MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути!
OlenochkaДата: Неділя, 10.09.2017, 11:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4505
Автор, її не повернути. Її не повернути. ЇЇ НЕ ПОВЕРНУТИ! Вона пішла сама. Вона пішла - їй і повертати.
Якщо ти хочеш їй допомогти повернутися до тебе, то просто піди назавжди з її життя



Відносини будують 2 людини. Вона їх не будувала. Можливо ти і робив дурні речі, але вона тебе сама наштовхувала на ці помилки своєю неуважністю до тебе та відсутністю цікавості.
Запам"ятай! Ніякі косяки не можуть зруйнувати сильні відносини.

Насправді у мене був подібний випадок, коли дівчина пішла також незрозуміло, також був її якийсь друг. Також я пообіцяв собі , що ця дівчина стане моєю протягом року. Через пів року, я домігся , але не став повертати, тому що мені вона вже була не потрібна. Я зрозумів, що якщо це сталося раз, то може бути і другий раз.

Зараз вона виїхала за кордон до хлопця. Ми досі з нею на зв'язку і цей зв'язок не тільки дружній. Вона постійно шукає щось, що знаходиться трохи далі від неї. Я думаю, що той хлопець за кордоном буде відчувати теж саме, що і я кілька років тому. Дівчина дуже романтична, добре вихована. Але ось такий у неї вітер в голові, і це абсолютно нормально. Вона навчила мене не бути страждальцем, за що їй велике спасибі. Через неї я став більше заробляти, щоб довести їй, що можу. Через неї я став краще одягатися, став відповідальніше і так далі.

Прекрасна ваза ваших відносин розбилася. З чиєї вини не важливо. Важливо що вази вже немає - є осколки.
Їх можна зібрати, склеїти клеєм момент, і буде майже як до цього. Але:
1. Задовбешся збирати, поріжеш руки і не факт, що все знайдеш;
2. Це не буде вазою. Це буде стрьомна купа уламків з клеєм;
3. І як ти не клей - одразу чи поступово - але цілої вази вже не буде. Так, ти мав на вазу величезний вплив. Але вона розбилася... на-завжди.


Просто прийми це як чоловік. Кожен чоловік хоч раз це пережив.

Ось тобі, автор, метафора: уяви собі, що ти приготував свій улюблений суп. І забув його на тиждень. Суп запліснявів. А тепер ти намагаєшся його їсти, і кажеш нам "суп мене розлюбив! Я від нього блюю. Допоможіть!!! Я його дуже люблю. У мене з ним стільки було...як його з'їсти, не облювавшись?" А відповідь-ніяк. Померло все. Ти нічого не зробиш вже. Готуй новий суп, а цей вилий на смітник життя

Що тобі робити в першу чергу:

1. Ти олень. З'ясуй, чому.
2. Баба повія. З'ясуй, чому.
3. Починай довічний ігнор цієї баби. Веди себе так, ніби її немає, не було і ніколи не буде в твоєму житті.
4. Знайомся, дзвони, ходи на побачення і трахай інших баб.

Тепер про те, виправити свої косяки.

1. Навчися відрізняти повію від нормальної жінки.
2. Знижуй значимість кожної баби до рівня 2-3. Інакше не зможеш керувати відносинами.
3. Розберися в темі "чому відносинами повинен керувати чоловік".
4. Навчися керувати відносинами.
5. Навчися зваблювати баб.
0. Якщо ти дочитав: Уяви ситуацію, що ти її повернув.
Що буде далі? Приємно тобі? Що відбувається в розумі?


Сварки в стосунках -  добре чи погано?

Давай дивитися ширше - завжди потрібно тримати баланс емоцій. Ти не можеш тримати стосунки весь час на позитиві.
Сварки - це розкачка відносин, це негативний заряд, який також необхідний, як і позитивний.
Людям не може бути комфортно та спокійно весь час, бо немає двох абсолютно однакових людей. І кожен має свою думку, і кожен може інакше дивитися на одне і теж.


У житті є величезна кількість ситуацій, речей, або людей, які нас не влаштовують і вже давно. Наприклад: — Відносини, які давно в тягар. — Робота, яка давно набридла. — Бізнес, який приносить одні збитки. Але з невідомих причин ми чіпляємося за борт корабля, який тоне в надії, що він колись попливе, витрачаючи на це нерви, час, гроші. Зрозуміло, якщо брати до уваги якості  – «терпіння і труд, все перетруть», необхідно проявляти завзятість і не здаватися.

Але в цьому випадку повинен бути індикатор–показник — точні терміни виконання цілей. Уяви, чи далеко в реальному житті пропливеш на тонувшім кораблі або поїдеш на трупі. Тут ніхто не сумнівається в твоїй завзятості в досягненні цілей, просто цілі іноді бувають помилковими. Досвід тисяч учасників форуму, каже тобі тільки про те, що санчас (ігнор) і т10д (забути дорогу людину) були придумані не просто так. Через якийсь час ти зрозумієш та побачиш інших, кращих дівчат і захочеш бути з ними. А поки твоя образа на неї і гормони тримають тебе в такому стані.
Все це моя суб'єктивна думку. Прислухатися чи ні, вирішувати кожному.


Буду радий якщо через 2-3 роки ти повернешся сюди і напишеш про те, як круто склалося твоє життя і яка в тебе гарна баба.
Прикріплення: 7245647.jpg (21.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.09.2017, 11:55 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4505
Нікуди Не дінеться вона. Таке важко переживати. Чомусь мені здається, що їй точно буде не до хлопців зараз.
Зроби так, щоб вона побачила, що ти послухав її. Тоді не буде зустрічатися з кимось тобі назло.
Ну якщо не зможеш дружити, значить перестань спілкуватися. Хоча б на деякий час. Повір, вона нікуди не дінеться. А судячи з власного досвіду, коли хлопець не проявляє уваги, дівчина починає їх шукати сама від нього.Холод по відношенню до неї, хороший варіант. Відносся холодно. Нехай вона думає про тебе, а не ти про неї.А ти тримай. Зроби вигляд, що тобі не важко. Нехай вона думає, що сталося. Повір, це працює.Раджу зі свого досвіду
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.10.2017, 14:56 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4505
Не слухай, що кажуть жінки, дивись, що вони роблять. Слова часто розходяться зі справами, особливо розтягнутими в часі. Зазвичай пінги
починаються після 2-3 місяців ігнору і тут вже все залежить від тебе.
Але знову ж, життя не вкладається в русло однієї теорії - цим вона і
хороша. Все буде залежати від того, як у неї складатимуться справи, якщо
на особистому фронті буде тухло - шанси близькі до 100%, інакше - як
пощастить і як ти сам будеш розвиватися (для себе, а не для неї). Життя -
рух. Ти розумієш походження і значення слова "екс", яким ти активно
оперуєш? Воно вказує на те, що нині не існує, відноситься до минулого.
По суті ти вже пішов вперед, але якщо не виходить це усвідомити. Не
тримайся за минуле, допомогти собі здатний тільки ти сам.
 
OlenochkaДата: Середа, 11.10.2017, 09:19 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4505
Дівчинка не хоче тебе і не хоче відносин з тобою.
Ти їй став нецікавий.
Але щоб залишити тебе на всяк випадок, про запас тебе смикають за поводок.
Або для підняття власного чсд.
Ігнор обрубит всі можливі джерела інформації про тебе.
А так само дозволить тобі більше приділяти часу власного розвитку.
Для повернення їй потрібно буде побачити нового класного тебе.
А не дивитися на собачку, яка постійно поруч.
Ти виглядаєш набагато дурніші, перебуваючи в позиції "прохача".
І похуй, що вона подумає. 
Хоча може і подумати: "Нарешті-то цей придурок намацав яйця і відвалив від мене".
Вона тобі потрібніший, ніж ти їй.
 
OlenochkaДата: Субота, 14.10.2017, 20:47 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4505
Складність у тебе в голові в тому, що ти хочеш бути з нею разом. Тільки не розумієш як її прив'язати. Ну по грамотному, так щоб вона була в твоїй владі.

Кароч, вона прив'язана до тебе вже, так як ти її перший і вона тебе не забуде ніколи. Тепер залишилося прикувати її емоційно.

Жодних айфонів подарунків, спокійних снів і компліментів. Так як вона тобі зрадила, то ти повинен до неї відноситься як до сучки, але не принижувати її. А просто трохи забити на неї хуй.

Тобі потрібно, якщо вона наполегливо пробивається до тебе, пояснити що вона винна і попросити щось. Щось, таке що на твою викупить її провину. Наприклад, жорсткий трах, мінет або АС. То що тобі давно з нею хотілося, але не було. Наприклад, нехай вона зніме номер в готелі і чекає на тебе. Приїдеш трахаєш її і не робиш компліменти ні мімі. І на деякий час пропадаєш.


Мета повторити кілька разів таке, поки вона не попросить, більше поваги до своєї персони. Між цими разами нехай побачить чи зрозуміє, що у тебе є ще інша. Ти як би типу пробачив, але тут же мутиш з іншого. Мета довести її до сильного емоційного вибуху та ярих ревнощів.

Вона може на якийсь час закритися, але як тільки остине знову почне пінгувати і пиздострадати за тобою.

Знову повторяєш дитячий трах, але в кінці робиш розв'язку і чітко кажеш, що якщо вона ще раз зражить тобі, то ти будеш завжди ставиться до неї як сучку. Після цього робиш контраст, повільне відтавання мімі.


Це робиться щоб вона відчувала, що вона належить тобі, і що ти її чоловік, який сильніше її емоційно.
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.10.2017, 17:18 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4505
По моєму не має значення, що ти робиш і як, якщо у тебе до неї дійсно пройшли почуття і залежність, а її значимість для тебе низька, тобто ти не паришся щодо того, чи вийде у тебе щось, чи ні. Ну а якщо її значимість для тебе досі висока, і ти ще хочеш отримати її пізніше, то відповідати на смс не варто.

Дуже часто доля дає нам другий шанс - дві людини розлучаються, відпочивають одне від одного, а потім розуміють, що з іншими не так добре, як вам було разом, і роман знову закручується. У мене дуже багато знайомих, які сходилися зі своїми колишніми після того, як розлучилися.
До речі, за статистикою, 75% чоловіків по п'яні дзвонить або надсилає смс своїм колишнім :)
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.10.2017, 19:34 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4505
Ти реально тупуватий, все що у вас є зараз: дзвінки, секс, спонтанні гулянки, смс, дзвінки - це все передсмертні конвульсії. Ваші стосунки б'ються в агонії і скоро їм прийде піпец, а саме коли вона потрахаєтся з іншим, а це незабаром станеться.

Можеш і далі собі вселяти думку "вона не така!!!", але коли це станеться рекомендую стрибнути з даху і більше нікому не виносити мозок своїми соплями. Тобі було сказано 10 раз, що відносини приречені і з цим доведеться змиритися або зараз, або коли вона викладе фото з Васьком в ліжку.

Жесть тебе криє друже, ти до неї жив? Гуляв там, спортом займався, з друзями зустрічався, чому такі думки, що після вашого розставання життя закінчиться і інших баб не буде? Будуть, і у них буде точно такий же (а може й краще) пельмень, що у твоєї колишньої. Просто для того, щоб це було якомога швидше треба взяти себе в руки і перестати лити сльози і соплі, але ти мабуть безвольне чмо і яйця тобі дали при народженні за помилку.
 
OlenochkaДата: Четвер, 19.10.2017, 10:43 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4505
Проблема в тому, ти так і не дочекаєшся її Ближче. Вже один раз так було - ти заігнорив, ти пішов назустріч. БД не працює в тому випадку, коли ти для дівчини щось значиш. Судячи з того що ти написав - це навряд чи так.

Відповідаючи на твоє питання. Грамотно вийти з ігнору - це домовитися про зустріч, провести приємний вечір з добрим спілкуванням і сексом. Без будь-якого з'ясування відносин з твого боку. Якщо вона буде піднімати тему - відповідати що все ОК, проїхали. Тільки це нічого не змінить. Все повернеться туди ж - через деякий час знову тобі доведеться миритися з тим що тобі не подобається.

Досвід показує, що в цій ситуації саме правильне - змиритися що ці відносини зжили себе, з цією дівчинкою просто спілкуватися і трахати поки дає і паралельно знайомитися з іншими :)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.10.2017, 20:15 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4505
Прикріплення: 1930604.jpg (140.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 28.10.2017, 16:37 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4505
Давай я тобі поясню на прикладі бізнесу. Можна ЗАВЖДИ збільшити обсяг продажу продукції будь-якого підприємства. ЗАВЖДИ. Але ЗАВЖДИ В НОРМАЛЬНИХ КОМПАНІЯХ прораховують, "чи варта гра свічок" (с). Тобто, щоб отримати приріст на 1 млн. доларів треба вкласти в 2 рази більше, то логічно, що краще відмовитися від цього, і постаратися отримати той приріст, який буде економічно обґрунтований.



У відносинах ресурсом виступають не тільки гроші, але й емоції, час... В чому винятковість саме цієї дівчинки? Чому ти вкладав і готовий вкладати в неї час, сили, емоції в надмірній кількості? А який результат ти отримаєш у вигляді призу? Ебануту дівчину? Навіщо? Може ти думаєш, що красивіших немає? Запевняю тебе є. Може ти вважаєш, що цікавіше її немає нікого на світі? Запевняю тебе є. Може краще знайти нормальну дівчинку без зайобів і хоча б на неї витрачати ті ж свої сили, час, емоції? Подумай над цим.
Прикріплення: 4541757.jpg (13.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 31.10.2017, 10:29 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4505
Коротше, по пунктах:

1. Міняєш внутрішній стан "все погано, мені нудно і самотньо, я ганчірка" на "я мегаофігенний дракон з маріанської западини". Методи: нові цікаві контакти, спілкування, жорсткі методи управління дівчиною (стьоб->далі->розмова->ігнор).

2. Міняєш ставлення до дівчини. Тобі повинно бути по хую, що там у них не так у родині. Це її проблеми. Вона повинна себе вести зі своїм чоловіком як кролик перед бойнею. Максимум може запитати у тебе з приводу своїх тарганів. Але таргани не повинні виповзати зі своїх дір, коли ти з нею зустрічаєшся.

3. Не бійся її втратити. Тобі повинно бути по хуй на розуміння того, звідки береться у неї хамство, ігнор, грубість. Головне - твоя ОС на її поведінку. Сконцентруйся на саме на ОС, а не на причині її дурної  поведінки. Не тобі має її не вистачати, а вона повинна чекати кожної вашої зустрічі і сама по більшій частині перша дзвонити і говорити "Тигр мій, хочу тебе сьогодні. Якщо зайнятий, приїду і трахну тебе прямо за робочим місцем".

Запам'ятай, головне - залишитися МУЖИКОМ при будь-якому розкладі.
Чоловіче достоїнство - імунітет і антивірус твоєї психіки

Прикріплення: 8455848.jpg (39.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 11.11.2017, 17:39 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4505
Дівчина або миритися з твоїми бажаннями, або йде НАФІГ Захочеш переїхати заради неї, в майбутньому перестане тебе поважати і скаже, коли БУДЕ ВІД ТЕБЕ Йти, мовляв заради мене не треба було їхати звідти і все сядеш ти НА ЖОПУ! або вона йде поруч з тобою по ТВОЇЙ ДОРОЗІ, або вона згортає і більше не з'являється ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.12.2017, 12:07 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4505
Якщо вона побачить, що ти змінився, то обов'язково ще раз зацікавиться тобою - перевірено чувак. Ти повинен "поглянути" на неї як в перший раз. Ніби ви і не зустрічалися зовсім. І не забивати собі голову минулим, а дивитися тільки в майбутнє. Просто спробуй зробити активні кроки в її бік. Подзвони їй, влаштуй зустріч. Тільки, вже при зустрічі будь в іншому одязі, з іншою зачіскою - ти повинен бути новою людиною. Якщо після двох тижнів активних дій з твого боку вона так і не потягнеться до тебе, то це очевидно що вона просто хоче вести гру "побігай за мною". Так що будь обережний. Хоча нормальна дівчина собі такого не дозволить. В загальному потім зробиш висновки для себе.

Прикріплення: 4076848.jpg (76.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 23.01.2018, 22:18 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4505
Що потрібно робити, аби повернути колишню.



1. Почни стежити за зовнішністю, поміняй щось у своїй зовнішності, зачіску, прищі прибери якщо є, зуби відбіли ітд.

2. Одяг, якщо раніше не звертав на це увагу, то зараз прикупи собі гарні штани, черевики, сорочку, піджак, годинник.

3. Парфум - купи собі дуже хороші парфуми, дівчата обожнюють парфуми.

4. Фізичний стан - купи собі абонемент в тренажерний зал і почни займатися. Зовні будеш виглядати сильніше, мужніше, це додасть тобі впевненості й поліпшиться твоє здоров'я.

5. Доходи - збільшуй свої доходи і соціальний статус

6. Уміння говорити - тренуйся на інших дівчатах та ходи на побачення.

7. Важливо також внутрішній стан, читай книги, розвивай своє мислення.

І уяви, ти такий через рік - два зустрічаєш свою КОЛИШНЮ, вона дивиться на тебе, ти шикарний, набрав або скинув зайві кг, одягнений зі смаком. Загалом інша людина, кращий ніж був раніше... а вона все така ж. З'явиться дикий інтерес, почне пізнавати тебе - а там то і справа кажуть - справа в кишені, отримав підвищення або збільшив свої доходи, життєрадісний і все в житті добре, своє тіло у форму привів. У такому випадку велика ймовірність, що вона захоче повернутися, якщо звичайно в її житті не буде васьок краще ніж ти.
Прикріплення: 7609037.jpg (35.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 10.02.2018, 21:03 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4505
Взагалі, як би кумедно це не звучало, я знайшов єдиний спосіб визначити, чи достатньо ти змінився, щоб повертати колишніх. Цей спосіб дуже простий - якщо ти розумієш, що тобі ця колишня вже не потрібна, значить ти готовий :)

Прикріплення: 6633784.jpg (27.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом