MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
ОРИГІНАЛЬНЕ ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЛЯ КОНТАКТУ!
girlorgДата: Неділя, 01.06.2014, 23:01 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ВІТАЮ тебе з днем народженя!!! Ти яскраве, привітне і тепле сонечко)))) Бажаю тобі всього самого самого найкращого і по- більше!Творчих успіхів,здійснення мрій і всього самого кращого! Залишайся такою доброю,щирою,позитивною , якою ти є!Нехай все те що ти задумаєш збувається!Всього тобі самого чарівного ,щирого і прекрасного у цей день!!=*Люблю тебе! Вітаю з днем народження=) Бажаю усього-усього, що ти хочеш. Навіть більше,приємних тобі несподіванок,яскравих вражень від життя,хороших людей поруч!
 
OlenochkaДата: Субота, 05.01.2019, 07:50 | Повідомлення # 241
Повідомлень: 4559
З Днем народження! Від усієї душі вітаю Тебе з цим радісним святом! Бажаю безтурботної, світлої, щасливої долі. Нехай дорога Твоя буде завжди рівною, широкою і гладкою. Нехай у серці живуть світлі й піднесені бажання. Нехай Твоя душа народжує прекрасні мрії, а Твій розум втілює їх у життя. Бажаю міцного здоров'я, бадьорого духу, радості. Живи в мирі та злагоді з тими, хто Тебе оточує. Нехай Твій святковий настрій збережеться на довгі-довгі роки!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 07.01.2019, 01:27 | Повідомлення # 242
Повідомлень: 4559
З Днем народження Вітаю мою чудову ......В цей чудовий день я хочу побажати тобі Божої благодаті, миру в твоєму домі, духовного спокою. Бажаю тобі сонця, тепла, квітів, добра, жіночого щастя, міцного здоров’я,люби і будь любимою.Хочу, щоб всі життєві негаразди обходили тебе стороною, щоб посмішка ніколи не зникала з твого обличчя.Залишайся завжди такою ж яскравою, доброю, теплою і неповторною. Бажаю, щоб поруч з тобою завжди були дбайливі і і щирі друзі, А ще хотілося б побажати виконання твоєї мрії та досягнення всіх цілей.
 
OlenochkaДата: Неділя, 13.01.2019, 16:17 | Повідомлення # 243
Повідомлень: 4559
Щиро вітаю з Днем народження! 
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. 
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. 
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
 
OlenochkaДата: Середа, 16.01.2019, 23:29 | Повідомлення # 244
Повідомлень: 4559
Козерожки. )
Моя мила, дорога подружка, від щирого серця вітаю тебе з днемнародження. Нехай всі бажання твої збуваються миттєво, нехай життя буде пухнастою, як м’яка іграшка. Міцного здоров’я тобі, відмінного настрою, удачі у всіх починаннях і всього найкращого. Будь завжди такою доброю, милою, чуйною, коханою і бажаною. Нехай доля буде завжди щедрою до тебе. Гарною, чистої любові тобі, везіння у всьому. Багато радості.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.01.2019, 21:08 | Повідомлення # 245
Повідомлень: 4559
Мила моя принцеса Вітаю тебе з днем народження!!!! Люба моя дівчинка будь здорова та щаслива, хай завжди на твоїй дорогі життя світить ясне сонечко, а вдача хай стене тобі вірним другом! Знай що ми завжди поряд! І не дури там... ми ж говорили що це не молодь така і ти ще маєш жити дома і щоб ти мала все що побажаєш!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.01.2019, 23:31 | Повідомлення # 246
Повідомлень: 4559
Віталінко-дитинко вітаю тебе з Днем Народження хай всі найзаповітніші мрії збудуться, хай удача переслідує тебе кожну секунду Будь щаслива, кохана і найголовніше здорова!!! Я хочу щоб ти з кожним днем все більше наближалась до своєї мети і ніколи не опускала руки Люблю тебе і міцно обіймаю моя малиха
 
OlenochkaДата: Субота, 26.01.2019, 23:07 | Повідомлення # 247
Повідомлень: 4559
Сьогодні той день коли народилася та людина ,яка навчив мене кохати і бачити щастя у кожній дрібничці .
Дорогенький уже мій чоловік вітаю тебе щиро з твоїм днем народження і з днем ангела бажаю тобі здоров'ячка ,щастячка,любові,поваги нехай ангел охоронець буде завжди поряд,і навертає завжди на правильну дорогу і додає сил ,будь завжди такий красивий ,щирий та хороший .
Цілую.Кохаю
 
OlenochkaДата: Субота, 02.02.2019, 11:43 | Повідомлення # 248
Повідомлень: 4559
Моя хорошая вітаю тебя з Днем Народження бажаю тебе щастя здоров'я кохання багатства і здійснення побажань і мрій
 
OlenochkaДата: Пятниця, 08.02.2019, 20:21 | Повідомлення # 249
Повідомлень: 4559
Вітаю тебе З твоїм днем народження! Бажати можна безліч всього, але щоб те все збулося - потрібне міцне здоров'я! Тому я тобі бажаю міцного здоров'я, безмежного щастя, грандіозних успіхів в навчанні, палкого кохання і сімейного благополуччя!
Дякую, що ти є!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 12.02.2019, 22:54 | Повідомлення # 250
Повідомлень: 4559
Вітаю тебе з днем народження Щоб у твоєму житті були тільки щасливі моменти Гарно відсвяткувати
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.02.2019, 20:52 | Повідомлення # 251
Повідомлень: 4559
Найдорожчий чоловік мого життя я вітаю тебе з Днем Народження і бажаю всього-всього найкращого, я сподіваюся, що все задумане тобі вдасться, дякую тобі за все те, що ти для мене робиш, за твою віру в мене і терпіння, вітаю
 
OlenochkaДата: Четвер, 21.02.2019, 01:02 | Повідомлення # 252
Повідомлень: 4559
Цитата
Дорогий друже, вітаю тебе з Днем народження! 
Бажаю тобі перш за все здоров’я міцного — бо це головне! 
А на додачу нев’янучого оптимізму, удачі, здійснення усіх мрій, достатку, злагоди в родині, затишку, тепла, любові й підтримки близьких і рідних — за будь-яких обставин, і всього-всього, чого ти сам собі побажаєш! 
Залишайся завжди таким же веселим і життєрадісним, нехай постійно з тобою буде фортуна! 
Дякую за дружбу!
 
OlenochkaДата: Четвер, 21.02.2019, 23:29 | Повідомлення # 253
Повідомлень: 4559
Вітаю тебе з Днем народження Бажаю, щоб на твоєму обличчі тільки сяяла посмішка ти завжди була такою ж світлою та щирою людиною зберігай свою особливість та унікальність Світові потрібні такі світлі люди як ти - даруй свої високі вібрації  окриляй та надихай оточуючих  Мрій та досягай усіх поставлених цілей
 
OlenochkaДата: Субота, 23.02.2019, 15:32 | Повідомлення # 254
Повідомлень: 4559
Коханий мій, рідний 
Я вітаю тебе з твоїм днем, ДНЕМ ТВОГО НАРОДЖЕННЯ 
Ось тобі вже 25 років. 
Я бажаю тобі на сам перед щастя, здоров‘я, чистого та яскравого неба над головою, щоб тебе оточували тільки самі вірні і віддані друзі. Нехай все бажане в твоєму житті буде не тільки мрією, а стане реальністю, ніколи не опускай руки, та впевнено крокуй тільки вперід. 
Та яка б ситуація не сталася, я завжди буду поряд, буду надійною опорою та підтримкою 
Я люблю тебе, мій найрідніший. Всього тобі самого найкращого
 
OlenochkaДата: Четвер, 28.02.2019, 00:00 | Повідомлення # 255
Повідомлень: 4559
Вітаю Тебе З Днем ​​Народження. Бажаю в свої 15 років 15 разів на дню ловити за хвіст удачу, блищати своїм талантом, відчувати себе суперзіркою. А ще бажаю, щоб у тебе все і завжди виходило, щоб в твоєму житті стало ще більше щастя, радості, веселощів і хороших друзів.
Бажаю тобі, щоб Всі твої мрії здійснювалися, і ти був Найщасливіший на землі
 
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом