MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути!
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 16:23 | Пост # 16
Постів: 1420
Не знаю чи потрібно відновлювати стосунки, це має бути твоє рішення. Але як то кажуть:"Двічі в одну річку не ввійдеш". Чи будуть ваші
стосунки такими, як були? Чи потрібна тобі людина, яка ніколи не має на
тебе часу? І кар'єру ставить вище кохання? Не знаю. Один одному треба
віддавати всього себе, всю любов, все тепло, а якщо це не так, тоді це
ілюзія любові. Бо кохана людина завжди знайде для тебе час - хоч 2 ночі.

Прикрепления: 5512309.jpg(203.4 Kb)

OlenochkaДата: Вівторок, 13.02.2018, 21:23 | Пост # 17
А ось що пише Іван (22 роки):

До мене ЕКС (були 3 роки у відносинах) сама повернулася. Через рік після розставання з її ініціативи. Протягом якого ми зовсім не спілкувалися) Взагалі НІЯК не спілкувалися. Потім розповідала, як їй говорили типу "так він тобі навіть ні разу не подзвонив за цей рік")) Хехе! Так що моє імхо таке, що якщо дівчина сама пішла, то повертати її самому, навіть якщо ти там "щось зрозумів" не варто. Вона повинна сама зрозуміти та повернутися і якщо ти до цього часу все ще готовий і хочеш її прийняти - все може бути дуже добре.
Ще хочу додати, що я категорично проти тієї схеми, яка тут прозвучала, коли дівчина "вирішила повернутися" та дає такий знак типу там - пише смс. "Я пробачила"... І чекає , коли за неї прибіжать і її знову візьмуть. Смішно. Якщо вона вирішила, то повинна сама повертатися з усіма наслідками , а не "великодушно давати зрозуміти"

Прикрепления: 7708680.jpg(37.0 Kb)

OlenochkaДата: Неділя, 11.03.2018, 13:46 | Пост # 18

OlenochkaДата: Субота, 05.05.2018, 14:44 | Пост # 19

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::