MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Як Розслабитися, Під Час Сексу

Привіт,
Мені потрібна допомога. Я не можу розслабитись під час сексу. Я напружуюсь перед проникненням та в кінцевому підсумку присутні почуття болю в області піхви із-за цього. Секс є не дуже приємним для мене, тому що напружена. Навіть під час мастурбації болить. Я виявила, що як випю трохи та почуття напідпитку то це допомагає мені розслабитися, але я не хочу пити кожен раз пити. Мені просто дуже потрібна допомога...
Почуття тривоги під час статевого акту є цілком нормальним.Роздягатися перед кимось, це щось особисте, та дозволяє тобі бути уразливою в цьому випадку. Я повністю згодна! Проте, коли ви нервуєте це робить секс неприємним, а якщо це відбувається кожен раз, ось тоді це стає проблемою. Ви, безумовно праві намагаючись з'ясувати, як це виправити без допомоги алкоголю. Ви заслуговуєте, насолоди під час сексу, не відчуваючи таких нервів , які заподіюють вам біль.

По-перше, потрібно з'ясувати, що змушує вас почувати себе такою наляканою. Ви соромитесь з приводу того , як  виглядаєте? Чи ваш партнер? Ви нервуєте через те що не маєте практики? Ти робиш щось що не влаштовує? Це не найвеселіша тема для роздумів, але з'ясувати, що саме змушує вас відчувати занепокоєння є першим кроком до її виправлення. Будь чесною сама з собою тут!

По-друге, вам потрібно знайти ще щось, що розслабляє вас, але  не алкоголь.
Що ще заспокоює? Спробуйте себе в спокійній обстановці. Вимкніть світло, включіть заспокійливу музику, якщо ви відчуваєте себе сором'язливою з приводу, власного вигляду, то будь не повністю голою (це звучить нерозумно, але може допомогти). Ви також можете спробувати більше прелюдією перш ніж розпочати акт. Це може розслабити вас, та допомогти  почувати себе краще, так що все не так болісно.


По-третє, ви повинні спробувати бути чесною з вашим партнером, якщо Ви не були. Не робіть вигляд, що все нормально, якщо це не так. Скажіть йому, що ви почуваєте себе не комфортно, він може допомогти почувати себе більш комфортно. Ви повинні розпочинати повільніше або робити щось по-іншому.

Наступного разу, коли ти знатимеш, що будеш займатися сексом, не пий.Знайди ще щось, що заспокоює тебе, і спробуй зробити це замість алкоголю. Коли вже збираєтеся зробити це, заплющ очі та думай про те, що розслабляє тебе. Придумай заспокійливу картину і повторюй її в голові весь час. Я знаю, це звучить нерозумно, але серйозно, розум може дійсно контролювати емоції і навіть фізичні відчуття. Ви повинні думати позитивно, навіть якщо переконуєш себе.

В кінці, я б порадила не поспішати, залишаючись з тим, хто змушує вас почувати себе комфортно, будь чесною з вашим партнером, і намагайся думати, що ти не хвилюєшся, навіть якщо то не так. Це не проблема, яка буде швидко виправлена, але це безперечно те,над чим ви повинні працювати.
Удачі!Джерело: http://knopa.info/forum/47-5042-1#24412
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (04.12.2016)
Переглядів: 771 | Теги: розслабитися під час сексу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::