!
 
OlenochkaДата: Середа, 31.07.2019, 22:52 | Повідомлення # 277
Повідомлень: 4503
Цитата
Любимий мій синочку вітаю тебе з днем народження  бажаю тобі щастя здоров'я всього самого найкращого люблю тебе

Рима Буричинець
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.08.2019, 11:39 | Повідомлення # 278
Повідомлень: 4503
Дорогий брате, вітаю тебе з днем народженняБажаю, щоб у твоєму житті постійно горіло яскраве світло удачі і надіїщоб на шляху не з’являлося жодної перешкоди, щоб для тебе були відкриті всі кордони до успіху, щоб за тобою усюди слідувала удача, щоб на твоєму боці завжди була істина і справедливість.
Люблю тебе

Yulia Varvarynets
 
OlenochkaДата: Пятниця, 13.09.2019, 09:08 | Повідомлення # 279
Повідомлень: 4503
Моя улюблена дівчинка, 
Я вітаю тебе з цим прекрасним днем, з днем ​​твого народження! Залишайся завжди такою веселою, чуйною, розуміючою і найкрасивішою. Я тебе дуже сильно люблю
 
OlenochkaДата: Четвер, 19.09.2019, 17:45 | Повідомлення # 280
Повідомлень: 4503
Цитата
Вітаю тебе, дорога моя подруга з твоїм 20-річчям. Мила моя, хороша, я тобі хочу побажати щасливої долі і благополучної дороги до твоїх бажань, великої радості і щирих почуттів, бажаю, щоб твій принц на руках тебе носив і міцно любив, бажаю осягати неймовірний успіх у будь-якій справі і завжди залишатися чарівною Уляночко моя Подруженько моя я тебе Вітаю Марина Карпишинець
 
OlenochkaДата: Неділя, 10.11.2019, 13:02 | Повідомлення # 281
Повідомлень: 4503
Цитата
Дорога донечко,вітаю тебе з днем народження.Нехай здійсняться всі твої мріїї.Будь щасливою.

Цитата
Мила подруга, вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб ти світилася від щастя! Нехай доля втішає тебе радісними подіями, а всі мрії неодмінно збуваються

Взято з вк.ком
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.11.2019, 01:41 | Повідомлення # 282
Повідомлень: 4503
Дорога моя подруго — красива, чуйна та добра! Сердечно вітаю тебе з Днем народження! Бажаю, щоб у серці жили радість, віра, надія та любов! Хай буде щастя у твоїй родині, здоров’я тобі і всім дорогим і рідним людям! Хай буде натхнення на працю та усмішка на твоєму милому обличчю! Кохай, моя дорога, і будь коханою! Будь такою, як ти є!

Діана Ярмош
 
OlenochkaДата: Середа, 27.11.2019, 11:00 | Повідомлення # 283
Повідомлень: 4503
Цитата
Вітаю з таким чудовим днем, днем Народження. Бажаю тобі бути завжди усміхненою , коханою, любимою. Нехай ангел охоронець завжди охороняє тебе, а Господь Бог хай Благословить. Чудова дівчинко.
 
OlenochkaДата: Субота, 15.02.2020, 14:31 | Повідомлення # 284
Повідомлень: 4503
Цитата
С днём всех влюбленных!

 Что является неисчерпаемым источником сил? Согревает нас и наполняет жизнь радостью и смыслом? Конечно же – любовь! Минин-Life от души поздравляет вас с праздником и желает, чтобы сердце всегда наполняло это теплое чувство! Как говорил, Г. Лейбниц: «Любить — это находить в счастье другого свое собственное счастье».

А ещё помните о главном – о вашей любви к самим себе! Верьте в лучшее! Будьте счастливы!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.02.2020, 16:26 | Повідомлення # 285
Повідомлень: 4503
Любий мій, я вітаю тебе з днем народження та хочу побажати не втрачати своєї впевненості, сміливості, доброти душі та любові серця і залишатися надійним щитом нашої сім’ї, переможцем у будь-якій боротьбі. Будь міцний на здоров’я та щасливий усе життя
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом