MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Кривий пеніс – це норма чи щось дивне?

„У мене величезна проблема. Справа в тому, що мій пеніс просто кривий, відхиляється вправо. Нікому, звичайно про це не говорив, але тепер сумно, тому що моя дівчина згадує про те, що ми могли б подумати про секс. На думку приходять тільки мурашки по тілу –  якщо я не впораюся? Або вона буде сміятися? Мій кривий пеніс, не дає мені спокою... Постійно думаю про це, навить не можу спати... допоможіть.Автору цього повідомлення, напевно здається, що він єдиний у кого кривий пеніс. Як стверджують фахівці, майже кожен пеніс згинається більше в одну чи іншу сторону. Звичайно, в деяких випадках ми можемо говорити вже про патології, які вимагають хірургічного втручання. Тому дізнайся, коли допомога потрібна, а коли абсолютно ні.

Кривий пеніс – це насправді проблема?

Пеніс може бути кривий з різних причин, причому найчастіше зустрічається як анатомічна будова, тобто просто "так". Однак варто знати, що основна причина не менш важлива – головне-це ступінь викривлення, тобто на скільки пеніс відхиляється від прямої лінії. У деяких випадках молоді люди побоюються, що їх член сильно кривий, але в кабінеті у лікаря виявляється зовсім інше.

– Якісь два роки тому я був в уролога з кривим пенісом. Я боявся, що просто "не зможу" бути у ліжку зі своєю дівчиною. Лікар оглянув член та сказав, що викривлення не перевищує двадцяти п'яти градусів, і мені нема про що хвилюватися. Трохи заспокоївся , але полекшення відчув коли зайнявся сексом з моєю дівчиною, і все виявився просто без проблем

Якщо ви переживаєте через зовнішній вигляд свого статевого члена, та вважаєте що кривий пеніс у вашому випадку може виявитися великою проблемою, то обов'язково зверніться до лікаря-уролога. При цьому варто взяти з собою фотографії, пенісу в стані ерекції. Іншими словами, зробіть фотографію свому маленькому другу, коли стоїть по стійці "струнко". Можливо, це смішно але для уролога ці фото будуть мати величезне значення – насправді, бо тільки в такому стані говорити про те, чи є викривлення критичним, чи ні. А адже досягнути ерекції у кабінеті досить складно, чи не так ;-)?

У переважній більшості випадків лікар оцінює дану ситуацію як абсолютно типову і нормальну. Ви здивуєтеся, як дізнаєтеся наскільки багато чоловіків мають криві члени! Нажаль, така вже людська природа що робить нас дуже індивідуальними не клонами, а людьми з різними "дефектами".
Додамо також, що в більшості випадків викривлення статевого члена в цілому не заважає при статевому акті.

Кривий пеніс може іноді бути великою проблемою
Звичайно, є ситуації в яких лікар одразу вказує на проблему або ми самі можемо про неї підозрювати. А саме, про більшу тривогу, коли викривлення перевищує тридцять градусів, при введенні такого члена в піхву виникає біль, або коли неприємно для жінки саме через велике викривлення.

Порятунком пеніса може бути хірургічна операція
У випадку, коли мова йде про серйозні зкривлення пеніса, які перешкоджають вільному проникненню та робить секс приємний , необхідне проведення хірургічного втручання. Примітка – ні в якому разі не вірте в ніякі чудо таблетки, які зроблять ваш пеніс рівним. Немає таких таблеток, а рекламують їх звичайні шахраї. Єдиним рішенням в такій ситуації просто піти до лікаря і проконсультуватися з ним що до вашої ситуації.Джерело: http://knopa.info/forum/65-5143-1#24613
Категорія: Здоров'я | Додав: Olenka (19.12.2016)
Переглядів: 3178 | Теги: член, крививй член | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::