MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Фрази Які Руйнують Ваші СтосункиЯ в порядку,Норм,Все ок
Це, здавалося б, прості і зрозумілі фраза, фактично перетворилися на попереджувальні знаки, що щось не так. Вони, як правило, наповнені дуже глибоким змістом, який може бути в діапазоні від "просто залиш мене в спокої" до "Я такий злий, я можу вибухнути прямо зараз". Якщо ви часто використовуєте цю фразу, особливо в спробі уникнути сварок, тоді ви тільки тримаєте свій гнів і розчарування закритими. Не бійтеся просто відкритись і виговорити все що ви дійсно відчуваєте.Ти Мене Слухаєш?Ауу?Еее?
Якщо ви помітили, що ви постійно конкуруєте аби добитися уваги вашого партнера, або якщо ви бачите, що він або вона майже не слухає вас, коли ви говорите щось, то це дуже поганий знак. Якщо люди дійсно мають почуття, вони як правило дбають про те, щоб дати можливість вам сказати, і ви ніколи не повинні помічати необхідність попрацювати над тим, щоб утримати увагу людини.


Що З Тобою?
Подібного роду фрази, типу "ти здурів?" або "ти збожеволів?" Якщо ви зрозуміли, що ви використовуєте ці фрази досить часто, то ви повинні припинити це прямо зараз. Тому що це тільки зашкодить вашим партнерам і змусить їх відчувати себе пригніченим, тому краще спробувати без цих фраз і бути більше співчутливим. Якщо ти занадто злий, щоб говорити в цей момент, то потрібно заспокоїтися, перш ніж ви наближаєтеся до свого партнера.


Без Образ.
Я ненавиджу цю фразу. Я маю на увазі, коли кажуть: "без образ" це вже підказує мені, що ви збираєтеся сказати щось образливе, тоді який сенс? Також, якщо ви знаєте, що ваш коментар не зробить нічого, щоб реально допомогти цій людині, або відносинам, то тримайте це в собі!


Остинь. Ти перебільшуєш.
Говорити вашому партнерві "заспокойся" або "розслабся", коли він дуже злий означає завжди дратувати їх ще більше. Просто подумайте, як би ви себе почували, якщо б хтось намагався сказати вам так. Швидше за все, людина просто не розуміє причини своєї злості. Тому краще сказати своєму партнерові, що він занадто близько сприймає до серця, постарайся бути більш втішною.

Ти не мій Начальник.
Якщо ви помітили, що ваш партнер ставить дуже багато вимог, що він стає трохи схожим на ваших батьків, тоді явно щось не так. Я не можу говорити за всі пари, але коли ці слова використовуються, це зазвичай означає, що хтось дуже владний і вимогливий. Кращий спосіб боротьби з цим-це просто сісти і більше спілкуватися. Знайти спосіб, щоб бути на рівних, так що Ви не почували себе, як неслухняна дитина.

Ти Нагадуєш Мені Мою Колишню.
І чому ніхто не думав що згадуючи своїх колишніх, у випадку коли вони не мають абсолютно нічого спільного з теперішніми речам? Я маю на увазі, якщо колишній на думці, то швидше за все, ви ймовірно ще не відійшли від цієї людини. І плюс, порівнюючи свого партнера з колишнім може змусити його відчувати, що він не відповідає вашим стандартам, і це просто не справедливо.


Вам Потрібно Схуднути
Не секрет, що більшість людей не соромлять свого тіла. Тому, коли ви робите зауваження на тему ваги, або стосовно вигляду чи вказуючи на їх недоліки, це насправді позбавляє їх впевненості і змушує їх відчувати, що вони не достатньо привабливі для вас. Тому замість того, щоб засуджувати когось будьте більш щирими, уважнішими і люблячими.

Яке з них тебе найбільше здивувала? Ви багато говорите ці речі, що каже Ваша половинка? Розкажіть нам в коментарях нижче!Джерело: http://knopa.info/forum/84-4886-1#23884
Категорія: Здоров'я | Додав: Olenka (12.10.2016)
Переглядів: 795 | Теги: любовні поради, нездорові відносини, наступ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::