MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Речі Які Ніхто Ніколи Не Говорить Вам Про Жіночі Презервативи

У вагінальному сексі, зовнішнє кільце жіночого презерватива може створити тертя клітора,для більшості це круто, оскільки так як правило, простіше отримати оргазм від стимуляції клітора, а не просто проникнення. Воно також треться об головку статевого члена, що дозволяє збільшити задоволення для хлопців.

Вони відмінний варіант для людей, які страждають від алергії на Латекс

Жіночі презервативи не з латексу, як і більшість звичайних презервативів. Замість цього, вони зроблені з polyutherane (пластикової) або нітрилу (синтетичного каучуку, використовуваного для профілактики захворювань), так що якщо у вас або вашого партнера є алергія на латекс, жіночі презервативи простий, безпечний варіант.

Вам не треба вставляти його прямо в даний момент


Не любиш возитися з одяганям презерватива перед сексом? Але ідея бути  "мамою?" теж не дуже подобається. Жіночі презервативи насправді дозволять вам пропустити все це. Якщо ви знаєте, що буде секс найближчим часом, ви можете вставити жіночий презерватив до восьми годин перед самим сексом.

Репутація жіночих перезрвативів

Жіночі презервативи з'явилися на початку 1990-х років, але вони Вони заробили собі погану репутацію майже відразу- були надто важко вставити, дорого, занадто прискіпливо. Так, поки вони не мейнстрім, як звичайні презервативи, продаж жіночого презерватива  в два рази менший.

Жіночі презервативи не тільки для вагінального сексу

Жіночі презервативи абсолютно безпечні у використанні з водними і силіконовими мастилами, для того щоб їх також могли використовуватися для анального сексу.


Ви не повинні використовувати жіночий і чоловічий презерватив одночасно

Ви безперечно не повинні використовувати два типи презервативів одночасно.

Партнер не хоче надягати презерватив? Спробувати Жіночий Презерватив


Відповідальність, за секс дівчина бере більшою мірою на себе. Що дає її більше спокою та впевненості.Джерело: http://knopa.info/forum/69-4830-1#23389
Категорія: Здоров'я | Додав: knopa (15.07.2016)
Переглядів: 618 | Теги: жіночий презерватив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::