MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Чи давати другий шанс хлопцеві?

Все закінчилося погано/невміло з тобою і цим хлопцем, зрозуміло що Ви не знаєте, що робити тепер. Я не знаю всієї ситуації, але схоже, він ставився до тебе погано. Він явно більш зацікавлений в тому, що він хоче, ніж те, що є кращим для вас, і це не дуже гарний початок відносин. Тим не менш, іноді ми повинні давати іншим другий шанс, щоб побачити, що може змінитися.

Чи дати цьому хлопцеві другий шанс залежить тільки від вас. Якщо легко пробачити його, то ви повинні розуміти, що він може дуже легко образити Вас знову, ви готові ризикнути? Задайте собі кілька питань: як ви думаєте, він змінився хоч трохи? Що ви хочете в кінцевому підсумку з цим хлопцем? Що ти думаєш він хоче з тобою? Здатні ви пробачити йому те, що він робив раніше? Вам потрібно з'ясувати, що ви відчуваєте і чого ви хочете. Цілком можливо, що він просто хоче переспати з тобою і не змінюватися в кращу сторону. Це те, що ви хочете?

Якщо ти вирішиш дати йому другий шанс, потрібно буде відверто поговорити з ним. Ви повинні сказати йому, що він зробив тобі боляче, і ви не хочете щоб це сталося знову. Також ви повинні запитати його, чого він хоче від тебе. Про ці речі всім потрібно говорити відкрито. Якщо ти не збираєшся поговорити з ним про це, то другий шанс закінчиться дуже погано.

Ти хочеш відносин, а він ні, я не рекомендую пробувати знову – ти неодмінно постраждаєш. Але якщо ви двоє на тій же сторінці, тоді звичайно. Іноді люди дійсно змінюються. Однак, я хотіла би переконатися, що ви двоє хочете одне і те саме і маєте почуття. Ще переконайтеся, що ви можете пробачити і довіритись йому знову, тому що якщо Ви не можете, це ніколи не буде працювати.

Ти думаєш, що цей хлопець просто хоче тебе використовувати? Тоді намагайся забути його і все що про нього про нього. нагадує. Ви повинні бути сильною, тримайтеся своїх мрій і те чого ви заслуговуєте. Якщо він не може бути цією людиною, ви можете знайти когось , хто буде тим. Удачі!Джерело: http://knopa.info/forum/92-4834-1#23398
Категорія: Відносини | Додав: knopa (15.07.2016)
Переглядів: 1044 | Теги: Другий шанс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом