MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Краса та стиль

Хлопці, Перед Якими Не Можуть Встояти Дівчата

1. Романтик 
Такий хлопець вірить у романтику: він постійно дарує своїй обраниці квіти та цукерки і запалює свічки під час романтичної вечері.

Романтик часто дзвонить дівчині, дозволяючи їй упевнитися в тому, що вона йому дійсно цікава, дивиться їй в очі і розповідає про свої почуття.

Чому він такий привабливий: Дівчині подобається, коли її цінують, і хлопець-романтик ясно дає це зрозуміти. Показуючи свій інтерес до дівчини, такий хлопець щедро користується романтичними жестами, дозволяючи дівчатам, які куди більш романтичні, ніж хлопці, відповідати взаємністю.

2. Впевнений в собі 
Такого хлопця легко помітити в натовпі: він впевнений у собі та в своїх достоїнствах, в потрібному ступені активний і немов оточений аурою впевненості, владності і самовладання. Зустрічаючись з дівчиною, він не ревнує її до інших.

Чому він такий привабливий: Дівчатам подобаються впевнені у собі хлопці, і підхід досить простий: якщо сам хлопець впевнений у власній цінності і привабливості, то й дівчина, швидше за все, буде думати також.

Впевнений у собі хлопець не шукає у дівчині підтвердження власної привабливості, що примушує її бажати його ще більше.

3. «Художник» 
«Художник» – тип хлопця, добре відомий всім дівчатам і абсолютно впізнаваний: спонтанний, безтурботний, що живе одним днем, він тим не менше приваблює дівчат своєю очевидною неординарністю і талантом.

До того ж іноді цей талант використовується, щоб догодити обраниці – написати про неї пісню або намалювати для неї картину.

Чому він такий привабливий: Кожна дівчина хоче відчути себе унікальною і особливою, і немає кращого способу дати їй це, ніж дозволити їй відчути себе музою, джерелом натхнення.

4. Іноземець 
Він з’явився в її житті з далекої екзотичної країни; він відрізняється кумедним акцентом або зовсім іншим поглядом на світ. Його погляди на соціум або поведінку можуть здаватися дівчині трохи дивними, але, тим не менш, він завжди здатний залишатися привабливим. Для того, щоб потрапити в цю категорію, хлопців зовсім не обов’язково бути іноземцем. Він міг багато подорожувати або знає безліч мов такий хлопець також здатний стати цікавим в очах дівчини.

Чому він такий привабливий: Харизма, харизма і ще раз харизма. Багато тут не скажеш: це таємнича чарівність незнайомця, який є неймовірно привабливим. Найчастіше таких хлопців вибирають дівчата, які просто цікавляться іншими країнами, однак більша частина отримує задоволення просто від побачення з представником абсолютно іншої культури.


5. «Поганий хлопець» 
«Поганий хлопець» – практично архетип, впізнаваний і неймовірно привабливий в очах більшості дівчат завдяки абсолютній внутрішній свободі, проявів бунтарського духу і щасливою здібністю не турбуватися про наслідки. Такий хлопець здатний гнати на великій швидкості на байці, пропустити навчальний день, щоб разом зі своєю обраницею відправитися в спонтанну маленьку подорож і завжди іде туди, куди ведуть його бажання.

Чому він такий привабливий: Кожна дівчина хоче трохи бунтарського начала в хлопці. Її залучає його легке відношення до життя і той елемент безтурботності, який він приносить у будь-які стосунки.

6. «Інтелігент» 
Він обговорює теми, які здатні зацікавити розумну дівчину, і слухає, що вона каже у відповідь. Він змушує її сміятися над «дорослими», «розумними» жартами і може зробити цікавою навіть розмову про політику. З таким хлопцем можна розмовляти годинами, і бесіда не набридне.

Чому він такий привабливий: Навіть не будучи володарем золотої кредитної картки і зовнішності голлівудського мачо, а просто зацікавити дівчину, він може домогтися у неї успіху. Інтелектуальний зв’язок – велика складова частина фундаменту будь-яких «дорослих» відносин, і, продемонструвавши свою здатність, такий зв’язок встановиться, хлопець швидко доведе дівчині свою привабливість.


7. «Джентльмен» 
Він відкриває для неї двері і відсуває її стілець. Він без коливань оплачує рахунок у кафе і завжди пропонує десерт. Він запрошує свою обраницю в цікаві місця і не забуває проводити її до дверей. Він звертає особливу увагу на те, як вона себе почуває і коли хоче відправитися додому.

Чому він такий привабливий: Увага до дівочих бажань – запорука успіху. Це доведено вже давно, однак чомусь хлопці так і не можуть повірити в те, що уважний, турботливий хлопець для дівчини привабливіший, ніж відомий «поганий хлопець». Насправді ж, отримавши свою порцію негативних емоцій від грубих, надто самовпевнених і хлопців, які ніколи не передзвонюють, дівчина переоцінює свої вимоги щодо хлопців.Джерело: http://knopa.info/forum/71-4936-1
Категорія: Краса та стиль | Додав: Olenka (30.10.2016)
Переглядів: 851 | Теги: симпатія, бути хорошим хлопцем | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::