MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Краса та стиль

Перше побачення. Що надіти?Отже, ти йдеш на перше побачення з Тим Самим Хлопцем. І незалежно від того, відбудеться воно через 2 дні або 2 години, першочерговою проблемою виступає питання, що ж надіти. Знайомо, правда? Тоді сьогодні розбираємося саме з цим питанням
Адже ось дивно, правда? Всі ми чудово розуміємо, що на першому побаченні куди важливіше заздалегідь обдумати, що говорити, як поводитися, які надії вселити, а які міфи про себе розвіяти... Але ж про це ми абсолютно не думаємо, а гарячково перебираємо наряди і туфлі. 

Тому перше правило напрошується само собою. Вирішити, що ти надінеш, які аксесуари вибереш, як причешешся - потрібно заздалегідь! Більш того, потрібно не тільки уявити собі це все, але і реалізувати. Тобто все це приміряти, помилуватися на себе в дзеркало і переконатися, що ти не будеш нічого міняти в останню мить. Одним словом, виділи під цей процес цілий вечір. 

Друге найголовніше правило - тобі повинно бути зручно. Ти йдеш на побачення для того, щоб поспілкуватися і дізнатися Того Самого Хлопця трохи краще, а зовсім не для того, щоб мучитися від того, що ти і трьох кроків не можеш зробити на цих каблуках або від того, що не можеш і вдихнути в тісних, але украй модних джинсах сестри. Тому найголовніше - твій прикид повинен бути комфортним і звичним для тебе. Звичайно, якщо раптом ваше перше побачення не проходить в якихось незвичайних місцях, що вимагають відповідної екіпіровки. Хоча, якщо він покликав тебе на каток або покататися на конях, то зручність там взагалі набуває першорядної ваги. 

Тепер - увага! Ключовий момент! Одяг повинен відповідати моменту. А також місцю і часу супроводження. Йти в нічний клуб треба в клубному одязі, а в кафе - в достатньо повсякденному. Вечірнє плаття доречне в театрі, а при прогулянці в парку - каблуки-ходулі явно зайві. Не варто намагатися уразити хлопця різкою зміною іміджу. Адже він запросив тебе на побачення такою, яка ти йому сподобалася - ось і не розгуби той імідж, який вже справив на нього враження. 

Що ще важливо - не перестарайся з макіяжем. Зазвичай хлопців це бентежить. Навряд чи Той Самий Хлопець буде виключенням з цього правила. По-перше, надмірний макіяж робить тебе старшою, а по-друге робить обличчя неприродним. Ідеальний макіяж робить обличчя виразним, при цьому сам по собі залишаючись непомітним. Ну, і не поливай себе духами або туалетною водою, як з відра. Занадто нав'язливий аромат може зіпсувати все побачення, і навіть викликати головний біль. Твоє завдання - продемонструвати себе, а не досягнення світової парфюмерно-косметичної індустрії. 

Мабуть, надмірно згадувати про те, що головне достоїнство одягу і взуття - ідеальна чистота. Тому той факт, що ми все приготували заздалегідь, допоможе нам уникнути паніки сумних відкриттів, що улюблені джинси брудні, а краща футболка - не прогладжена. Чисте і блискуче волосся - виграшний секрет будь-якої укладки, а акуратно підпиляні нігті роблять ручки зворушливими і викликають негайне бажання їх поцілувати, як в старомодні романтичні часи. 

Тепер, коли ти визначилася з іміджем до цього приголомшливого моменту, можна час присвятити власне обдумуванню того, що залишилося, про що можна буде поговорити з Тим Самим Хлопцем, поки він буде приголомшений твоїм бездоганним зовнішнім виглядом...Джерело: http://knopa.info/forum/108-4982-1
Категорія: Краса та стиль | Додав: Olenka (29.11.2016)
Переглядів: 623 | Теги: перше побачення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::