MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Я була згвалтована одним з моїх знайомих хлопців.

Це легко зрозуміти, чому ти почуваєш себе такою засмученою весь. Мені так шкода, що твоя мама підсилює ваш смуток, кажу вам що це була ваша вина, і просячи тебе нікому не говорити. Зґвалтування-це не твоя вина. “існує міф, що хлопці і чоловіки можуть контролювати себе сексуально, але більшість чоловіків і юнаків можуть і не контролювати себе. Ще один міф полягає в тому, що якщо дівчину або жінку зґвалтували, то це тому що вона веде себе зухвало. Але насильство-це завжди неправильно. Я б хотіла вам порадити, знайти когось для того щоб поговорити про це. Є ж дорослі, яким ви довіряєте наприклад - вчитель, шкільний психолог, шкільна медсестра, або хтось з ким ти можеш поговорити поза школою? Говорячи з цією людиною це може допомогти вам декількома способами. Він або вона може запропонувати вам емоційну підтримку, щоб допомогти вам. Також може ця людина, в змозі буде поговорити з твоєю матір'ю і допомогти їй краще розібратися у вашій ситуації. І, якщо це хтось дорослий з вашої школі, він чи вона можуть допомогти Вам знайти спосіб впоратися з  хлопцем, який зґвалтував вас.
Якщо ти почуваєш себе комфортно, можеш поговорити зі своїми найближчим друзям про це. Рішення про те, чи варто розповідати своєму хлопцеві насправді є дуже не простим, і тільки ти можеш вирішити, коли будеш відчувати що готова до цього.
Нарешті, важливо знати, що Ви не самотні. Згідно даних між 10 і 25 відсотків дівчаток у віці від 15 до 24 років стають жертвами зґвалтування або є спроби.
Що б ти не робила, будь ласка, бережи себе. Я рада, що ти написала нам.

 

 


Джерело: http://knopa.info/forum/99-4908-1#23941
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (19.10.2016)
Переглядів: 637 | Теги: зґвалтування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::