MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути!
OlenochkaДата: Вівторок, 18.06.2019, 14:14 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 4515
Якщо дівчина каже "нам треба розлучитися" - це єдиний привід її послухати і зробити як вона говорить.
 
OlenochkaДата: Четвер, 20.06.2019, 13:42 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 4515
В нашу редакцію надійшов лист.
Можливо, хтось щось зрозуміє


Цитата
моя дівчина отримала віза нареченої в США я про це знала і про того чоловіка перед тим як ми познайомились зустрічалася рік він про мене також знаю визнаю жили два роки вона два дні тому . у неї син 10 років який називав мене тату .вона плакала 4 дні перед виїздом обійми мене цілувала скажіть чому Вона поїхала до нього казала любить мене дуже плакала два роки бачились ,жили кохались

 
OlenochkaДата: Субота, 24.08.2019, 18:18 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 4515
1. ти знаходиш ОФІГЕННУ дівку, яка просто крутіше колишньої по всіх пунктах, ти починаєш спілкуватися з новою і забуваєш колишню.

або

2. ти спочатку прибираєш залежність від колишньої ІГНОРОМ, зводиш думки про неї до приємних спогадів, а потім вже знайомишся з жінками...
 
OlenochkaДата: Субота, 31.08.2019, 12:35 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 4515
Цитата
Тому що правильна мотивація - це значимість твоя і відносин. А не як ти там придумав розподілити обов'язки і що ти там по дому зробив. Грубо кажучи хочеш борщ - зводи дівчину в театр (закрий її потреби) і добийся чогось в житті (підвищуй свою значимість) а не лагодь зливний бочок/купуй ковбасу.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 04.10.2019, 10:16 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 4515
Цитата
Є одне дуже мудре правило, "хто пішов той і приймає спроби до повернення, той від кого пішли - вирішує прийняти чи назад". Інакше путнього нічого не побудувати
.
 
OlenochkaДата: Субота, 05.10.2019, 21:48 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 4515
Ось тут у тебе дурниця виходить. Тобто ти як би «не дуже старався розвиватися, щоб зберегти бажання повернути божп" - так чи що? Оскільки розумієш, що якби ти реально розвинувся, то тобі б не вперлася якась средненькая дівчинка, яка півроку якому то Васька варить борщі і мінет.
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.10.2019, 13:35 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 4515
девочка (твоя) говорит то, что ТЫ ГОТОВ УСЛЫШАТЬ. даже если она занимаясь с тобой сексом представляет парня из фото, тебе она скажет, что таких терпеть не может. это не плохо. это не хорошо. это жизнь (С).
 
OlenochkaДата: Четвер, 17.10.2019, 14:09 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 4515
Цитата
все ситуации нам кажутся особенными и уникальными, типа у всех херня, а вот у меня......уууууу))) вот только фишка в том,что выход из них как правило один: через хуй, т.е. нахуй ее....не пытайся осознать это, не сможешь, в тебе одни эмоции...обратись к своей гордости что ли....мне, в свое время, помогла именно она, моя гордость, ты ж мужик....не позволяй себе превратиться окончательно в тряпку...телку ты себе сейчас врят ли заведешь, состояние не то... поэтому наберись сил, стисни зубы - и ее в полный игнор, а себя старайся увлечь чем нибудь другим, тем, на что у тебе не было времени, но было желание... и измени местоимения в своих мыслях с - "почему ОНА так", на "нахера МНЕ такое".....помогает Поверь, иного пути нет....остынь для начала....
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.10.2019, 14:06 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 4515
Цитата
Менше вкладувати самого себе , а тільки коли це потрібно
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.01.2020, 17:11 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 4515
Цитата
Просто написать: давай встретимся.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.01.2020, 11:08 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 4515
"Вести себя надо так, как будто парня у нее нет."
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.01.2020, 13:20 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 4515
Цитата
Слово "замужем" читается как ЗА мужем, т.е. она за его позицию, за его точку зрения, она вовлечена в его жизненный план.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 24.01.2020, 00:20 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 4515
Розвиватися чудовий спосіб на все
 
OlenochkaДата: Субота, 15.02.2020, 21:31 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 4515
Хочеш мотивувати-залучити-змінити або одні словом підвищити якість ваших відносин - для цього ти можеш ( повинен ) підтягувати тільки себе. Щоб підвищити свою значимість-ти повинен прикладати зусилля і інвестувати в себе, а не пояснювати дівчині що вона повинна більше тебе цінувати. Ну от не вийде у тебе змусити дівчину поважати тебе, якщо вона такого ось тебе не поважає. Вийде тільки стати таким, якого поважають
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.02.2020, 21:47 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 4515
А я вважаю разок варто повернути, щоб раз і на все життя запам'ятати яка це штука
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Поради для тих кого кинула дівчина. Чувак її не повернути! (Вона сказала: Що пропали почуття)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом