MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Що Робити, Якщо Хто-То Пісяє Всередину Вас

Я попросив мого друга доктора Шеррі Росс з сайту HelloFlo (місячних пакет вам у вашому житті в даний час) про це дізнатися, що вона думає. Доктор Росс сказав, "оскільки це був нещасний випадок, можна з упевненістю припустити, що ви і ваш друг не в 'Золотий дощ.' Хоча багато людей вважають хлопці не можу писати, якщо їх пеніс млявий, це не завжди вірно. Чоловіки можуть мочитися з ерекцією, хоча це  важко зробити".

Багато людей думають, що люди не можуть ходити в туалет під час заняття сексом – коли ти включив, інстинкт сходити в туалет вимкнений (тіла дивно). Доктор Росс лопнув цей міф теж, кажуть, “чоловіки і жінки можуть обидва відчувають бажання пописати під час сексу, особливо коли є додатковий тиск на сечовий міхур з певної сексуальної позиції. Якщо Ви не спустоште сечовий міхур перед сексом, це прагнення може статися багато чого! Це гарне нагадування для всіх, щоб попісяти перед сексом. Якщо ви мали спонтанний секс в середині ночі або вранці, сечовий міхур можуть бути повні і цей позив обов'язково буду. Ці часи, коли аварій буде більше шансів відбутися."

Добре, але якщо це вже сталося? Доктор Росс каже: “гарна новина полягає в тому, щосеча стерильна, так що це не повинно збільшити ваші шанси на наявність вагінальної інфекції, якщо він не пройде по будь-якому інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Як ні стерильної сечі, думка про те, пописав в отвори тіла, де зазвичай його не повинно бути може бути огидно. Якщо це станеться, я хотів би запропонувати приймаючи душ і чистка піхви з м'яким милом і теплою водою. Це може бути один з небагатьох разів я пропоную використовувати світло вода-оцет клізма для полоскання сечі з піхви".

І як ви можете переконатися, що це не повториться? Доктор Росс каже: "коли ваш партнеродягнув презерватив є гарною ідеєю, щоб запобігти ЗПСШ і запобігання від попадання сечі в піхву, якщо у нього є ця огидна звичка." Презервативи, хлопці. Вони перешкоджають вагітності та інцидентів пописати.

Доктор Росс додає: “не потрібно відчувати себе ніяково. Це більш поширений подія в спальню, ніж більшість пар люблять говорити про". Який приносить мені до останнього пункту: ви ніколи не повинні соромитися розмовляти з вашим гінекологом. Вони знаходяться лікарі, Інтернет з вагіни на весь день – вони чули всі. Удачі, не стрес, і купуйте презервативи!

Категорія: Здоров'я | Додав: Olenka (24.06.2016)
Переглядів: 2181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::